"Socijala" u Srbiji: Slepog coveka stavili da zivi u kontejneru na stocnoj pijaci
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: "Socijala" u Srbiji: Slepog coveka stavili da zivi u kontejneru na stocnoj pijaci

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Podrazumevano "Socijala" u Srbiji: Slepog coveka stavili da zivi u kontejneru na stocnoj pijaci

Osečina: Invalid živi u kontejneru
    8. avgust 2010. | 18:13 | Izvor: B92 Osečina -- 51-godišnji invalid u penziji Vladan Jovanović već punih 12 dana boravi u zapuštenom kontejneru na stočnoj pijaci u Osečini.

Ovog gotovo potpuno slepog čoveka Hitna pomoć je jednostavno ostavila pred napuštenim kontejnerom za "privremeni smeštaj".

Od tada živi bez struje i vode, prepušten isključivo dobroj volji komšija koji mu svakodnevno donose hranu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=08&dd=08&nav_category=12&nav_id=450585

--------------

To je to zdravstvo Srbije i njegove socijalne sluzbe.

Pa ti placaj Tadicu porez.... Da ovako ponizava te jadne ljude....

A cudo da i u "sigurnim zenskim kucama" sorosevih drugosrbijasa nema mesta za ovog coveka? Naravno da nema kad im te "sigurne zenske kuce" samo sluze za pranje novca i kradju ....
    Једина животна вредност је породица. Кад пропадне породица, пропашће све, и свештенство и монаштво. Кад пропадне породица, пропашће и цео свет.

popkeeee nije na forumu
    Never go to war with a nation whose national holiday celebrates a defeat in 1389
    Aktivan član popkeeee (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: "Socijala" u Srbiji: Slepog coveka stavili da zivi u kontejneru na stocnoj pijaci

ajde bre cuti!!! ne govori protiv rezima!!! zavrsices na GOLOM OTOKU!!! shhhh!!!

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Podrazumevano Re: "Socijala" u Srbiji: Slepog coveka stavili da zivi u kontejneru na stocnoj pijaci

Pa kad nije Eskim...
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    8. avgust 2010. | 18:13 | Izvor: B92 Osečina -- 51-godišnji invalid u penziji Vladan Jovanović već punih 12 dana boravi u zapuštenom kontejneru na stočnoj pijaci u Osečini.

Ovog gotovo potpuno slepog čoveka Hitna pomoć je jednostavno ostavila pred napuštenim kontejnerom za "privremeni smeštaj".

Od tada živi bez struje i vode, prepušten isključivo dobroj volji komšija koji mu svakodnevno donose hranu.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=08&dd=08&nav_category=12&nav_id=450585

--------------

A cudo da i u "sigurnim zenskim kucama" sorosevih drugosrbijasa nema mesta za ovog coveka? Naravno da nema kad im te "sigurne zenske kuce" samo sluze za pranje novca i kradju ....
    А те сорошеве сигурне куће су тек за причу.

Знам из прве руке јер сам својевремено и волонтирала у тој НВО и док се газдарица подгојава у луксузним београдским ресторанима , купује куће и станове и бившим и садашњим, а и будућим јој мужевима , финансира наркоманију својих најближих и да не лајем више , дотле су тим сиротим женама , испребијаним и болесним сервирали труле и буђаве кобасице

Ма ко их не зна ...

popkeeee nije na forumu
    Never go to war with a nation whose national holiday celebrates a defeat in 1389
    Učlanjen
    28.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio ForestGreen Pogledaj poruku
    Kakav rezim? Zuta banda lopovska!
    haha nemooooj tako!!! a vize? a povecanje plate prosveti za citavih 1% svakog avgusta?!
    nemoj tako brate moj,napredujemo,napredujemo...kaze gradi se u Srbiji!!!! mi smo stub mira na Balkanu!

Citat Original postavio Blajbinger Pogledaj poruku
    Zavrsice on i gore, samo to jos ne zna...

Sojka je tu i samo ga merka.

A i ja sam ga vec 7 X prijavio od jutros za narusavanje Pravilnika.

Ocekujem rezultate mojih prijava.
    ako smem da znam,zbog cega prijava?

popkeeee nije na forumu
    Učlanjen
    28.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio SANDRINAbg Pogledaj poruku
    А те сорошеве сигурне куће су тек за причу.

Знам из прве руке јер сам својевремено и волонтирала у тој НВО и док се газдарица подгојава у луксузним београдским ресторанима , купује куће и станове и бившим и садашњим, а и будућим јој мужевима , финансира наркоманију својих најближих и да не лајем више , дотле су тим сиротим женама , испребијаним и болесним сервирали труле и буђаве кобасице

Ма ко их не зна ...
    haha ko kad su dolazili likovi kao prikupljaju pare za Kosovo...i ja im dam dosta,jer stvarno za Kosovo sam i sms slao i sve...i vracaju se oni posle par dana kao za sigurne kuce...dam i opet ali sad neku sicu,50 din...opet dosli posle mesec dana,ja popizdeo i na sred casa MA MRS BRE TI,TI CES MOJE PARE DA UZIMAS MAMU TI ***** i zamalo da se pobijemo...
    posle ga nije vise bilo,ne znam zasto
    lopovi bre svi,a za onu Tadicevu mecku moglo je 6 kuca da se izgradi ili da se napune narodne kuhinje za godinu dana..ali BOTA je BOTA

Legenda čedina_zebra (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

Citat Original postavio Blajbinger Pogledaj poruku
    Zavrsice on i gore, samo to jos ne zna...

Sojka je tu i samo ga merka.

A i ja sam ga vec 7 X prijavio od jutros za narusavanje Pravilnika.

Ocekujem rezultate mojih prijava.
    A zašto ti pretiš i to javno, sada ću ja da prijavim tebe!
    Nije moderacija ovde da uslišava tvoje želje!
    Čedina Zebra

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Meni je najvaznije da je BoTa usvojio kuju Milu, od tada mirno spavam.
    A Mari usque ad Mare

Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up Re: "Socijala" u Srbiji: Slepog coveka stavili da zivi u kontejneru na stocnoj pijaci

Citat Original postavio popkeeee Pogledaj poruku
    haha ko kad su dolazili likovi kao prikupljaju pare za Kosovo...i ja im dam dosta,jer stvarno za Kosovo sam i sms slao i sve...i vracaju se oni posle par dana kao za sigurne kuce...dam i opet ali sad neku sicu,50 din...opet dosli posle mesec dana,ja popizdeo i na sred casa MA MRS BRE TI,TI CES MOJE PARE DA UZIMAS MAMU TI ***** i zamalo da se pobijemo...
    posle ga nije vise bilo,ne znam zasto
    lopovi bre svi,a za onu Tadicevu mecku moglo je 6 kuca da se izgradi ili da se napune narodne kuhinje za godinu dana..ali BOTA je BOTA

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1577

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku

--------------

А ленчугама циганским, станови....

Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio C0NSIGLIERI Pogledaj poruku
    Meni je najvaznije da je BoTa usvojio kuju Milu, od tada mirno spavam.

Није...ено и њу баЧио на отворено тржиште...ко да више

Slične teme

1. Ko najviše u Srbiji prezire običnog čoveka ?
    Autor Neznanko u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.08.2010., 22:57
  2. Kako se živi u Srbiji?
    Autor Waterfall u forumu Politika
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 08.02.2009., 21:54

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku