Da li Zidovi idu na odmor u Ausvic!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi(srbi) smo uvek bili najveci komunisti,najvece demokrate..... i najvece budale kada idemo u hrvatsku namore.



Ma kakvo hrvatsko more.

To je oduvek bilo naše more samo danas je skoro sasvim kompletna teritorija Srbije zapadno od Drine okupirana.

Hrvati nisu imali ni države ni naroda ceo jedan milenijum niti ih iko negde pominje sve dok ih Vatikan nije pronašao u čarobnoj klozetskoj šolji i pustio napolje pre vek i po. O njima u validnim istorijskim podacima postoje dokazi koliko i o marsovcima i mesečarima zajedno. A ono što kao ima to su sami izmislili i sami sebi pripisali. Pa sam njihov današnji glavni grad još u doba Rimljana u I-vom veku kao mala ribarska kolonija i naseobina nosio je naziv Serbica i tako sve do XI veka kada su ga kao stvorili Mađari.....
 
Ma kakvo hrvatsko more.

To je oduvek bilo naše more samo danas je skoro sasvim kompletna teritorija Srbije zapadno od Drine okupirana.

Hrvati nisu imali ni države ni naroda ceo jedan milenijum niti ih iko negde pominje sve dok ih Vatikan nije pronašao u čarobnoj klozetskoj šolji i pustio napolje pre vek i po. O njima u validnim istorijskim podacima postoje dokazi koliko i o marsovcima i mesečarima zajedno. A ono što kao ima to su sami izmislili i sami sebi pripisali. Pa sam njihov današnji glavni grad još u doba Rimljana u I-vom veku kao mala ribarska kolonija i naseobina nosio je naziv Serbica i tako sve do XI veka kada su ga kao stvorili Mađari.....

:hahaha::hahaha::hahaha:

Crtani film ti nije ravan!

:rotf::rotf:
 
Sto je za Zidove Ausvic, to je hrvaCka za Srbe!!!!
S tog je aspekta diskutabilna postavljena tema.

Koliko ja znam ne postoji ni jedan Zidov kom bi palo na pamet da ide na odmor u Ausvic!!!

Molio bih racuna da moderatori povedu racuna o ovakvim glupim, provokatorskim temema koje sluze samo za izazivanje mrznje medju narodima i nista vise.

I Srbi ne kazu Zidov.
 
Molio bih racuna da moderatori povedu racuna o ovakvim glupim, provokatorskim temema koje sluze samo za izazivanje mrznje medju narodima i nista vise.

I Srbi ne kazu Zidov.


A inace ovi iz moderacije ocigledno ovo podrzavaju, jer mu nijednu temu ne zatvore iako nijednu ne otvori u skladu sa PRAVILIMA FORUMA.


Sto znaci da sa pravilima mozes obrisati dupe.:mrgreen:
 
Moderatori su POTPUNO PRAVILNO zakljucali jednu slicnu provokativnu temu, ali one se ponavljaju na vise mesta, samo od drugih ucesnika.

Kao da su napadi koordinirani.

Vec postoji stara tema "Zasto ne treba letovati u Hrvatskoj" pa tamo stavljajte svoja mudra zapazanja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top