Vasa devojka vs Angelina Jolie

K

Kirdan

Gost
Cao svima! Vec mi se dugo mota jedno pitanje po glavi ali nisam siguran bas ni kako da ga formulisem... Recimo, celog zivota mastate o tome kako vasa devojka treba da izgleda kao "Black Angel" ili Angelina Jolie, a znate da je to slabo moguce: kako se mirite sa tim da osoba sa kojom ste ne odgovara u potpunosti vasim estetskim standardima. Ili su te dve ljubavi (prema nekoj javnoj licnosti i prema vasoj devojci) odvojena stvar?
 
Kirdan:
Cao svima! Vec mi se dugo mota jedno pitanje po glavi ali nisam siguran bas ni kako da ga formulisem... Recimo, celog zivota mastate o tome kako vasa devojka treba da izgleda kao "Black Angel" ili Angelina Jolie, a znate da je to slabo moguce: kako se mirite sa tim da osoba sa kojom ste ne odgovara u potpunosti vasim estetskim standardima. Ili su te dve ljubavi (prema nekoj javnoj licnosti i prema vasoj devojci) odvojena stvar?

FENOMENALNO PITANJE!!!! Pazi, evo kako ja to dozivljavam, Andjelina ili Black Angel (ili bilo ko) jesu mnogo lepe zene ali jedino iskustvo koje imamo s njima su par pokretnih slika na TV-u, parce papira s njihovom slikom (poster) i to je sve. Ja ne mogu tu osobu da dozivim kao svoju devojku. Nju mogu da cujem uzivo, da je dodirnem, poljubim, osetim miris njene koze i tako dalje....Kada se svi ti osecaji pomesaju u meni, ne bih svoju devojku dao ni za sve Andjeline ovog sveta!
 
Kako biti sa nekim sa kim nisi progovorio ni rec. To sto izgledaju dobro ne znaci i da su super za ljubav za zivot. Ma koliko momci mastali o njima ipak zele da kraj sebe imaju nekog sa kim ce podeliti zivot ali ne samo sa estetske strane. Mozda se vecina ne slaze samnom.
 
Cao, ljudi, ja sam nova, ova tema je izgleda bila aktuelna pre par dana, ali ja sve jedno moram da kazem da je FENOMENALNA!
Prvo, Kirdane, imas lep nick! You know what I mean. Drugo, mislim da mnoge devojke imaju takvih problema, to je zato sto njihovi decaci jos nisu porasli. Ako volis neku devojku, kada bi znao kako nju boli to sto je uporedjujes sa nekom SLIKOM(!!!),zaboravio bi sve angeline na ovom svetu! Ako ne mozes da ih zaboravis, znaci da je ne volis.
 

Back
Top