Punto u korovu, „Zastava“ na pola koplja

Idi begaj, ja skontah ovu zastavu pa se isjekirah

Zastava-Srbija_2004.jpg
 
Istina , Tadic, Kostunica, Dinkic , Ilic , sad i Dacic... i jos razni Vlahovici , Popovici , Bubala , Mrke , Milosavljevici i ostali , jesu u ovoj zemlji syebali sve i svasta , al je ovaj tekst notorna budalastina i zamena teza ... ispade po njemu da je Zastava pre 2008. i tog posla sa Fiatom , bila jaka ko BMV ili barem Peugeot , proizvodila i izvozila u pizdu materinu ... a da su sad ovi dosli i eto sve unistili :sad2: , mislim necemo se zayebavati ... nismo ziveli zadnjih 20 godina na Marsu ili u Singapuru da nam prodaju te price... al od Vucele krimosa i tajkuna nista ni cudi .
 
da skratimo

nema vesti sledeceg sadrzaja

`zastava postize fenomenalne finasijske rezultate. sva proizvodnja je unapred prodata. u kragujevcu nema nezaposlenih. fiat zadovoljan, prosiruje linije. drzava zadovoljna - enormni prihodi u budzet - budzet preliva, kako potrositi viskove para? i sl`
 
ma jok primer sasvim lep jasan i citljiv . da svi vide jer se osoba sa takvim izlivima se vec mnogima popela na Zastavu. :roll:

na temu... zastava je prsla jos davno, sad se koristi za marketing ove ekipe hohstaplera gde su im najvazniji glasovi iz centralne srbije

nije baš sve tako crno naime prima se neka platica i tako to, nešto
se radi pa danas Punto sutra Bravo i tako to imamo mi kapaciteta samo ga treba malo, kako da kažem,
proširiti a to ne ide bezbolno
 
nije baš sve tako crno naime prima se neka platica i tako to, nešto
se radi pa danas Punto sutra Bravo i tako to

idi malo prosetaj do kragujevca pa pitaj ljude
a videces koliko ce ovo trajati jer u italiji je haos izmedju ostalog i zbog fijata. koristice zastavu opet u predizborne svrhe ali ce puci kao milosevic jer nemaju vise kontakta sa realnoscu sta se desava u zemlji i koliko je ogorcenje naroda. sam ovaj forum je najbolji pokazatelj gde je bilo ds-ovaca spram ostalih 70-30...a vidi sad, na prste mozes da ih prebrojis. dolazi vreme anarhije u srbiji a tad ti nece treabti ni punto ni brava, vec samo mozak i sreca kako da prezivis. u toj viziji je i seseljev moguci dolazak.... ziva bila pa videla kako se igraju sa nama.
 
Istina , Tadic, Kostunica, Dinkic , Ilic , sad i Dacic... i jos razni Vlahovici , Popovici , Bubala , Mrke , Milosavljevici i ostali , jesu u ovoj zemlji syebali sve i svasta , al je ovaj tekst notorna budalastina i zamena teza ... ispade po njemu da je Zastava pre 2008. i tog posla sa Fiatom , bila jaka ko BMV ili barem Peugeot , proizvodila i izvozila u pizdu materinu ... a da su sad ovi dosli i eto sve unistili :sad2: , mislim necemo se zayebavati ... nismo ziveli zadnjih 20 godina na Marsu ili u Singapuru da nam prodaju te price... al od Vucele krimosa i tajkuna nista ni cudi .

:ok:
Текст стварно има интонацију,као да је Застава до пре пар година била боља од Опела, на пример! Јел оно беше пок Влајко Стојиљковић изјавио, на констатацију да Засатава 20-30-40 година прави исти модел аутомобила, за разлику од других произвођача, који на сваких 5 година мењају нешто, "то је зато што смо ми погодили укус тржишта и нема" :dash:!
 
jedina pozitivna stvar oko posla sa fiatom,odnosno ne posla nego fiatovog preuzimanja zastave i gasenja imena zastava automobili je sto su posle skoro 40 godina prestali da se proizvode zastava 101,posle skoro 30 yugo i posle 23 florida...

e sad,sto gradjani srbije finansiraju sklapanje stranog auta,pa to ni milošević ne bi smislio
 
kako bese ona poslovica

`ko ne hrani svoju vojsku, hranice tudju!`

tako je i za automobile, ali i za sve ostalo. da je red na vrhu drzave, pa onda u ministarstvima i opstinama, da su nam `biznismeni` sposobni i patriote, onda bi i od naroda moglo da se trazi da stedi i trpi

posto to kod nas nije slucaj, oni (koji su nezasluzeno) odozgo prebacuju teret onim dole. a i onima dole je doslo sve preko glave. moracemo kao u grckoj

inace da vlada srbije koristi zastavu 101, sluzbeno i privatno, vozio bih i ja
 
Punto je zastareo auto. Auto godine 1995. ili 1996 ne znam sad,al je zastareo ! Jeste bolji od Juga i Stojadina,ali ipak stranci ga ne bi kupili (sem ,Makedonaca i Bosanaca eventualno). Treba da se proizvode moderni,novi modeli a ne modeli iz devedesetpete.

koji moderni leba ti kad cela auto industrija u svetu propada svakim danom sve vise... jedino mozda elektricni... pre cemo ko sto seki rece sa konjima i cezama u buducnost...ma sa kravama, ono slece boing a ekipa drzavnog vrha seda na seljacka kola i djihaaa do predsednistva il' siva... a narod se skupio i od aerodroma im mase zastavicama....
 
koji moderni leba ti kad cela auto industrija u svetu propada svakim danom sve vise... jedino mozda elektricni... pre cemo ko sto seki rece sa konjima i cezama u buducnost...ma sa kravama, ono slece boing a ekipa drzavnog vrha seda na seljacka kola i djihaaa do predsednistva il' siva... a narod se skupio i od aerodroma im mase zastavicama....

I električni će da propadnu i propadaju sve dotle dok se struja bude proizvodila od fosilnih goriva.
 

Back
Top