Реклама на аутобусу против џамије
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Реклама на аутобусу против џамије

МАЧАК nije na forumu
    ЧУВАР ИДЕОЛОГИЈЕ ЧЕТНИЧКОГ ПОКРЕТА
    Buduća legenda МАЧАК (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    153
    Reputaciona moć
    2358

Podrazumevano Реклама на аутобусу против џамије

http://www.mondo.rs/s179234/Svet/Reklamom_na_busu_protiv_dzamije_u_Njujorku.html
    Reklamom na busu protiv džamije u Njujorku

Na gradskim autobusima u Njujorku uskoro će osvanuti reklama kojom protivnici izgradnje džamije u blizini nekadašnjih kula Svetskog trgovinskog centra žele da spreče realizaciju odluke lokalnih vlasti.

Pitanje "Zbog čega tu?", koje će sadržati reklama postavljena na 26 vozila, predstavljaće jedan od poslednjih pokušaja sprečavanja izgradnje Muslimanskog kultrurnog centra na samo dva bloka udaljenosti od njujorških kula, porušenih 11. septembra 2001. godine u terorističkom napadu muslimanske militantne organizacije Al Kaida.

Reklame će se na vozilima gradskog prevoza pojavljivati od početka sledeće sedmice, pošto su njeno prikazivanje saobraćajni zvaničnici odobrili juče, prenela je britanska agencija Rojters.

Predložena izgradnja islamskog centra izazvala je emocionalnu reakciju većine Njujorčana, koji ideju vide kao nepoštovanje oko 2.750 ljudi poginulih kada se avion sa bombašom samoubicom pre devet godina zakucao u kule bliznakinje.

Pedeset tri odsto žitelja Njujorka protivi se izgradnji islamskog centra u okviru kojeg je predviđeno i podizanje džamije, pokazuju rezultati poslednjih istraživanja javnog mnenja u Njujorku. Oko 34 odsto njih, pak, podržava realizaciju projekta.

Istraživanja ukazuju i da je popularnost gradonačelnika Majkla Blumberga, koji zdušno podržava ideju izgradnje džamije, prvi put u poslednjih pet godina pala ispod 50 odsto.

Protivnici izgradnje džamije pretrpeli su prošle sedmice žestok udarac, kada je gradska komisija odbila da starom objektu koji se nalazi na mestu planiranom za izgradnju, odobri status istorijskog spomenika.

Oni su na taj način omogućili rušenje te zgrade i podizanje trinaestospratnog muslimanskog kulturnog kompleksa.

Inicijativa "Odbrana slobode" platila je oglasni prostor na 26 gradskih autobusa 8.000 dolara za mesec dana reklamiranja.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Питам се, како би демократски свет реаговао,
    да се овако нешто појавило у Србији?
    ЗА ПРАВОГ МАЧКА, СВАКИ МЕСЕЦ ЈЕ ФЕБРУАР

АХ ДА.... ВИШЕ ОД УСТАША МРЗИМ УСТАШКЕ ЈАТАКЕ

Veoma poznat
    Učlanjen
    17.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    145

Podrazumevano Re: Реклама на аутобусу против џамије

Evo, ja citam u Svetigori da je gradonacelnik Njujorka Majkl Blumberg proglasio 25.april danom secanja na zrtve Jasenovca. Ovo je tradicija zapoceta jos 2005 god.i vec nekoliko godina se obelezava .

Da li Srbija..Beograd ima dan jasenovackih ztrava?

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2449

Citat Original postavio МАЧАК Pogledaj poruku
    да се овако нешто појавило у Србији?[/SIZE][/B]
    Sasvim je logicno sto se dogadja, jer je izbor za mesto dzamije jedna PROVOKACIJA.
    "Dva najbolja prijatelja u zivotu su ti ogledalo i senka: ogledalo te nikada ne laze, a senka nikada ne napusta!"

Domaćin
    Učlanjen
    03.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

http://www.mondo.rs/s179234/Svet/Reklamom_na_busu_protiv_dzamije_u_Njujorku.html
    Reklamom na busu protiv džamije u Njujorku

Na gradskim autobusima u Njujorku uskoro će osvanuti reklama kojom protivnici izgradnje džamije u blizini nekadašnjih kula Svetskog trgovinskog centra žele da spreče realizaciju odluke lokalnih vlasti.

Pitanje "Zbog čega tu?", koje će sadržati reklama postavljena na 26 vozila, predstavljaće jedan od poslednjih pokušaja sprečavanja izgradnje Muslimanskog kultrurnog centra na samo dva bloka udaljenosti od njujorških kula, porušenih 11. septembra 2001. godine u terorističkom napadu muslimanske militantne organizacije Al Kaida.

Reklame će se na vozilima gradskog prevoza pojavljivati od početka sledeće sedmice, pošto su njeno prikazivanje saobraćajni zvaničnici odobrili juče, prenela je britanska agencija Rojters.

Predložena izgradnja islamskog centra izazvala je emocionalnu reakciju većine Njujorčana, koji ideju vide kao nepoštovanje oko 2.750 ljudi poginulih kada se avion sa bombašom samoubicom pre devet godina zakucao u kule bliznakinje.

Pedeset tri odsto žitelja Njujorka protivi se izgradnji islamskog centra u okviru kojeg je predviđeno i podizanje džamije, pokazuju rezultati poslednjih istraživanja javnog mnenja u Njujorku. Oko 34 odsto njih, pak, podržava realizaciju projekta.

Istraživanja ukazuju i da je popularnost gradonačelnika Majkla Blumberga, koji zdušno podržava ideju izgradnje džamije, prvi put u poslednjih pet godina pala ispod 50 odsto.

Protivnici izgradnje džamije pretrpeli su prošle sedmice žestok udarac, kada je gradska komisija odbila da starom objektu koji se nalazi na mestu planiranom za izgradnju, odobri status istorijskog spomenika.

Oni su na taj način omogućili rušenje te zgrade i podizanje trinaestospratnog muslimanskog kulturnog kompleksa.

Inicijativa "Odbrana slobode" platila je oglasni prostor na 26 gradskih autobusa 8.000 dolara za mesec dana reklamiranja.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    да се овако нешто појавило у Србији?
    Realno,zasto tu da grade pogane dzamije?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A sto da se ne grade kad ionako vec citav svet zna ko je srusio bliznakinje

Stara legenda BLAJBI (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    2449

MENI SE CINI DA MUSLIMANI IMAJU NEKU POLU TAJNU DOKTRINU DA NA MESTU GDE SU UNISTILI NEKE OBJEKTE DRUGE VERE PRAVE SVOJE BOGOMOLJE: SOLOMONOV HRAM, AJA SOFIJA, SADA SRuSENE "BLIZNAKINJE"...

ZATO TO SMATRAM ZA PROVOKACIJU KOJA IM SE NE BI SMELA DOZVOLITI.
    "Dva najbolja prijatelja u zivotu su ti ogledalo i senka: ogledalo te nikada ne laze, a senka nikada ne napusta!"

Elita Moderna Pevacica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Vozila bih se tim autobusima danonocno.
    Ja kazem istinu i niko mi ne veruje. A sta da lazem...?
    Ceterum censeo Russiam esse delendam.

Beban, napolje!

Veoma poznat Watchman (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    448

Koliko šuruju sa muslimanima,
    komotno bi mogli Beloj kući dograditi bar jedam minaret.
    Baš bi joj lepo stajalo, a i onaj preplanuli bi imao odakle da arlauče.
    Da i ja malo boldujem,
    možda sebi malo pridam na važnosti.

Domaćin
    Učlanjen
    01.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Elita Moderna Pevacica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    191

Citat Original postavio Blajbinger Pogledaj poruku
    MENI SE CINI DA MUSLIMANI IMAJU NEKU POLU TAJNU DOKTRINU DA NA MESTU GDE SU UNISTILI NEKE OBJEKTE DRUGE VERE PRAVE SVOJE BOGOMOLJE: SOLOMONOV HRAM, AJA SOFIJA, SADA SRuSENE "BLIZNAKINJE"...

To nije provokacija, vec sujeverje. U islamskom svetu se veruje, posto su oni sami nastali iz drugih religija, da su tudje bogomolje sveta mesta, pa zbog toga grade svoje bogomolje na njima.
    Ja kazem istinu i niko mi ne veruje. A sta da lazem...?
    Ceterum censeo Russiam esse delendam.

Beban, napolje!

Aktivan član orion77 (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Apsolutno se slažem, čak štaviše ja bih drastično smanjio broj džamija na zapadu, ni naši Hrišćani u islamskim zemljama ne mogu redovno javno upražnjavati svoju vjeru pa zašto bi to muslimani činili ovdje i u Americi?

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Naravno da je provokacija
    A mislim da je jedan od njenih ciljeva da ustanove koliko duboko i temeljno mogu da ebu u mozak belog amerikanca hriscanina i hoce li on pokazati tradicionalni otpor
    To im uzgred, ne rade muslimani, nego njihovi

Poznat GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Citat Original postavio orion77 Pogledaj poruku
    Apsolutno se slažem, čak štaviše ja bih drastično smanjio broj džamija na zapadu, ni naši Hrišćani u islamskim zemljama ne mogu redovno javno upražnjavati svoju vjeru pa zašto bi to muslimani činili ovdje i u Americi?
    I da se sa tobom jednom slozim
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Inicijativa je prst u oko ili jos bolje, prst u ranu, a po meni je cilj ono sto sam napisao.
    Ako to bude proslo, nema sta nece proci
    Drugim recima, nebo ce biti granica za maltretiranje i ponizavanje sopstvenih gradjana

Poznat ForestGreen (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Americki narod to nece dozvoliti, bice demonstracija, paljenja i drugih aktivnosti samo da bi se sprecila izgradnja!!!

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

I ja se nadam da nece. To bi zaista bilo previse i znacilo bi da su ljudi postali amebe kojima mozes da se pose.res u lice i trazis da to posmatraju politicki korektno

Primećen član kiraze (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    32

U ovom slucaju su samo bliznakinje srusili. Solomonov hram su srusili rimljani pre pojave islama, a Aja Sofija je pretvorena u dzamiju, nije rusena.
    Ko ovog kamenja ponese- kajace se, a ko ne ponese- kajace se

Slične teme

1. Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 14.02.2010., 10:32
  2. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 10.04.2009., 21:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •