Zene i muskarci najbolji prijatelji?

Ne znam je ste l' znali, iskustveno naslucujem da niste,
ali
Naucnici su otkrili da razgovor muskarca sa zenom sa velikim grudima utice na njegovu inteligenciju - negativno!
:twisted:

Naucnici su otkrili da muskarac koji bulji u zenske sise barem 10 minuta dnevno dnevno ima isti ucinak kao 30 minuta aerobika,iliti,kako je druga studija rekla,duze zive(sto je i logicno,ako podjemo iz prvog,ali ae)

Eh,steta sto zene nemaju neki slicni fejker,u suprotnom ne bih morala da se znojim kao pas i patim zbog uticaja mlecne kiseline.

sto se tice teme,ja mislim da je ono sto tinejdzeri stalno spominju
cim ga/je pogledas na drugi nacin,gotovo je
veliko sranje-ih pogledam,pogledam na taj nacin,malo se zapitam i nastavim dalje u vecini slucajeva.
I nikom nista,prijateljstva traju,nego hormoni cine pubertetlije paranoicnim.

Problem je kad shvatis da ti se ta osoba dopada,pa peuzmes korake-u suprotnom,kratak pogled na drugi nacin ne ubija musko-zensko prijateljstvo,samo tripovanje to cini.
 
Šta sad,ja ispadoh feget zato što mi je najbolji prijatelj žensko?:think:

Ybg...:(

Samo da znas da ti ja na sa'ranu ne dolazim... :(

Ne znam je ste l' znali, iskustveno naslucujem da niste,
ali
Naucnici su otkrili da razgovor muskarca sa zenom sa velikim grudima utice na njegovu inteligenciju - negativno!
:twisted:

Rece vec hat ono sto sam ja hteo da kazem... :P

P.S. Dobro je imati drugaricu sa velikim sifonima... :mrgreen:

U stvari ja kad pogledam, imam vise drugova nego drugarica, nekako se bolje slazemo...

----->

po mom mišljenju to su najsnažnija prijateljstva, ali su jako retka.
nekako imam utisak da su drugovi iskreniji od drugarica
i daleko manje ljubomorni i zavidni.
:D

:ok:
 
Aj za vas sto se.rete evo i ja malo da doserem.
Ocigledno da je to individualno tako da molim da ne globalizujete previse, nisam celu temu iscitala (jesam nekih 10% ali znam odgovore ovih 90%). E pa kao sto rekoh, kako je to individualno, onda cu ja da kazem da su takva prijateljstva normalna i da postoje, (kazem individualno, dakle moje iskustvo - za ove koji i dalje ne kapiraju), a zaboga miloga, ja sam odrasla sa komsilukom, kad se skupi nas 20 ne zna se ko gde udara, e to su bili dani.. i pola njih su muskog pola i sa dosta njih se i danas intenzivno druzim i niko nikoga ne gleda kao potencijalnog partnera, je.baca ili sta vec, vec se oni prema evo meni konkretno, a i prema mojoj najboljoj drugarici, koja je isto iz komsiluka i koja je zajedno sa nama tu rasla, ponasaju kao prema sestrama tj. zastitnicki.
Toliko o tome.
 
Aj za vas sto se.rete evo i ja malo da doserem.
Ocigledno da je to individualno tako da molim da ne globalizujete previse, nisam celu temu iscitala (jesam nekih 10% ali znam odgovore ovih 90%). E pa kao sto rekoh, kako je to individualno, onda cu ja da kazem da su takva prijateljstva normalna i da postoje, (kazem individualno, dakle moje iskustvo - za ove koji i dalje ne kapiraju), a zaboga miloga, ja sam odrasla sa komsilukom, kad se skupi nas 20 ne zna se ko gde udara, e to su bili dani.. i pola njih su muskog pola i sa dosta njih se i danas intenzivno druzim i niko nikoga ne gleda kao potencijalnog partnera, je.baca ili sta vec, vec se oni prema evo meni konkretno, a i prema mojoj najboljoj drugarici, koja je isto iz komsiluka i koja je zajedno sa nama tu rasla, ponasaju kao prema sestrama tj. zastitnicki.
Toliko o tome.

Mozda ti ne gledas i konkretno zene, ali ja sam prico sa drugovima svojim i u mom razredu i van njega svi ''najbolje drugarice'' gledaju kako da smuvaju...
 
Pa, i ti si se ogradio samo na tvoje drugove koje, po mojoj slobodnoj proceni, drmaju hormoni. :mrgreen:
A ima to malo veze i s godinama i s tim koliko dugo nekoga poznajes itd.
Nije sve crno ili belo.

I da, gledam konkretno devojke ali i momke, zato sam i rekla da ne treba generalizovati jer je kod svakoga individualno.
Za nekoga postoje za nekoga ne.
 
Drugovi su bolji za imati
kad ti zaskripi da se udajes samo navatas jednog

Eee.
Pa nema leba preko pogace da znas. Tako sam i ja mislila i samoreklamirala se non stop.
Kao onako neobavezno prokomentarisem, kao procistim grlo pa pocnem:
Pa da l vi znate , ja kad se budem udala, ja cu da kuvam i to cu da volim da radim. Evo, recimo, danas bih kad se vratim s posla odma skuvala italijanski spageti sa domacim sosom od neprskanog paradajza, paprike, suvog mesa i pet vrste pecuraka. Pa dok gospodin suprug spava posle rucka, ja bi poprala svo posudje i napravila pitu savijacu, kad se gospodin suprug digne, mislim, iz postelje, pita se 'ladi na otvoren prozor ko u crtanom filmu.
A sutradan bi spremila pasulj sa drobljenim orasima i brazilskim bademima.

Kao , sve mislim, upecace se neki, nisu valjda svi s kefalom. I evo de sam? Je l sam se udala?!
 
Pa ne znam, ko sto rekoh, uvek moze da bude sitnih varnica itd, ali da l ste tolike zivotinje da ne mozete da odrzite suvo prijateljski odnos sa nekim samo zato sto je suprotnog pola.

ma moze tu neko druzenje, zezanje, itd, ali pravo prijateljstvo - nikadaaaaa :mrgreen:

necu da nekome budem drugarica jer imam sise z:hm: da su pravi drugari njima to ne bi bilo bitno.. a ne kao jedni, o njima pricam iz iskustva(:mrgreen:), kojima je fizicki izgled presudan za druzenje o_O
 

Back
Top