SRPSKI MINISTRI NE ŽELE DA LETUJU U HRVATSKOJ

Milić od Mačve

Zainteresovan član
Poruka
249
SRPSKI MINISTRI NE ŽELE DA LETUJU U HRVATSKOJ
(0) Ponedeljak, 9. Avgust, 2010.| Autor:
Nijedan član srpske vlade ne namerava da odmor provede na Hrvatskom primorju, a neki poručuju da im je to trajno opredeljenje


BEOGRAD - U „lijepu njihovu“ na letovanje - nikako!
Ovako bi ukratko glasio odgovor većine ministara Vlade Srbije na pitanje da li su ove godine planirali da svoj godišnji odmor provedu u nekom od hrvatskih letovališta. Na bilborde i reklame koji pozivaju u Hrvatsku na odmor naši ministri se nisu mnogo obazirali, a očigledno su im u podsvesti negativne slike koje poslednjih dana dolaze iz susedstva.

Jovan Krkobabić, potpredsednik Vlade, i dalje verno čuva Nemanjinu 11, a čitaocima Kurira poručuje da ne ide nigde, a pogotovo ne u Hrvatsku.

- Rođen sam na Hrvatskom primorju i mogu da kažem da znam svaki kamen i uvalu. Ma, prepešačio sam je i uzduž i popreko. Za mene odmora nema, a u Hrvatskoj posebno - ističe najstariji član srpske vlade.

Drugi potpredsednik Božidar Đelić ide korak dalje, pa kaže da „ni ove, ni sledeće, ni bilo koje godine hrvatska ga obala videti neće“.

- Bolje rečeno, nikad letovanje u Hrvatskoj. Ove godine odmor će biti radni, i to na Svetoj gori, gde ću raditi na imanju manastira Hilandara - poručio je Đelić.
Ni ministar zdravlja Tomica Milosavljević ne bi na neko od hrvatskih ostrva, već mu je, kako kaže, ipak draža crnogorska obala.

Njegov prezimenjak, ministar trgovine Slobodan Milosavljević, takođe nema nameru da se odmara kod „braće Hrvata“.

- Ne, definitivno i bez ikakve dileme - odgovor je koji smo dobili od Milosavljevića.
Slična je situacija i s ministrima rada i državne uprave, Rasimom Ljajićem i Milanom Markovićem.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/srpski-ministri-ne-zele-da-letuju-u-hrvatskoj-45225.php

Negde sam video temu Zašto netreba letovati u Hrvatskoj...
E pa sad ako oni koji se ližu za Hrvatima neće da letuju kod njih, a narod treba da sledi svoje vođe, nevidim razlog zašto bi običan narod trebalo da ide...
 
SRPSKI MINISTRI NE ŽELE DA LETUJU U HRVATSKOJ
(0) Ponedeljak, 9. Avgust, 2010.| Autor:
Nijedan član srpske vlade ne namerava da odmor provede na Hrvatskom primorju, a neki poručuju da im je to trajno opredeljenje


BEOGRAD - U „lijepu njihovu“ na letovanje - nikako!
Ovako bi ukratko glasio odgovor većine ministara Vlade Srbije na pitanje da li su ove godine planirali da svoj godišnji odmor provedu u nekom od hrvatskih letovališta. Na bilborde i reklame koji pozivaju u Hrvatsku na odmor naši ministri se nisu mnogo obazirali, a očigledno su im u podsvesti negativne slike koje poslednjih dana dolaze iz susedstva.

Jovan Krkobabić, potpredsednik Vlade, i dalje verno čuva Nemanjinu 11, a čitaocima Kurira poručuje da ne ide nigde, a pogotovo ne u Hrvatsku.

- Rođen sam na Hrvatskom primorju i mogu da kažem da znam svaki kamen i uvalu. Ma, prepešačio sam je i uzduž i popreko. Za mene odmora nema, a u Hrvatskoj posebno - ističe najstariji član srpske vlade.

Drugi potpredsednik Božidar Đelić ide korak dalje, pa kaže da „ni ove, ni sledeće, ni bilo koje godine hrvatska ga obala videti neće“.

- Bolje rečeno, nikad letovanje u Hrvatskoj. Ove godine odmor će biti radni, i to na Svetoj gori, gde ću raditi na imanju manastira Hilandara - poručio je Đelić.
Ni ministar zdravlja Tomica Milosavljević ne bi na neko od hrvatskih ostrva, već mu je, kako kaže, ipak draža crnogorska obala.

Njegov prezimenjak, ministar trgovine Slobodan Milosavljević, takođe nema nameru da se odmara kod „braće Hrvata“.

- Ne, definitivno i bez ikakve dileme - odgovor je koji smo dobili od Milosavljevića.
Slična je situacija i s ministrima rada i državne uprave, Rasimom Ljajićem i Milanom Markovićem.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/srpski-ministri-ne-zele-da-letuju-u-hrvatskoj-45225.php

Negde sam video temu Zašto netreba letovati u Hrvatskoj...
E pa sad ako oni koji se ližu za Hrvatima neće da letuju kod njih, a narod treba da sledi svoje vođe, nevidim razlog zašto bi običan narod trebalo da ide...

Treba ići korak dalje i zabraniti.
 
Према свим анкетама рватска се сврстава укатегорију "остале земље" иза Грчке, Турске, Шпаније, Ц.Горе, Туниса, Египта, Бугарске, Италије и ваневропских дестинација.........а и агенције се жале не веома слабо интересовање....
 
Hrvatska, najskuplja i najopasnija, nisu ministri glupi

...:hahaha: :hahaha: :hahaha:...tako se štitimo..od sirotnje...cijenama...:hahaha: :hahaha: :hahaha:..neka idu u Grčku..tamo nema benzina..nema troška.aj.malo Vas..istuku..to iz ljubavi..s nama ste ratrovali..pa nije ni čudio ..što dođe do ekscesa..pravili ste nam sranja po Kroejsi ..pa naletite na nekog...kome ste ostali dužni...ali..bre..Grci..braća...:hahaha: :hahaha: :hahaha:..tko se tuće taj se voli....:hahaha: :hahaha:
 
Hrvatska, najskuplja i najopasnija, nisu ministri glupi

наравно да нису глупи...........нису блесави да иду тамо где нису безбедни и где је мештанима једини циљ да узму паре.........
Иду углавном као људи у Грчку или Турску где могу нормално да се опусте за своје покрадене паре.............неће ваљда да иду код ових западних агресивних примитиваца.
 
наравно да нису глупи...........нису блесави да иду тамо где нису безбедни и где је мештанима једини циљ да узму паре.........
Иду углавном као људи у Грчку или Турску где могу нормално да се опусте за своје покрадене паре.............неће ваљда да иду код ових западних агресивних примитиваца.
Budaletine , da sam ja pokrao tolke pare ne bi me videli ni Rvatska , ni Grcka ,ni Turska ni slicne vukojebine ...
 
...:hahaha: :hahaha: :hahaha:...tako se štitimo..od sirotnje...cijenama...:hahaha: :hahaha: :hahaha:..neka idu u Grčku..tamo nema benzina..nema troška.aj.malo Vas..istuku..to iz ljubavi..s nama ste ratrovali..pa nije ni čudio ..što dođe do ekscesa..pravili ste nam sranja po Kroejsi ..pa naletite na nekog...kome ste ostali dužni...ali..bre..Grci..braća...:hahaha: :hahaha: :hahaha:..tko se tuće taj se voli....:hahaha: :hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha:..vi se tako stitite od sirotinje!!??:hahaha::hahaha::hahaha:, koji si ti pacenik....1vo vratite dug od 50milijardi dolara, pa se oporavite od soka.....e tek tad se moze reci da ste bogati....cuo sam ,da su 3ca rvata u budim -pesti u diskoteci popila teske batine, rec je o rvatima koji zive u budimu:hahaha::hahaha::hahaha:...em su vas ugri kharali u miru:hahaha::hahaha::hahaha:, em ste za njih ginuli, ko suznjevi:hahaha::hahaha::hahaha:
dobra vam bratja:hahaha::hahaha::hahaha:...em ste im duzni:hahaha::hahaha::hahaha:
tko vas khara taj vas voli:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Poslednja izmena:
...:hahaha: :hahaha: :hahaha:...tako se štitimo..od sirotnje...cijenama...:hahaha: :hahaha: :hahaha:..neka idu u Grčku..tamo nema benzina..nema troška.aj.malo Vas..istuku..to iz ljubavi..s nama ste ratrovali..pa nije ni čudio ..što dođe do ekscesa..pravili ste nam sranja po Kroejsi ..pa naletite na nekog...kome ste ostali dužni...ali..bre..Grci..braća...:hahaha: :hahaha: :hahaha:..tko se tuće taj se voli....:hahaha: :hahaha:

Ko yebe bre Cro, rupetina primitivna, treba umesto vas Hrvata tu dovesti Somalijce da zemlja konacno postane pitomija

:mrgreen:
 
SRPSKI MINISTRI NE ŽELE DA LETUJU U HRVATSKOJ
(0) Ponedeljak, 9. Avgust, 2010.| Autor:
Nijedan član srpske vlade ne namerava da odmor provede na Hrvatskom primorju, a neki poručuju da im je to trajno opredeljenje


BEOGRAD - U „lijepu njihovu“ na letovanje - nikako!
Ovako bi ukratko glasio odgovor većine ministara Vlade Srbije na pitanje da li su ove godine planirali da svoj godišnji odmor provedu u nekom od hrvatskih letovališta. Na bilborde i reklame koji pozivaju u Hrvatsku na odmor naši ministri se nisu mnogo obazirali, a očigledno su im u podsvesti negativne slike koje poslednjih dana dolaze iz susedstva.

Jovan Krkobabić, potpredsednik Vlade, i dalje verno čuva Nemanjinu 11, a čitaocima Kurira poručuje da ne ide nigde, a pogotovo ne u Hrvatsku.

- Rođen sam na Hrvatskom primorju i mogu da kažem da znam svaki kamen i uvalu. Ma, prepešačio sam je i uzduž i popreko. Za mene odmora nema, a u Hrvatskoj posebno - ističe najstariji član srpske vlade.

Drugi potpredsednik Božidar Đelić ide korak dalje, pa kaže da „ni ove, ni sledeće, ni bilo koje godine hrvatska ga obala videti neće“.

- Bolje rečeno, nikad letovanje u Hrvatskoj. Ove godine odmor će biti radni, i to na Svetoj gori, gde ću raditi na imanju manastira Hilandara - poručio je Đelić.
Ni ministar zdravlja Tomica Milosavljević ne bi na neko od hrvatskih ostrva, već mu je, kako kaže, ipak draža crnogorska obala.

Njegov prezimenjak, ministar trgovine Slobodan Milosavljević, takođe nema nameru da se odmara kod „braće Hrvata“.

- Ne, definitivno i bez ikakve dileme - odgovor je koji smo dobili od Milosavljevića.
Slična je situacija i s ministrima rada i državne uprave, Rasimom Ljajićem i Milanom Markovićem.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/srpski-ministri-ne-zele-da-letuju-u-hrvatskoj-45225.php

Negde sam video temu Zašto netreba letovati u Hrvatskoj...
E pa sad ako oni koji se ližu za Hrvatima neće da letuju kod njih, a narod treba da sledi svoje vođe, nevidim razlog zašto bi običan narod trebalo da ide...

kakvo bre letovanje u ustashiji:eek: ima da rade, ako treba da kopaju i asfaltiraju autoputeve ppo Srbiji ...:rtfm: kad su nesposobni i nisu umeli da zadrže Kosovo i Metohiju:rtfm: kuka i motika...beži bre, kakvo letovanje:rtfm:
 
C, uhhh:roll:...tako suvisan post, i kao i uvek nesto geknes, i ostanes ziva:D

Pa i na Marsu je bezbednije nego u NDH

Ali dobra je ideja otici na nekih 100 000 m iznad Zemlje, gledas dok se okrece, a kad dodje Cro dobro nanisanis i ...

shitserac.gif


... kratkim rafalima ... :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
***** li ga ,neki Akapulko , Tihuana i slicno , ili na skijanje na nekom svajcarskom gleceru u sred leta . :mrgreen:

Otici u Tijuana-u na odmor je k'o otici u Baghdad....bukvalno :mrgreen:
U Akapulku nisam bio, kazu da nije ni on previse bezbedan.
Dva najpopularnije (najbezbednija) odmaralista u Meksiku su Cancun/Mayan Riviera (Caribbean) & Cabos San Lucas (Pacific).
Drugaciji je to smek, ali nebi rekao BOLJI od nekih Mediteranskih destinacija.
 
Mozambik, Tahiti, Karibi, vijetnam, ceo Indijski okean, Madera....................samo ne ova sabanija u nasem okruzenju.

Ortaci su mi rekli da je Thailand najjaci. Imaju extra plaze a cene su im pristupacne, da ne kazem dzaba, cak i neki od njih sto zive u Australiji na Gold Coast-u odlaze tamo na odmor.
Ma sve valja videti, ali ne treba potcenjivati ni to u okruzenju, voleo bi da vidim Korsiku i Sardiniju sto se tice Evrope.
 

Back
Top