pijani stranac

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.122
zene mile i lepe jel volite sex sa pijanim strancem ? :)

ps: slobodno navedite ime stranca sa kojim ste se kresnule ...a mi cemo da se smejemo i pogadjamo koje je nacionalnosti :)))))
 
Poslednja izmena:
Stranac u noći, o dal' ce moći
Da ti umoči, da bude bolji
Dal' ce moći on da te zadovolji

Može biti on perfektni stranac
Ako pojede pasulj prebranac
On će postati tad stranac usranac

Stranac usranac, englez, amerikanac
Stranac usranac, albanac ili danac
Stranac usranac, španac usranac
Isti k'urac, isto sranje, samo drugo pakovanje
 
hahahahahahhahahaahaha... kako ste ljubomorni i jadni. znate vi da je nama bilo koji stranac bolji od domaceg,a? a sve ih vise dolazi,jel da? a tek sad za beer fest...hahahaha...sta je bilo? ne mozete nista,a potpuno ste ugrozeni pa se smejete od muke? ili vam je stvarno smesno njegovo ime?
 
hahahahahahhahahaahaha... kako ste ljubomorni i jadni. znate vi da je nama bilo koji stranac bolji od domaceg,a? a sve ih vise dolazi,jel da? a tek sad za beer fest...hahahaha...sta je bilo? ne mozete nista,a potpuno ste ugrozeni pa se smejete od muke? ili vam je stvarno smesno njegovo ime?

Beer fest ?
25.08.2010. Dani piva Zrenjanin - Pekinška Patka :super::super::super::super::super:
 
hahahahahahhahahaahaha... kako ste ljubomorni i jadni. znate vi da je nama bilo koji stranac bolji od domaceg,a? a sve ih vise dolazi,jel da? a tek sad za beer fest...hahahaha...sta je bilo? ne mozete nista,a potpuno ste ugrozeni pa se smejete od muke? ili vam je stvarno smesno njegovo ime?

jb.t...stvarno nije lako gledati kako "VAM" stranci kreshu ribe...hahahhhahaha

Jel tebi dobro?
 
hahahahahahhahahaahaha... kako ste ljubomorni i jadni. znate vi da je nama bilo koji stranac bolji od domaceg,a? a sve ih vise dolazi,jel da? a tek sad za beer fest...hahahaha...sta je bilo? ne mozete nista,a potpuno ste ugrozeni pa se smejete od muke? ili vam je stvarno smesno njegovo ime?

cemu ta euforija,? ese drogiras ti?jesi pijana? ja znam da su moje teme izuzetno atraktivne i da ti zelis da budes primetjena ali zamolio bi te da smanjis dozivljaj malo ,ako ne mozes da pises kao svi normalni korisnici onda nemoj ni dolaziti
nije tesko biti Ti :(
 
hahahahahahhahahaahaha... kako ste ljubomorni i jadni. znate vi da je nama bilo koji stranac bolji od domaceg,a? a sve ih vise dolazi,jel da? a tek sad za beer fest...hahahaha...sta je bilo? ne mozete nista,a potpuno ste ugrozeni pa se smejete od muke? ili vam je stvarno smesno njegovo ime?

E ako si im rekla...al da vidim kako cete kad vam zatrebaju nasi XD
 
ehehe, ja znam jednu što se zabavlja sa grkom, i svašta nešto mi je ispričala, i previše za moj ukus :)
al' dobro, ne zameram, tako da znam u čemu je caka.
Ali moja ciljna grupa nisu te stendžer-sekšuali-inspajerd grlz :) osim kad' sam van zemlje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top