Šta mislite o ovome?

Zamislite da imate potpuno automatizovan
internet posao koji radi za Vas 24 sata na dan!?

Svako jutro, kad se probudite i provjerite svoju email poštu
vidite poruku o novoj zaradi!!!
I tako svaki dan, sve više i više. Zvuci odlicno,zar ne ?
Ovde cete naci upravo takvu vrstu posla i mogucnost nevjerovatne zarade.


Nista ne radis, a zaradjuje!? Kako to moze da bude ok? Dovoljno je videti kako je uradjen sajt, na kom domenu je i sve ce ti biti jasno. Ako je on stvarno zaradio dosta para, sto lepo ne plati profesionalca da mu napravi sajt i zakupi neki normalan domen? Ja bih na ovo zaboravio i trazio neki normalan posao.
 
Zamislite da imate potpuno automatizovan
internet posao koji radi za Vas 24 sata na dan!?

Svako jutro, kad se probudite i provjerite svoju email poštu
vidite poruku o novoj zaradi!!!
I tako svaki dan, sve više i više. Zvuci odlicno,zar ne ?
Ovde cete naci upravo takvu vrstu posla i mogucnost nevjerovatne zarade.


Nista ne radis, a zaradjuje!? Kako to moze da bude ok? Dovoljno je videti kako je uradjen sajt, na kom domenu je i sve ce ti biti jasno. Ako je on stvarno zaradio dosta para, sto lepo ne plati profesionalca da mu napravi sajt i zakupi neki normalan domen? Ja bih na ovo zaboravio i trazio neki normalan posao.

hahah Ovo je piramidalna zarada samo u digitalnoj verziji...Isto ko oni sto idu pa prodaju prijateljima one gluposti......Tako i ovo samo internet trip.....Zat moze da se zaradjuje a da nista ne radis
 
Sumnjivo mi je cim je zemlja .ws (zapadna samoa... tako nesto...), necu ni da gledam.

Da je normalna stvar, bilo bi registrovano u normalnoj zemlji, a ne u nekoj banana republici poreskom raju...
 
Sumnjivo mi je cim je zemlja .ws (zapadna samoa... tako nesto...), necu ni da gledam.

Da je normalna stvar, bilo bi registrovano u normalnoj zemlji, a ne u nekoj banana republici poreskom raju...

:D xaxaxaxaxax .ws "web site"
Zamisao coveka koji je pokrenuo ovu stvar je da dobijes domenu koja je zauzeta na ostalim .com .net i td.

Stvar je prilicno regularna. Zamisljeno je kao da ima svako svoj web sajt ali sve se svodi na mlm pa nemoras ni odrzavati sajt vec samo promovisati svoju domenu koju placas 10$ mesecno sto je previse skupo ali ako imas dobru semu i ljude koje ces pozvati da kupe istu stvar i da rade isti posao moze da krene.

Ovde se ljudi boje mlm - a ali u americi ta stvar ide pravo.
Ko zna eng . Napravi fake fb , dodaje amere i nudi im ovo . Kada skupis 20ak clanova tek mozes ocekivati neku zaradu.
Ebeno je mnogo ipak ako nisi dobar u marketingu nemozes ni uspeti jos plus u int marketingu gde sve smatraju prevarom.
Ukoliko imate dobru postavu pocnite ako ne ostavite se ovoga.
 
da covek je uzeo taj domen za sebe i nemozes ga kupiti kao .rs domen ili kao .de
ili .hr moras uci u taj sistem da bi posedovao takav domen. Evo ga oficijalni sajt .Pa procitaj, Mnogo ljudi radi to potrazi malo po netu pa pogledaj .I da siguran je za radit . Ali tesko je raditi kao sto sam i napisao. https://www.website.ws/
Cak spada u 500 najjacih kompanija
is the .WS domain?

.WS is a globally accessible top level domain that works just like .COM and .NET. Anyone, anywhere, can register a .WS domain and establish a personal internet address for life.

.WS is easy to remember; .WS is WebSite! Register a .WS domain today, and see why Global Domains International has been ranked in the top 50 of the Inc. 500 fastest growing companies.

I nemoguce je da je ta tvoja Zapadna Samo Ako JE Internacionalni domen.
 
Poslednja izmena:

Back
Top