forumasko druzenje :)

elem dragi moji natprirodni i misteriozni, 23.09.2010. u beograCkoj areni nastupaju guns'n'roses. ko je zainteresovan nek se zapljune :mrgreen:

Ja!

Znam da je to samo Ekslova nova ekipa, ona sa Chinese Democracy, sve znam... Ali, GNR su moji heroji iz nekih davnih dana. Imao sam čast da uživo slušam Iron Maiden, RHCP, nedostaju mi GNR i Quensryche da upotpunim neki svoj mali niz....
 
Ne plasim se forumasa, i forumasica....ali se ne bih sastajao sa njima. Vama.

Dok se sve ne iskristalise. :D :D

Sto se tice te grupe, ne hvala .
Nisam osoba koja voli da udara u vazdusne bandere .
Otpado-glavo-mrdci-masno-kosci. :D :D
 
Poslednja izmena:
Moj omiljeni bend. Eh, da se nije omatorilo. :aha:


Pa i ja sam pre 20 godina bio 20 godina mlađi, zar ne? Šta je tu problem? I šta smeta što Brus Dikinson 50 godina, IM je odličan i danas? Pa ne očekuje neko valjda da sad u Beograd dodju Slash i Axl i da obojica sad imaju po 20 godina?!?

Pročitao sam negde da je Sleš rekao da ne postoje te pare za koje bi ponovo svirao sa Ekslom. Šteta, sećam se da je svojevremeno, ako je podatak tačan, neki milioner keširao velike pare da se Roling Stones ponovo okupe, to je bilo negde oko 1990, i tako su izdali Steel Wheels, moj omiljeni njihov album.


Ko voli GNR, taj će doći na koncert. Tačno je da oni nisu ono što su bili pre 20 godina, ali to su oni i dalje. Kao što ni mi nismo ono od pre 20 godina.
 
attachment.php
 

Back
Top