Organi ruse kuce po beogradu - licni stav

27E

Legenda
Poruka
52.416
cujem danas da je mom komsiji drzava, opstina ili ko vec, sruzila kucu u izgradnji.

kuca je bila u delu smederevskog puta iza mml-a. uradjeno do pod krov.

komsija zida za sebe i porodicu, troje dece, od 13 - 8 godina, zivi kao podstanar, plac kupio. zida on a zidaju i pored njega. ali, ruse samo njega

i to je to . otprilike.

neka rusi rezim. nece daleko.

moraju izbori kad-tad. vazno je da se poslovno-stambeni objekti dizu `legalno` na zelenim povrsinama( ali tu je neko `kupio` plac pa ga masno preprodao).

nismo bre mi blesavi. ni za vreme slobodana nije bilo rusenja porodicnih kuca, ako je kapitalizam koji ce andrak drzava da podrzava? mafiju ili nas porodicne ljude? davno su oni izabrali sa kim ce.

neka se ne cude sto nemaju biraca. i neka nam ne dolaze na vrata da mole za glasove
 
jedna ovakva tema slabo je posecena, jer rezimci nemaju odgovore

ali zato nije manje znacajna. ja bih svakome ko gradi kucu sebi i svojoj porodici dao napismeno orden i zahvalnicu drzave. i ja sam zidao jednu, pa znam

ali nije ni vazna rezimska reakcija. neka procita deo forumasa - dovoljno je
 
cujem danas da je mom komsiji drzava, opstina ili ko vec, sruzila kucu u izgradnji.

kuca je bila u delu smederevskog puta iza mml-a. uradjeno do pod krov.

komsija zida za sebe i porodicu, troje dece, od 13 - 8 godina, zivi kao podstanar, plac kupio. zida on a zidaju i pored njega. ali, ruse samo njega

i to je to . otprilike.

neka rusi rezim. nece daleko.

moraju izbori kad-tad. vazno je da se poslovno-stambeni objekti dizu `legalno` na zelenim povrsinama( ali tu je neko `kupio` plac pa ga masno preprodao).

nismo bre mi blesavi. ni za vreme slobodana nije bilo rusenja porodicnih kuca, ako je kapitalizam koji ce andrak drzava da podrzava? mafiju ili nas porodicne ljude? davno su oni izabrali sa kim ce.

neka se ne cude sto nemaju biraca. i neka nam ne dolaze na vrata da mole za glasove

u sred parkova niču zgrade..i svi znamo da su veze u pitanju, i ćutimo

ne znam šta da ti kažem...narod je toliko oguglao da ga, čini mi se, pogadja jedino lični problem...
 
каква је ова тема. једном човеку срушили кућу, уа режим!

дај неке податке, можда га и треба рушити.
ја бих ионако срушио добар део београда,
само у калуђерици има најмање 600 кућа
за рушење.
 
Umorio se narod devedesetih;
Izduvao, i ispraznio početkom ovoga veka;
I sada, svestan da je izigran...povukao se u sebe, i ĆUTI!
Samo muk i tišina...i tu, i tamo, začuje se po neki Don Kihot....
Ali neće ni ovo gom.ljivo-žuto doba da traje doveka!!!!

plaši me ovo ćutanje....ili će biti svašta ili ćemo nastaviti da ćutimo dok ne izimremo...pre će biti ovo drugo.....suviše smo ponosan narod da bi glasno rekli svoje muke..

za to vreme zidaju oni koji mogu i ruše što hoće.
 
каква је ова тема. једном човеку срушили кућу, уа режим!

дај неке податке, можда га и треба рушити.
ја бих ионако срушио добар део београда,
само у калуђерици има најмање 600 кућа
за рушење.

da, u centru grada....sve bih one roze, plave...žute nakaze od golubarnika, sa stanovima od 30 km2 slatko porušila za par dana ...
 

Back
Top