Onur 2

Poruka
16.002
Drugari,

Ranije sam otvorila temu o Onuru, posto mi on izgleda super. Plave oci, brada, sav je sehi, zar ne? Tema je zatvorena, a ja nisam cula vase misljenje, ipak, bas sam sada caskala sa drugaricom telefonom. Rekla mi je da je videla onog decka sa kojim sam se ranije setala, a koji je, medju nama receno, bio jedan od uzroka raskida sa mojim bivsim deckom. Izgleda da sam se ja zaljubila u tog decka, a on je otisao od mene, jer imam ovog sadasnjeg decka, koji mi samo zvoca i koji se cepi mojoj kucnoj pomocnici.
Kako da ga pronadjem da bismo se ponovo setali, ili da se desi nesto vise? Inace, njega svi smatraju, kao sto znate, cudakom u kraju. Meni je bio veoma simpatican, jer je voleo da se druzi sa mnom i rekao mi je na rstanku da je od mene dosta naucio.
Kako biste vi animirali nekog ko vam je trebnutno van domasaja?
 
Evo i slicica da vidite, koliko je sladak.

5234592.jpg
 
voli da masta :) a i zdravo je to samo se nesmije pretjerati

Ne sme, ali ona je preterala. Otvorila je toliko "mastovitih" tema da sam pocela da se brinem za nju. Mnogo je sekira ovaj latino glumac, pa onda bivsi decko koji je takodje glumac, pa ovaj sadasnji i kucna pomocnica.... Ma, nema ona lagodan zivot, uprkos svom materijalnom bogatstvu. :mrgreen:
 
Ne sme, ali ona je preterala. Otvorila je toliko "mastovitih" tema da sam pocela da se brinem za nju. Mnogo je sekira ovaj latino glumac, pa onda bivsi decko koji je takodje glumac, pa ovaj sadasnji i kucna pomocnica.... Ma, nema ona lagodan zivot, uprkos svom materijalnom bogatstvu. :mrgreen:

ih sine da ona nema oklen pogacu umesiti i da trci sa posla na poso nebi imala vremena za deckoVe :)
 
ih sine da ona nema oklen pogacu umesiti i da trci sa posla na poso nebi imala vremena za deckoVe :)

Cuti, mozda je sve to u njenoj glavi, imaginacija njene plodne maste. :lol:
Znas, i ja imam kucnu pomocnicu, bazen kod kuce i u kuci, zgodne fizioterapeute, momke menjam k'o carape, a svi su, sasvim slucajno, latino glumci ili bar podsecaju na njih. I tak' zivim ja i pevam, i briga me za sve. :mrgreen:
 
Drugari,

Ranije sam otvorila temu o Onuru, posto mi on izgleda super. Plave oci, brada, sav je sehi, zar ne? Tema je zatvorena, a ja nisam cula vase misljenje, ipak, bas sam sada caskala sa drugaricom telefonom. Rekla mi je da je videla onog decka sa kojim sam se ranije setala, a koji je, medju nama receno, bio jedan od uzroka raskida sa mojim bivsim deckom. Izgleda da sam se ja zaljubila u tog decka, a on je otisao od mene, jer imam ovog sadasnjeg decka, koji mi samo zvoca i koji se cepi mojoj kucnoj pomocnici.
Kako da ga pronadjem da bismo se ponovo setali, ili da se desi nesto vise? Inace, njega svi smatraju, kao sto znate, cudakom u kraju. Meni je bio veoma simpatican, jer je voleo da se druzi sa mnom i rekao mi je na rstanku da je od mene dosta naucio.
Kako biste vi animirali nekog ko vam je trebnutno van domasaja?

Jo, jel taj radi u GSP-u kao kontrolor? Video sam ga!:)
 
Drugari,

Ranije sam otvorila temu o Onuru, posto mi on izgleda super. Plave oci, brada, sav je sehi, zar ne? Tema je zatvorena, a ja nisam cula vase misljenje, ipak, bas sam sada caskala sa drugaricom telefonom. Rekla mi je da je videla onog decka sa kojim sam se ranije setala, a koji je, medju nama receno, bio jedan od uzroka raskida sa mojim bivsim deckom. Izgleda da sam se ja zaljubila u tog decka, a on je otisao od mene, jer imam ovog sadasnjeg decka, koji mi samo zvoca i koji se cepi mojoj kucnoj pomocnici.
Kako da ga pronadjem da bismo se ponovo setali, ili da se desi nesto vise? Inace, njega svi smatraju, kao sto znate, cudakom u kraju. Meni je bio veoma simpatican, jer je voleo da se druzi sa mnom i rekao mi je na rstanku da je od mene dosta naucio.
Kako biste vi animirali nekog ko vam je trebnutno van domasaja?
gledaš Hatidže i Hasana...? :eek:
e do kurrca...
...do sad sam i mogo da poverujem da si "fensi", al posle ovog def nisi...:confused:

:lol:
 
Rekla si da taj decko zivi u blizini, pa valjda cete se jednom videti, pa ces onda znati sta ti je ciniti.
Inace, ovaj turski glumac ima neku harizmu, sta ga znam... eto, mojoj cerki se svidja iako ima visoko celo...
Ja vise preferiram likove koji lice na doktora nam Hausa. A moze i Dekster, ne bih se ljutila, kad smo vec kod filmskih glumaca.
Svidja mi se i onaj latino tip Cezar Millan sa nath. geog., inace saptac psima. Rado bih mu dala moju Milicu na socijalizaciju. Ima neku harizmu ebem li ga, one kose oci, prosed, dobro gradjen, zna sa psima... iako nije bas visok, oprostila bih mu to.
E da nadjem takvog gde bi mi bio kraaaaj...
 
Poslednja izmena:

Back
Top