Tadic i demokrate doveli drzavu do bankrota - sta nam je ciniti?

Gde smo ono stali? Šta činiti? Ne mantrati, već ČINITI!
Pitati Vladu preko sredstava informisanja zasto nacrte novih izbornih zakona nije dostavila Skupstini i zasto nisu vec dati na javnu diskusiju.To bi bio konkretan a vrlo bitan potez.
Sama promena stranaka na vlasti na dosadasnji nacin ne donosi sustinske promene u drzavi i drustvu.
 
Tihi ne zna ni sta je, ni gde je, ni kako je...

I ne zna da se iz praznog dzepa ne mogu izvuci dinari, pa ma ko obukao pantalone.

Njemu je bitno samo da pljuje po vlasti.

Verujem da ga za to lepo placaju.

Neznas ti nista , ni kad si gladan. Ova garnitura vlasti je dobila zadatak da urnise Srbiju u svakom pogledu i to radi vrlo sistematski i svakodnevno. Imamo marionetsku vladu i proamericke politicare.
 
Evo vidim da je Tihi bio na Forumu od sinoć i trt milojka! Ništa od ideja, a još manje od akcija. Ide po temama i galami kako voli ljude s Kosova. Ali kad bi znao koliko je njih glasalo za DS, sevnula bi i koja kletva ka njima. Čim nekako napravi selekciju. :mrgreen: Može i odokativno, ume on tako.

ja sam rekao sto sam imao jomini

a ti i tvoji ste se pokazali za ovih 10 godina koliko ti je tadic na vlasti - koliko znate i umete

tj da ne znate nista

bankrotirali ste drzavu bez rata i sankcija

da ste kojim slucajem vi na vlasti bili 1993 , mesto slobe, po srbiji bi se ubijali za parce hleba ili bi ljudi jedni druge jeli tj zavladao bi kanibalizam
 
izlozio sam moje resenje situacije vise puta

procitaj moje prethodne postove imas ih na temu bas toga sto pitas tj "sta nam je ciniti"

prvi korak je isterivanje na ulicu 3/4 budzetskih parazita tj takvih kao ti , gasenje pokrajine vojvodine i ukidanje sve pokrajinske administracije, ukidanje duplih funkcija i preusmeravanje sveg tog novca u proizvodnju izvozno orijentisane firme i poljoprivredu.

smanjenje poreza na nivo poreza u jednoj irskoj
 
izlozio sam moje resenje situacije vise puta

procitaj moje prethodne postove imas ih na temu bas toga sto pitas tj "sta nam je ciniti"

prvi korak je isterivanje na ulicu 3/4 budzetskih parazita tj takvih kao ti , gasenje pokrajine vojvodine i ukidanje sve pokrajinske administracije, ukidanje duplih funkcija i preusmeravanje sveg tog novca u proizvodnju izvozno orijentisane firme i poljoprivredu.

smanjenje poreza na nivo poreza u jednoj irskoj
To MI TREBAMO i MI MORAMO slušamo svakog dana na Dnevniku. Kada, kako, ko, gde? Hajde Tadiću, ovaaaj Tihi.
 
To MI TREBAMO i MI MORAMO slušamo svakog dana na Dnevniku. Kada, kako, ko, gde? Hajde Tadiću, ovaaaj Tihi.

pa to moze da uradi samo opozicija tj radikali

a radikali imaju mozda 10% glasova sada tako da nema ko da uradi.

postoje ljudi koji znaju sta treba da se uradi samo je problem sto takvi kao ti glasaju a idiote pa ne moze da se skupi 50% glasova za normalne i razumne koji mogu da srede i urede ovu drzavu
 
Znači ništa od ustanka?:mrgreen:

ma kakasv ustanak. kad je tebi jomini ,

kao masinskom tehnicaru sto zaradjuje 400 evra mesecno i do guse je u kreditu za polovnog subarua imprezu starog 10 godina , dobro , sa ovim cenama platama, porezima i vlascu - sto ja koji zaradjujem 10 puta vise od tebe da se zalim i dizem ustanak?

samo cu da kupim kokice i kokakolu i gledam vas kako crkavate .....

zao mi je samo obicnih ljudi koji se muce i pate , njih ce mi uvek biti zao i gledacu da im pomognem kad god mogu , al takvih kao ti , mi nece biti nikad zao jer si ti direktan krivac za sve ono sto snalazi ovu drzavu i njene gradjane, jer si ti takav kakav si , hardcore glasac Borisa Tadica i DS-a.
 
netacno. ne mozemo da skupimo dovoljno ljudi zato sto su u srbiji uvek pametni bili teska manjina a glupi i neradnici vecina.

zato se u srbij i zivi najgore u evropi od svih zemalja.

zahvaljujuci tome sto su takvi kao ti - vecina u ovoj zemlji.

Kad narod poludi,nece nikome biti lepo na vlasti ,a ni blizu vlasti,a opozicija je u Srbiji postala ,jad i cemer (svaka cast malom broju izuzetaka,)
 
izlozio sam moje resenje situacije vise puta

procitaj moje prethodne postove imas ih na temu bas toga sto pitas tj "sta nam je ciniti"

prvi korak je isterivanje na ulicu 3/4 budzetskih parazita tj takvih kao ti , gasenje pokrajine vojvodine i ukidanje sve pokrajinske administracije, ukidanje duplih funkcija i preusmeravanje sveg tog novca u proizvodnju izvozno orijentisane firme i poljoprivredu.

smanjenje poreza na nivo poreza u jednoj irskoj

Zbog one poruke par postova vise si prijavljen.
Pa kada su pricali da ce da otpuste te parazite kukao si kao sinja kukavica, ljudi ce na ulicu.....
A da, Vojvodinu niko nikad nece ukinuti, i ovako nam Beograd sve pare uzima ...strasno,.
 
nemože ovaj narod biti luđi nego što već jeste da je drugagičje mnoge stvari u državi
svrbiji bi i bili drugačiji a ovako trpi dušo traji kožo...:(

Kad bi u vladu pozvali neke skolovane i postene ljude,mozda bi se video neki pozitivan pomak u borbi protiv korupcije i kriminala,ili kad bi imali pismenog predsednika mozda bi manje lupetao gluposti a vise radio na promociji drzave u svetu,,ali nelezi vraze....:think:
 
1.prestati tvrditi da je ova stranka kriva ili ona ili treca.KRIVI SU vecina u svakoj partiji,ili manjina,oni koji su kriminalci i tranzicioni lopovi.

2.Nije bitan izbor stranke,vec izbor konkretnih LJUDI,koje znamo da su posteni.

3.Dogod to ne shvatimo,partije ce da nas muzu kao ovce.

4.Siriti tu istinu, birati ljude u koje vjerujes, ako pogresi/ODMAH SMJENA, dotada pritiskati partije na vlasti,kojagod,da se bori protiv kriminala,da resava socijalne probleme,pretiti im izborima,i tako SVAKOJ VLASTI BEZ OBZIRA NA SPOLJNOPOLITICKU ORIJENTACIJU

5.Ako shvatimo da nas je malo,da se vecina ljudi priklonila uz neku pljackasku partiju,imamo 2 opcije//

1.OPCIJAnastaqviti borbu sami,tesko,organizovati se u tajno drustvo,borba do slobode// i onda moze da bude svasta
2.OPCIJAPrihvatiti mrvice od neke partije,prezivljavati,zivotariti,umreti kao pas.
3.OPCIJA Poubijati se medjusobno sirotinja na sirotinju,za koru ljeba, za mjesto u GSPu, za red za mlijeko, za mrvice koje nam bacaju ponekad..
 

Back
Top