Skotska

Prosle godine sam zivela i radila u Skotskoj oko sest meseci. Sta znam, po meni je to jedna divna zemlja, priroda je fantasticna, ljudi su prilicno druzeljibivi a piju skoro pa kao... Irci. :mrgreen:
Obavezno treba posetiti Edinburg, to je predivan, istorijski grad. Mada, po mom misljenju treba obici i Glazgov, koji, iako prevashodno industrijski grad, takodje ima svojih cari.
Sta jos? Recimo, mesto Balater (oko 65km od Aberdina) u cijoj blizini se nalazi zamak Balmoral, letnji dom britanske kraljevske porodice, pa se desilo i da videh princa Carlsa u setnji. :D Mislim, big deal, princ, pa sta, ali Skoti se prilicno loze na samo prisustvo kraljevske porodice u blizini.
 
Hmm... Zbog te raznolikosti, skoro svih nacija sveta na jednom mestu, svega sto grad ima da ponudi, od muzeja i istorijskih lokacija do parkova i trgova, do pabova i atmosfere u njima, zbog Soho-a i Camden Town-a...
Jednostavno, prija mi taj grad.
 
Radio sam i ziveo u skotskoj 6 meseci...Super zemlja,super ljudi...znaci nije mi se dogodila nijedna losa stvar...neprijatnost,,,ama nista...rado bi se vratio da mogu...Radio sam u okolini stirlinga, tamo moze da se poseti spomenik Rob Roju...itd...lokacije na kojima je snimano Hrabro Srce... UK...extra zemlja
 

Back
Top