Priština: Kamenovan stan Srpkinje
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Priština: Kamenovan stan Srpkinje

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Podrazumevano Priština: Kamenovan stan Srpkinje

Stan Snežane Borzanović u Prištini je kamenovan, vlasnica ostala nepovređena a KPS sve okarakterisao samo kao „uništavanje imovine”.

„Sedela sam u stanu i odjednom sam čula prasak i primetila sam razbijen prozor u spavaćoj sobi”, rekla je Borzanovićeva, čiji je stan kamenovan juče oko 16 sati, prenosi KiM radio.

Borzanovićeva je kazala da je slučaj prijavila Kosovskoj policijskoj službi, koja je izvršila uviđaj i, nakon toga, napad je okarakterisan kao „uništavanje imovine”.

Ona je reporteru KIM radija rekla da sumnja u valjanost istrage koju sprovodi KPS o tom napadu, i istakla da je sigurna da je napad na njenu kuću etnički motivisan.

„Ovo sigurno Srbin nije uradio, jer u mom komšiluku Srba nema. Ovo su uradile moje komšije da bi me uplašile da prodam stan”, kazala je Borzanovićeva.

Borzanovićeva je naglasila da ju je ovaj događaj jako uznemirio, jer živi sama, bez telefona, a u Ulici „Cara Dušana”, gde se njen stan nalazi nema Srba.

Danas u Prištini živi oko 40 Srba, a Snežana Borzanović se među prvima vratila 2003. godine. (Tanjug)

Inace ovako su uvek radili siptarski majmuni.Jos od vremena SFRJ.....samo tokom 90-ih im je to "pravo" bilo malo ukinuto.
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Poznat GhettoBeograd (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    109

Podrazumevano Re: Priština: Kamenovan stan Srpkinje

siptarska posla...

Ta sto se vratila dole u Pristinu je sigurno u nekoj organizaciji "pomirenje Srba i Albanaca" tesko da bi se neki razuman covek vratio u Pristinu i da mu svaki dan zivot visi o koncu
    Ne znam ko te je slagao da kidas

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Divljaci, zombi, skontat ce Jenki pre ili kasnije sta su napravili pa ce im sami yebati sve redom

Onako u poznatom US stilu, prvo im pomozi, posle ih gazi

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

...........случајно.
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Poznat NE-ZGODAN (avatar)
    Učlanjen
    17.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

A sta je ocekivala od sipaca,da ce je castiti sto se vratila?Zasto nije otisla u neku srpsku sredinu na KiM,nego bas u Pristinu.

Veoma poznat Mil00rad (avatar)
    Učlanjen
    27.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    177

Ko je j*be,to je isto kao da je sagradila gajbu kraj vulkana i pritom se čudi što joj je lavina u dnevnoj sobi.
    "Biti tolerantan prema zlu isto je što i činiti ga".
    "Your country's not worth your tears!"

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Zar u Pristini ima jos Srba???
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Stan Snežane Borzanović u Prištini je kamenovan, vlasnica ostala nepovređena a KPS sve okarakterisao samo kao „uništavanje imovine”.

„Sedela sam u stanu i odjednom sam čula prasak i primetila sam razbijen prozor u spavaćoj sobi”, rekla je Borzanovićeva, čiji je stan kamenovan juče oko 16 sati, prenosi KiM radio.

Borzanovićeva je kazala da je slučaj prijavila Kosovskoj policijskoj službi, koja je izvršila uviđaj i, nakon toga, napad je okarakterisan kao „uništavanje imovine”.

Ona je reporteru KIM radija rekla da sumnja u valjanost istrage koju sprovodi KPS o tom napadu, i istakla da je sigurna da je napad na njenu kuću etnički motivisan.

„Ovo sigurno Srbin nije uradio, jer u mom komšiluku Srba nema. Ovo su uradile moje komšije da bi me uplašile da prodam stan”, kazala je Borzanovićeva.

Borzanovićeva je naglasila da ju je ovaj događaj jako uznemirio, jer živi sama, bez telefona, a u Ulici „Cara Dušana”, gde se njen stan nalazi nema Srba.

Danas u Prištini živi oko 40 Srba, a Snežana Borzanović se među prvima vratila 2003. godine. (Tanjug)

Inace ovako su uvek radili siptarski majmuni.Jos od vremena SFRJ.....samo tokom 90-ih im je to "pravo" bilo malo ukinuto.
    ma to ona samu sebe kamenovala pa pokushava da sve to prebaci nasoj miloj nacionalnoj manjini

Domaćin
    Učlanjen
    03.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sve siotare pobiti do jednog,bukvalno do jednog,samo ostro i bez milosti,jedino cemo se tako otarasiti tih gmizavaca!Oni su niza rasa

Slične teme

1. Kamenovan auto Hašima Tačija
    Autor Dragan_srbcg u forumu Hronika
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 13.11.2009., 15:04
  2. Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 04.08.2008., 03:04
  3. KAMENOVAN SRBIN
    Autor SANDRINAbg u forumu Politika
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 06.07.2007., 22:14

Pravila za slanje poruka