"Jelena" je djubre od serije zar ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Realno ne bi bilo lepo da sad raspalim kako je to jedna katastrofa od pokretne slike, jer je nisam udostojio ni pet sekundi mog pogleda, al' posto je kopija spanske serije :arrow: JESTE KATASTROFA NEOVEJANA!!!!! I ODKAD SPANCI SNIMAJU KOD NAS BRE!!! I ZASTO TE PARE NE ODU MLADIM REZISERIMA KOJI IMAJU N PUTA OZBILJNIJE AMBICIJE OD ZABAVLJANJA SRPSKE GERIJATRIJE!
 
sweet_A:
DabaMAN:
ALO BRE, pa ako je tako đubre (a jeste), zašto pobogu zaslužuje dve teme i to jednu iznad druge?! Zakopajmo je više jednom zauvek, pa da brzo zaboravimo nesreću...

mislim da postoje 3 teme :shock:
Stvarno nije bilo potrebe za otvaranjem ovoga :arrow: ako mrziš ti je nemoj gledati.
Nema tu puno mudrosti
ja sam prvu otvorila sa nazivom GLUPOST NEVIDJENA!!!
 
srećica:
sweet_A:
DabaMAN:
ALO BRE, pa ako je tako đubre (a jeste), zašto pobogu zaslužuje dve teme i to jednu iznad druge?! Zakopajmo je više jednom zauvek, pa da brzo zaboravimo nesreću...

mislim da postoje 3 teme :shock:
Stvarno nije bilo potrebe za otvaranjem ovoga :arrow: ako mrziš ti je nemoj gledati.
Nema tu puno mudrosti
ja sam prvu otvorila sa nazivom GLUPOST NEVIDJENA!!!
Pozdrav za Pancevo jos ako je Tesla u pitanju onda strava!!!
 
Pa nasi ne umeju ni sapunicu da naprave!!! Prvo, one meksicke uvek imaju lepe glumce i glumice (ako nista drugo), drugo uvek je tu neka egzoticna scenografija (sunce, more...) a trece, zaplet je lagan, glup i neopterecujuci. Ovi nasi glume kao da igraju u grckoj tragediji , u nekoj mracnoj kucerini, izgledaju kao iz filma Pobesneli Maks III deo. Vise mi lici na neki trecerazredni horor nego na sapunicu!!!
 
Francesco:
srećica:
sweet_A:
DabaMAN:
ALO BRE, pa ako je tako đubre (a jeste), zašto pobogu zaslužuje dve teme i to jednu iznad druge?! Zakopajmo je više jednom zauvek, pa da brzo zaboravimo nesreću...

mislim da postoje 3 teme :shock:
Stvarno nije bilo potrebe za otvaranjem ovoga :arrow: ako mrziš ti je nemoj gledati.
Nema tu puno mudrosti
ja sam prvu otvorila sa nazivom GLUPOST NEVIDJENA!!!
Pozdrav za Pancevo jos ako je Tesla u pitanju onda strava!!!
nije tesla,kotezx je,ali.....pozdrav i tebi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top