Забрана Хрватског језика на форуму крстарице!

Треба ли забранити употребу Хрватског језика на форуму?

  • ДА

  • НЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kraški lovac

Poznat
Banovan
Poruka
7.308
Дакле, пошто сам приметио да је текст на Бугарском језику изазвао негодовања на овом форуму, нисам могао, а да не покренем овакву тему.

Пошто је дозвољена употреба само Српског и Енглеског језика на форуму(исправите ме ако грешим), зашто не забранити форумашима из Хрватске да пишу на Хрватском језику. Тај језик је веома заступљен на овом форуму, а нико ништа не предузима.:rtfm:

Хрвати би дакле требали да пишу на Енглеском језику, слично као форумаш ''Црни Бугарин''.

Поштујмо прописе.:rtfm:
 
Дакле, пошто сам приметио да је текст на Бугарском језику изазвао негодовања на овом форуму, нисам могао, а да не покренем овакву тему.

Пошто је дозвољена употреба само Српског и Енглеског језика на форуму(исправите ме ако грешим), зашто не забранити форумашима из Хрватске да пишу на Хрватском језику. Тај језик је веома заступљен на овом форуму, а нико ништа не предузима.:rtfm:

Хрвати би дакле требали да пишу на Енглеском језику, слично као форумаш ''Црни Бугарин''.

Поштујмо прописе.:rtfm:

Nema razloga.
To je samo srpski jezik hrvatskog dijalekta :hahaha:
 
мени сметају постови на хрватском кад не знам неке речи, па морам да питам. а кад разумем све речи онда ми не смета.

(мислим да оне називе месеца у години никад нећу научити)
Колико имаш година, ако није тајна? :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top