Суботић оптужује Михајловића !!!

mar_comm

Elita
Poruka
24.456
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/134/Хроника/749854/Суботић+оптужује+Михајловића.html

Адвокат Станка Суботића, Радослав Тадић, представио изјаву и доказе у којима Суботић оптужује некадашњег министра полиције Душана Михајловића за изнуду, уцену и рекетирање.



Адвокатски тим Станка Суботића Цанета предао је Тужилаштву за организовани криминал писану изјаву и доказе којима Суботић оптужује некадашњег министра полиције Душана Михајловића за изнуду, уцену и рекетирање.


....

Цане Суботић напада Михајловића,
Чуме шамара Мркоњића,
Вељу бију на улици ....
За колико тога још нисмо чули, шта ће се тек открити ....
Све Министри Прве Демократске Власти у Србији ....


Јел ово Демократија,
јел то пут у светлу ЕУРОпску будућност ????

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
 
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/134/Хроника/749854/Суботић+оптужује+Михајловића.html



Цане Суботић напада Михајловића,
Чуме шамара Мркоњића,
Вељу бију на улици ....
За колико тога још нисмо чули, шта ће се тек открити ....
Све Министри Прве Демократске Власти у Србији ....


Јел ово Демократија,
јел то пут у светлу ЕУРОпску будућност ????

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:

Jok Mare...Nego nestalo svugde para, pa se sad svi javljaju...za pristupne fondove EU...:rotf::rotf:
 
Цане Суботић напада Михајловића,
Чуме шамара Мркоњића,
Вељу бију на улици ....
За колико тога још нисмо чули, шта ће се тек открити ....
Све Министри Прве Демократске Власти у Србији ....


Јел ово Демократија,
јел то пут у светлу ЕУРОпску будућност ????

:dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:


To su sitnice, šta misliš kako su Arkan i Bombona 'krotili' direktore cementara i valjaonica da se samo njima prodaju proizvodi? Ništa novo.
 
Па ево ти једно паметно

Зашто је влада хохштаплера Ђинђића уско сарађивала са Цанетом Жапцем, ноторним кримосом и шверцером?
Ma kakav krimos , covek je ugledan privrednik iz Svajcarske,ima i drzavljanstvo i vilu na nekom njinom jezeru i najveci kitor presvete matere SPC u poslednjih 10 godina .
 
Ma kakav krimos , covek je ugledan privrednik iz Svajcarske,ima i drzavljanstvo i vilu na nekom njinom jezeru i najveci kitor presvete matere SPC u poslednjih 10 godina .

Могуће да је човек од речи, можда су га облагали? :think:

Poslije izbora Borisa Tadića za predsednika Srbije, tvrdi da se sreo sa njim više puta “i tom prilikom mu je pominjao ovaj račun”. Subotić navodi da mu je Tadić tražio da se organizuje susret sa Ružicom Đinđić, udovicom Zorana Đinđića, i sa Srđanom Kerimom (donedavnim predsjedavajućim Generalne skupštine UN), kako bi razgovarali o daljoj sudbini novca koji se nalazi na računu fondacije. “Tokom tog razgovora, Ružica je izrazila želju da primi u gotovini ostatak novca sa tog računa, što je bilo oko 1.300.000 evra, a Tadić je u ime DS odobrio takav transfer”, naveo je Subotić.

“Ja sam prihvatio takav nalog i tu sumu uručio Ružici u gotovini u više isplata koje su se vršile od januara do marta 2007. godine. U to vreme krivična procedura protiv mene u Specijalnom sudu je već bila u odmaklom stadijumu tako da su i Tadić i Ružica sigurno znali za nju, ali ih to nije sprečilao da mi traže pare”, tvrdi on.

http://www.standard.rs/vesti/36-pol...ruica-ini-i-boris-tadi-su-mi-traili-pare.html
 

Back
Top