Po cemu su to Hrvati Hriscani???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa neka onda Narodni Tribun drzi nivo!!!
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

e e nu nu on je rado vidjen diskutant, inteligencija na tri noge diFe mu se sav je pametan


inace su hrvati strasno fin narod i nebi trebalo da ih mrzimo a to cinimo cim otvorimi contra hrvatsku temu, nemoj se otimati samo ce te vise boljeti kud koze tu cemo i mi ti i ja i jos poneki

Globalizacija loodila sine mores samo preziviti ako prestanes da imas misljenje ili ako imas srece pa se rodis medju duducima <--------- komunjarama, partizanima i sad pseudo demokratima

pomocu ja tebi da izbijes te muve :)
 
pa sushtinsko je ono, verujesh, postish, poshtujesh zapovesti, zhivish kako vera propoveda
a deklarativno je ono "pa nisam ja ono bash pravi vernik, al verujem u boga, al ne postim jer ne volim"

па није.
једно је религија, друго је вера. не може се то делити на суштинску и декларативну религију хришћанства.
нешто је он друго хтео да каже.
 
e e nu nu on je rado vidjen diskutant, inteligencija na tri noge diFe mu se sav je pametan


inace su hrvati strasno fin narod i nebi trebalo da ih mrzimo a to cinimo cim otvorimi contra hrvatsku temu, nemoj se otimati samo ce te vise boljeti kud koze tu cemo i mi ti i ja i jos poneki

Globalizacija loodila sine mores samo preziviti ako prestanes da imas misljenje ili ako imas srece pa se rodis medju duducima <--------- komunjarama, partizanima i sad pseudo demokratima

pomocu ja tebi da izbijes te muve :)

Pa je li mislis da je sreca roditi se medju duducima???
 
Mislis da u sustini nemaju veze sa Hristom!
Ali mora im se priznati da su vjernici!!!

Da se Krist kojim slučajem našao u Jasenovcu, a za Krista, naravno, ne bi bilo boljega mjesta od Jasenovca, fra Majstorović bi ga zaklao kao najobičnijega Ćifuta. U slučaju da ga ne zakolje kao Židova, Majstorović bi ga vjerojatno, onako kosatog i bradatog, zaklao uvjeren da se radi u pravoslavnom popu. U svakom slučaju, Krist se u rukama svojega sluge koji se umjesto križa koristi kamom, ne bi dobro proveo.

Ovo je iz njihovih izvora.
Ako je vera uzimati čokoladicu od fratra posle ''obreda'' onda su vernici
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top