Kupovina brusthaltera ili ti grudnjaka

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Totalno sam sokirana preko fb-a gledam slike jedne osobe koju znam nismo nesto frendovi da se dopisujemo ali se pozdravimo kad se god vidimo!

zena nije nesto lepa ali je dusom dobra medjutim na svakoj slici koju sam dosad videla svaki put kazem sebi ------> kako bre ne kupi grudnjak koji valja!?

ima krupne grudi misim bas krupne sto znaci na svakoj slici iako je obucena odgovarajuci tipu znaci kasira svoj visak vidi se da je gravitacija ucinila svoje i bez zezanja mnogo se to obesilo na dole.

Mene sad zanima kako vi kupujete grudnjak!? kakav materijal i da li ste izmerili obim ili vi to vise onako na slepo!?

secam se da sam na tv-u gledala reportazu o neznanju zena u vezi kupovine grudnjaka koji zaista sjedne kako treba i da mnoge zene odvise male ili odvise velike korpe kupuju!

Ja stvarno ne mogu vise da gledam tu njenu muku pa ako imate nekih ideja ili pravila "kako kupiti grudnjak koji sjedi ko zaliven" molim vas kazite!

kakav grudnjak kupiti sa krupnim sikama!?
 
Па ти решила да је посаветујеш како да нађе бољи брус да те не би више бламирала - шта ће свет рећи кад је место тебе изабрао сељанку са висећим сисама? ;)

pa sad...............

imam dva naloga na fb-u jedan real ja i on mi je u prijateljima a i ona se nakacila i sad razgledam slike sasvim legalno

al imam jedan fake nalog na fb-u i sad mislim za tog naloga da joj posaljem jedan e-mail sa preporukama kako da ustabili sise
 
nije meni sto on ruzi sebe vec u neku ruku ruzi i mene -----------> svaki put kad kaze da je jedno vreme jedno debelo vreme proveo samnom u ljubavi

Е, ал пази кад је ипак изабрао њу, са све висећим сисама...:mrgreen:...Можда би требало мало пажљивије да погледаш себе....:think:...место да се тако племенито бринеш о њој....
 
Ne razumijem uopste kako neko kupuje grudnjak napamet :think:
Rijetko se "odokativno" ubode pravi....mislim grudnjak....:zper:
Elem, pravilo:
1. uzeti krojacki metar, izmjeriti opseg grudi preko bradavica
2. izmjeriti opseg tik ispod grudi (to je od ona mjera 70cm, 80cm...itd)
Razlika (1)-(2) daje velicinu korpe 12 cm, 14cm, 16cm-A;B;C;D....
I to su standardne oznake tipa 70B, 80C, 105D....
Grudnjak ima, uglavnom 3 kopce, pa se tu koriguju oni cm izmedju npr. 80-85 ( 81, 82, 83, 84)
Nekom pasu obicni pamucni grudnjaci, nekom model sa zicom, nekom sa korpama, nekom push up...To je vec do velicine , cvrstoce, oblika grudi, kao i same vlasnice grudi i licnog odabira i preferencija....
:brus:
A za "opustene velike grudi"...Nekim muskarcima je bitno da ima "materijala za igranje", i samo to...uostalom o ukusima se ne raspravlja, 100 ljudi-100 cudi, 100 zena-200 si... :zper: ....:manikir:
 

Back
Top