Ljubav

popkeeee

Aktivan član
Poruka
1.697
Imam jedno pitanje...za oba pola...
ako ste nekog stvarno voleli (znaci bukvalno svoj zivot ne zalite sa njen/njegov),kako posle raskida prestanete da volite?!
msm...mene je ova moja zajebala do jaja 1000 puta,ali kako kod vas ljubav nestane tek tako?
jel ima neki prekidac?
 
Imam jedno pitanje...za oba pola...
ako ste nekog stvarno voleli (znaci bukvalno svoj zivot ne zalite sa njen/njegov),kako posle raskida prestanete da volite?!
msm...mene je ova moja zajebala do jaja 1000 puta,ali kako kod vas ljubav nestane tek tako?
jel ima neki prekidac?

ima na kasikari :D
ali bolje da pogledas ispod cepa to je provereno resenja sa akutnim glavoboljama i prodje

:pivce:
 
Imam jedno pitanje...za oba pola...
ako ste nekog stvarno voleli (znaci bukvalno svoj zivot ne zalite sa njen/njegov),kako posle raskida prestanete da volite?!
msm...mene je ova moja zajebala do jaja 1000 puta,ali kako kod vas ljubav nestane tek tako?
jel ima neki prekidac?
Не престанеш да волиш. Бар не потпуно. Али научиш да живиш с тим. А онда нека нова љубав замени стару :D
 
Imam jedno pitanje...za oba pola...
ako ste nekog stvarno voleli (znaci bukvalno svoj zivot ne zalite sa njen/njegov),kako posle raskida prestanete da volite?!
msm...mene je ova moja zajebala do jaja 1000 puta,ali kako kod vas ljubav nestane tek tako?
jel ima neki prekidac?

a zasto si diskriminisao transexualce ?:(
 
Не престанеш да волиш. Бар не потпуно. Али научиш да живиш с тим. А онда нека нова љубав замени стару :D

ma brate...voleo sam,voleo pre,jednu zenu crne kose,voleo je kao oci svoje,ali ona izdala me je :)

ma ja odavno se svakim danom sve vise razocaram u ovu moju...a volim je nazalost...
 
a zasto si diskriminisao transexualce ?:(

moje duboko izvinjenje!! :)

ako je stvarno volis pustices je da ode i da bude srecna

ja nju?pa...hteo sam,ali kad god sam krenuo,ona me suzama zaustavila...a ne mogu da joj kazem da zelim slobodu..tj zelim slobodu ali je i dalje volim...ne znam kako da vam opisem sad...kako se osecam..nzm..trulo nekako :/

Po onoj: "Zbog ljubavi - odreci se ljubavi"...

haha... :)
ma kakva nova ljubav...bezim od toga sto vise mogu :)
 
pa ne osvrci se na suze vise hebi ga nisi ni ti na prekidac...polako sve te "slatke muke" dodju na svoje samo vreme da prodje a vreme je relativan pojam...nekome minuti lete nekima se sekunde cine kao meseci...

"DOBRO MISLI DOBRO CE I BITI" !
 
Imam jedno pitanje...za oba pola...
ako ste nekog stvarno voleli (znaci bukvalno svoj zivot ne zalite sa njen/njegov),kako posle raskida prestanete da volite?!
msm...mene je ova moja zajebala do jaja 1000 puta,ali kako kod vas ljubav nestane tek tako?
jel ima neki prekidac?

been there, done that, al neću više njega.
'oću prekidaaaaač!!! :besna:
 
da,ali ako volis,kako mozes da trpis da nemas?

Pa zto shto kada volish nekog, srechan si kada je ta osoba srechna, pa makar to ne ukljuchivalo tebe.

Sebichna ljubav zapravo nema veze sa objektom koji je izabran da nas voli, istinska srecha proistiche od ljubavi koju pruzzamo a ne od one koju ochekujemo da primimo.

Znam da zvuchi apstraktno i "filozofski" ali vrlo je jednostavno.
 
Imam jedno pitanje...za oba pola...
ako ste nekog stvarno voleli (znaci bukvalno svoj zivot ne zalite sa njen/njegov),kako posle raskida prestanete da volite?!
msm...mene je ova moja zajebala do jaja 1000 puta,ali kako kod vas ljubav nestane tek tako?
jel ima neki prekidac?

svoj život ne žalim samo za svoju decu da dam, svi ostali su par stepenika niže:cool:
 

Back
Top