Демократска полиција брутално без разлога претукла америчке држављане Српског порекла

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Београд - Четворица младића и две девојке, које је као госте кладионице „Монако“ у земунском насељу Галеника претукла патрола полиције у ноћи између суботе и недеље, тврде да су нападнути без икаквог разлога, као и да бруталност двојице полицајаца потврђује видео запис сигурносних камера локала.

Тврдње гостију о полицијској бруталности потврђује и видео запис сигурносних камера кладионице који су новинари „Блица“ јуче прегледали. На снимку се види како полицајци ударају Оливеру Ћатић, Петра Ћатића, Немању Стефановића (27) и шамарају и вуку за косу другу девојку, Бојану Јовановску (21).

Нико од њих није се бранио.
- Полицајац ме је шест пута ошамарио. Усна ми је поцепана са унутрашње стране, а коса почупана. Нисам га ни увредила, а камоли подигла руку на њега. Све се десило без икаквог разлога - каже Бојана Јовановска.

- Пили смо пиће када су око поноћи двојица распојасаних полицајаца без шапки улетела у кладионицу. Вређајући нас, жустро су нам тражили легитимације. Питали смо их зашто се тако понашају, на шта су одговорили додатним увредама. Мој супруг, амерички држављанин, покушао је да позове амбасаду, након чега га је полицајац гурнуо низ степенице - прича Оливера Ћатић (31), супруга теже повређеног Петра.

Према њеним речима, двојица полицајаца тада су без икаквог повода позвали појачање. У тренутку када су се зачуле сирене и заблештала ротација, добила је први ударац.

- Видела сам и да туку мог супруга. Покушала сам да позовем америчку амбасаду, али су ми силом прекинули везу. Одвели су ме на паркинг вукући ме за косу, а један полицајац ми је рекао: „Ако погледаш лево или десно, сахранићу те“. Мог супруга је полицајац, између осталог, десетак минута чизмом газио по руци - наставља причу Оливера.
Она каже да је као појачање дошло још двадесетак полицајаца, а да се ускоро појавила и екипа Хитне помоћи. Оливера Ћатић тврди и да је један полицајац чак спречавао лекаре да њеном супругу пруже помоћ.

- Петар је седео у њиховом патролном „пежоу“ и викао да не може да дише. Тек када су доктори затражили да се врата аутомобила отворе, полицајци су то учинили, али истог тренутка је један од њих мог супруга тако снажно ударио песницом да је изгубио свест - каже Оливера.
55226_1032-monako-policijsko-nasilje-foto-d-milenkovic_f.jpg

Један од претучених младића показује повреде
55228_1055-sa-kamere_f.jpg

Камера у кладионици забележила сцене бруталног премлаћивања
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/197194/Policija-nas-tukla--bez-razloga
Зашто се Тадић и Дачић нису извинули и стрпали у затвор дивљаке који носе полицијску униформу? Највероватније зато што су амерички држављани Српског порекла. Тадић је урлао и дубоко се извињавао кад је јеврејски педер ухватио Србина за дупе и добио батине, али шта га брига за американце Српског порекла која његова "демократска" полиција манијачки нападне.
 
Ниси се кезио кад је антисрпски манијак Теофил добио пар лакших удараца и жалиш немце, али се радо манијачки радујеш кад "демократска" полиција варварски пребије америчке држављане Српског порекла. То све говори о теби.
 

Back
Top