Dal bi prevarili zu "jednu noc" ? Ako da,zasto?

Prevarila sam decka jednom kad sam imala 17, to mi je bio 1 put, tj, skinula sam nevinost sa njim. Duga prica... Zamalo da prevarim drugog decka (tad mi je vec bilo 25), ali sam se iskontrolisala maksimum, mada me je taj tip veoma privlacio. Uglavnom, ne znam da li bih sad prevarila decka. Mislim da ne bih. Jer mi nista ne nedostaje. Kad to budem pozelela znacu da sa nama nesto nije u redu i ostavicu ga.
 
YU:
Dal bi prevarili za jednu noc svog partnera(ku)?Dal imate nagon da imate odnos sa drugom osobom koju poznate a dobrim ste odnosima i vi i vas partner sa tom osobom?Dal tad imate jednom odnos ili vise puta?

Mozda bih probala kombinaciju moj decko- ja- nasha drugarica
:)
Ali to se vec ne moze nazvati prevarom...
Elem, kad sam jedared dobila zelju da prevarim decka, odma' sam ga ostavila... To shto mi se na kraju krajeva ni ovaj drugi nije 'dopao', to je vec druga stvar:)).
 
kad ti osoba sa kojom si pruza sve, tj. kad te ispunjava, ne padne ti na pamet tako nesto.
Meni se desava ceo ovaj zivot, da kada sam sa devojkom koju zaista volim, ne vidim ni jednu drugu i moze riba na glavu da se postavi, dzaba.
Cak su me ortaci par puta etiketirali kao papucara i sl, `teli da mi plate psihijatra, al` ja jednostavno nemam potrebu da svrljam :wink:
 
Moze da se desi da ste u vezi, a da postoji, kako se to kaze, jaka seksualna hemija izmedju vas i nekog treceg, koji nije decko. Stvarno, sta onda? Ja, u principu, ne varam decka ako mi je stalo do njega, ako veza nije pred pucanjem. Onda mu to dodje kao neki prelazni period. I, ni ne osecam se lose zbog toga, ako vec iscekujem kraj. Mada je prevara, sama po sebi, nesto vrlo ruzno. Vidi sta gubis, a sta dobijas, jer ako te prosljaka savest...c, c, c. Zavisi valjda od toga da li je seks igra tela ili duha. Ili duha i tela, pa je komplikovanije.
 
Gazdarica:
Lens:
Gazdarica:
Lens, udaj se za mene... :lol: :lol: :lol:

Pazi sta se meni sad desava :oops: polomise se ljudi ovde oko Gazdarice, a ona nista, a ja ni prstom ne mrdnuh i pazi sta se desava, odma mi nudi brak...ljudi sta da radim?
Gvozdje se kuje dok je vruce, pa ti sad vidi sta ces... :lol: :lol: :lol:

Sad ja duso moram da idem da radim...kamera na gotovs...Beer Fest...jutro je pametnije od veceri :lol: :lol: :lol:
 
Lens:
Gazdarica:
Lens:
Gazdarica:
Lens, udaj se za mene... :lol: :lol: :lol:

Pazi sta se meni sad desava :oops: polomise se ljudi ovde oko Gazdarice, a ona nista, a ja ni prstom ne mrdnuh i pazi sta se desava, odma mi nudi brak...ljudi sta da radim?
Gvozdje se kuje dok je vruce, pa ti sad vidi sta ces... :lol: :lol: :lol:

Sad ja duso moram da idem da radim...kamera na gotovs...Beer Fest...jutro je pametnije od veceri :lol: :lol: :lol:
Uh, Lens moram da ti kazem da povlacim svoju ponudu... Nismo jedno za drugo... Ebi ga, kad ti ne volis analni sex... :roll:
 
YU:
Dal bi prevarili za jednu noc svog partnera(ku)?Dal imate nagon da imate odnos sa drugom osobom koju poznate a dobrim ste odnosima i vi i vas partner sa tom osobom?Dal tad imate jednom odnos ili vise puta?

Ne.
Prevara bi meni donela malo uživanja, a mojoj dragoj puno bola. Samo totalno sebični debili mogu biti sposobni da zarad malo sopstvenog zadovoljstva nekom (i to ne bilo kom, nego osobi koju "vole") pocepaju srce. :thumbdown:
A sve se vraća, sve se plaća.
 
Prevarila sam decka jednom kad sam imala 17, to mi je bio 1 put, tj, skinula sam nevinost sa njim. Duga prica... Zamalo da prevarim drugog decka (tad mi je vec bilo 25), ali sam se iskontrolisala maksimum, mada me je taj tip veoma privlacio. Uglavnom, ne znam da li bih sad prevarila decka. Mislim da ne bih. Jer mi nista ne nedostaje. Kad to budem pozelela znacu da sa nama nesto nije u redu i ostavicu ga.

A što kriviš njega kad nešto nije u redu sa tobom?
 

Back
Top