Okupljanje sakupljaca slicica

VIP-bgd

Obećava
Poruka
71
Pozdrav svima,
vidim da postoji veliki broj nas na forumu koji skupljamo slicice ,iz raznih perioda, pa sam hteo da pitam sta mislite o tome da li bi moglo da se organizuje okupljanje kolekcionara na svaka 3-4 meseca negde kao sto se okupljaju kolekcionari kinder figurica u Beogradu na svaka 3 meseca?
 
Obavestavamo Vas da je U Beogradu nedavno otpoceo s radom novi klub kolekcionara
u okviru kog je oformljena sekcija kolekcionara i ljubitelja albuma sa slicicama - mesto za upoznavanje,
informisanje, razmenu starih i novih albuma.

Sastanak kluba je u nedelju 05.09.2010. od 11 do 14 sati u prostorijama kluba,
ulaz kroz pasaz Sindjeliceve br. 4 (dalje vas vode putokaz table).

Pozivamo Vas da se upoznamo, druzimo, razmenjujemo i obogacujemo nase kolekcije.

Ujedno vas molimo da tekst sa ovom porukom posaljete drugim ljubiteljima albuma
koje poznajete.
 
Obavestavamo Vas da je U Beogradu nedavno otpoceo s radom novi klub kolekcionara
u okviru kog je oformljena sekcija kolekcionara i ljubitelja albuma sa slicicama - mesto za upoznavanje,
informisanje, razmenu starih i novih albuma.

Sastanak kluba je u nedelju 05.09.2010. od 11 do 14 sati u prostorijama kluba,
ulaz kroz pasaz Sindjeliceve br. 4 (dalje vas vode putokaz table).

Pozivamo Vas da se upoznamo, druzimo, razmenjujemo i obogacujemo nase kolekcije.

Ujedno vas molimo da tekst sa ovom porukom posaljete drugim ljubiteljima albuma
koje poznajete.

Jeste li se uspjeli sakupiti i ako jeste, kako je proteklo prvo okupljanje???
 
Zdravo Novosadjani i svi Vi koji ste blizu Novog Sada i fizicki i psihicki.
Razmisljao sam i mislim da bi bilo idealno da se organizujemo i odredimo jedan dan u sedmici za menjazu slicica u centru Novog Sada. Ovde mislim na menjazu svih vrsta slicica i da taj termin bude redovan kako u # sezoni menjaze # tako i mimo iste.
Pod sezonom menjaze smatram vreme nekog bitnog sportskog dogadjaja kada vecina nas dodje iza Katolicke porte , menja se s ostalim skupljacima slicica i brze popuni album.

Moj predlog je da to bude opet plato iza Katolicke porte , dan svaka nedelja a vreme odredite sami. Moze od 11 - 13h ili kasnije?

Unapred hvala na razumevanju i saradnji.
 
Pošto vidim da ima veliki broj onih koji su zainteresovani za razmenu, kupovinu itd sličica i albuma za sličice predlažem da se organizujemo jednom mesečno kod hotela Moskve u Beogradu recimo prvog četvrtka u mesecu u 18h po principu sve za svašta. Normalno, prepoznavaćemo se tako što ćemo nositi albume sa sobom. Razmena iliti kupovina-prodaja tj popunjavanje albuma bi se tako drastično ubrzala.

Molim Vas da ostavite komentare da bi se videlo da li ima dovoljno zainteresovanih za ovakav vid razmene.

mppsoftplus@gmail.com
 
Poštovani kolekcionari,

Zbog velikog interesovanja, nova okupljanja kolekcionara su zakazana za:
-subota, 24. Avgust od 10h do 13h kod Terazijske česme (Beograd);
-nedelja, 25. Avgust od 10h do 13h kod Terazijske česme (Beograd);

Svi kolekcionari su dobrodošli. Ponesite svoje spiskove, uredno složene duplikate, hemijske olovke.
U slucaju kise, sidjite u prolaz ispred hotela Moskva!!!

Za sve dodatne informacije, možete poslati e-mail na panini@eunet.rs ili telefonom na 061-6379104.

Pozdrav svima!!!!
Vlada Panini
 
Poštovani kolekcionari,

Nova okupljanja su zakazana za:
-subota, 05. Oktobar od 10h do 13h kod Terazijske česme (Beograd);
-nedelja, 06. Oktobar od 10h do 13h kod Terazijske česme (Beograd);

Svi kolekcionari su dobrodošli. Ponesite svoje spiskove, uredno složene duplikate, hemijske olovke.
U slučaju kiše, siđite u prolaz ispred hotela Moskva!!!

Poziv važi i za kolekcionare Životinjskog carstva, Angry Birds-a, Štrumfova 1 i 2, Montevideo i dr.

Pozdrav svima!!!!
Rade
063 229 862
 

Slične teme


Back
Top