Zene varaju uspesnije od muskaraca

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Jedan od deset muškaraca preljubnika biva "provaljen“, a samo jedna od dvadeset žena sklonih prevarama, pokazalo je istraživanje koje je sproveo sajt IllicitEncounters.com.

Takođe, 40 odsto učesnica istraživanja je reklo da su im najčešći alibi prijateljice, dok se samo šest odsto muškaraca poverava prijateljima u vezi sa ljubavnicama.

Polovina prevarenih muškaraca, i 21 odsto žena, su putem SMS poruka otkrili da njihovi partneri “švrljaju”.

Portparolka sajt koji je uradio istraživanje, Sara Hartli, kaže da preljubnike najčešće otkriva nemar u prikrivanju dokaza.

“Oni ostavljaju svoje mobilne telefone na mestima dostupnim partnerima da ih pregledaju. Ne brišu poruke, ni podatke u vezi sa pozivima, a to ih sve posle skupo košta”, kaže za “Telegraf” Sara Hartli.

Ona, takođe, objašnjava i da su žene mnogo pedantnije. "One imaju posebne e-mail adrese, Facebook profile, SIM kartice... koje koriste samo za komuniciranje sa svojim ljubavnicima. Osim toga, žene su sklone i tome da naprave čitavu mrežu prijatelja koji će ih prikrivati kada ’krenu u akciju’.“

Za razliku od njih muškarci, koji inače češće varaju nego žene, ne vode toliko računa i lako bivaju uhvaćeni.

"Razlog leži u činjenici da su žene sistematičnije od muškaraca. One prave planove, strategije, dok muškarci reaguju impulsivno. Takođe, žene su i bolji lažovi - one to rade sofisticirano“, kaže doktorka Dejvid Holms, psiholog Mančester Metropoliten univerziteta.

(MONDO)
 
Jedan od deset muškaraca preljubnika biva "provaljen“, a samo jedna od dvadeset žena sklonih prevarama, pokazalo je istraživanje koje je sproveo sajt IllicitEncounters.com.

Takođe, 40 odsto učesnica istraživanja je reklo da su im najčešći alibi prijateljice, dok se samo šest odsto muškaraca poverava prijateljima u vezi sa ljubavnicama.

Polovina prevarenih muškaraca, i 21 odsto žena, su putem SMS poruka otkrili da njihovi partneri “švrljaju”.

Portparolka sajt koji je uradio istraživanje, Sara Hartli, kaže da preljubnike najčešće otkriva nemar u prikrivanju dokaza.

“Oni ostavljaju svoje mobilne telefone na mestima dostupnim partnerima da ih pregledaju. Ne brišu poruke, ni podatke u vezi sa pozivima, a to ih sve posle skupo košta”, kaže za “Telegraf” Sara Hartli.

Ona, takođe, objašnjava i da su žene mnogo pedantnije. "One imaju posebne e-mail adrese, Facebook profile, SIM kartice... koje koriste samo za komuniciranje sa svojim ljubavnicima. Osim toga, žene su sklone i tome da naprave čitavu mrežu prijatelja koji će ih prikrivati kada ’krenu u akciju’.“

Za razliku od njih muškarci, koji inače češće varaju nego žene, ne vode toliko računa i lako bivaju uhvaćeni.

"Razlog leži u činjenici da su žene sistematičnije od muškaraca. One prave planove, strategije, dok muškarci reaguju impulsivno. Takođe, žene su i bolji lažovi - one to rade sofisticirano“, kaže doktorka Dejvid Holms, psiholog Mančester Metropoliten univerziteta.

(MONDO)

J*bt al si ti napaćen!Dobro, zaebala te žena, šta sad shit happens!:roll:
 
J*bt al si ti napaćen!Dobro, zaebala te žena, šta sad shit happens!:roll:

:lol:

nesto cudno sam zamijetila na fb-u, bas sam malopre spiunirala te super duber srecne brakove klikala im po albumima, videla sam da mnoge zene imaju zasebno svoj profil to nije strasno ali strasno je kad iste te srecno udate zene u svoj profil uskljucivo ubacuju svoje slike i slike gde su im decica ali niti jednu sliku i sa muzem, ja se zapitah zasto je to tako!?
 
A što sve žene priželjkuju da su savršeni brakovi samo naizgleda takvi i da su zapravo
do yaya nesrećni? dobro, ne sve žene, ali dobar broj njih...

iskreno receno oko mog braka prije svega 16 godina je bilo tolko buke i suza placa i traca a evo ja navrsih 16 godina braka u maju cak upala u 17-tu, e sad sve brakove koji su sagradjeni iste godine plus minus 2 godine raspali su se a neki presli i u otvorenu varijantu znas ono more svak sa svakim al razvoda nema, ako cemo iskreno jedna mala sakica brakova je uistinu srecna ( u to spadaju brakove popa i popadija, zena koje se ne lickaju preterano i koje radije svom detetu kupe nesto lepo umjesto sebi neke cipele koje svakako nenameravaju obuti na noge) skromni ljudi daleko stizu a ovi ostali do suda i advokata


sve je to sine sminkeraj budi iskren i vidi.........
 
Tema je trebala da bude pljuvacina po zenama, a pajz sad muskarci se pobunili i nastoje da dokazu da su ipak oni uspesniji u varanju. :lol:

e al opet tu ulazi razlichitost aspekta
jel su zhene uspeshnije zbog boljeg tretiranja svega toga ili su mushkarci jednostavno manje obazrivi po tom pitanju
eeee
a ove statistike su mi se popele na neshto, svaki dan po neka glupost se istrazhuje
 
al pitanje je koliko njih vara, ako vishe mushkaraca vara, vishe ce i biti provaljeno, logichno
ovo samo znachi da mushkarci VISHE VARAJU, a ne da zhene varaju kvalitetnije

Nema veze ko vise vara, ako se gleda u procentima za svaki pol posebno. :D
Ako vara 100 zena i 400 muskaraca, a zene varaju sa uspesnoscu od 80 posto, a muskarci od 50 posto, iako muskarci generalno vise varaju, zene su opet uspesnije u tome. :D

kreptoman:
e al opet tu ulazi razlichitost aspekta
jel su zhene uspeshnije zbog boljeg tretiranja svega toga ili su mushkarci jednostavno manje obazrivi po tom pitanju
eeee
a ove statistike su mi se popele na neshto, svaki dan po neka glupost se istrazhuje

Nebitno je da li zene bolje tretiraju ceo...proizvodni proces ili su muskarci manje obazrivi, jer i u jednom i u drugom slucaju zene pokazuju vise kvaliteta.:lol:
 
Nebitno je da li zene bolje tretiraju ceo...proizvodni proces ili su muskarci manje obazrivi, jer i u jednom i u drugom slucaju zene pokazuju vise kvaliteta.

mislio sam manje obazrivi kad ih zhena vara, ipak se vidi da zhene vishe truda ulazhu u proveravanje od mushkaraca

Nema veze ko vise vara, ako se gleda u procentima za svaki pol posebno.
Ako vara 100 zena i 400 muskaraca, a zene varaju sa uspesnoscu od 80 posto, a muskarci od 50 posto, iako muskarci generalno vise varaju, zene su opet uspesnije u tome.

al ovde ti nije dat ukupan broj pa procenat od toga, vec su rekli "svaka dvadeseta zhena i svaki deseti mushkarac", znachi na 20 mushkaraca dvojica bivaju provaljena naspram jedne zhene, shto bi procentualno bilo vishe samo ako ih je jednak broj.
 
kreptoman:
mislio sam manje obazrivi kad ih zhena vara, ipak se vidi da zhene vishe truda ulazhu u proveravanje od mushkaraca

Gledajuci tako i an toj strani pokazuju vise kvaliteta.

al ovde ti nije dat ukupan broj pa procenat od toga, vec su rekli "svaka dvadeseta zhena i svaki deseti mushkarac", znachi na 20 mushkaraca dvojica bivaju provaljena naspram jedne zhene, shto bi procentualno bilo vishe samo ako ih je jednak broj.

Moguce je da su statistiku radili na istom broju. Nema vise podataka.
 

Back
Top