"Ja se zalažem za one nezavisnosti Kosova koja je prihvatljiva za Srbe na Kosovu"

Crni Bugarin

Domaćin
Banovan
Poruka
3.078
19331331704c39c05b290ec868751530_450x299.jpg


LDP će Skupštini predložiti svoj tekst rezolucije koja bi trebalo da bude usaglašena sa EU i Amerikom, a naprednjaci smatraju da je Srbiji, pored njih, potrebna saradnja i sa Rusijom i Kinom.

Na jednoj strani A4 formata ispisan je predlog rezolucije o Kosovu koju će podneti LDP.

Oni traže da se pitanje Kosova, koje opterećuje politiku i ekonomiju Srbije, sto pre reši i da Srbija prestane da blokira ulazak Kosova u međunarodne organizacije.

Lider LDP-a Čedomir Jovanović smatra da je najmanje bitan njegov lični stav o nezavisnosti Kosova već da treba uvaziti realnost ali i istorijsko nasleđe i trebe kosovskih Srba.

“Liberalno-demokratska partija ne može da prizna nezavisnost Kosova, to mogu da urade jedino ljudi koji žive u ovoj zemlji. Ja mogu da se zalažem i ja ću se zalagati za priznanje one nezavisnosti Kosova koja je prihvatljiva za Srbe na Kosovu”, rekao je Jovanović.

“Ja ću se zalagati za rešavanje problema. Danas je Kosovo nezavisno za 22 evropske zemlje, članice EU. Danas je Kosovo nezavisno za 70 zemalja”, dodao je on.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=08&dd=10&nav_id=450978
 
To je đinđićevo društvo, perač novca Kolesar, narkoman Čedomor, milioner posle tetkinog kauča Đelić, privatizacijski zlikovac Vlahović, saradnik mafije beba, sve sam ološ

ma jasno, to je djindjicevo nasledje, testament srbiji.
al yebote, da tako javno i tako ocigledno nenaspavan :) politicar drzi konferenciju za stampu je bas teska uvreda za normalan svet.

pa yel moguce da clanstvo ne vidi o chem se radi?
 

Back
Top