Saveti plan i program za narutofan korisnika
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Saveti plan i program za narutofan korisnika

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

Podrazumevano Saveti plan i program za narutofan korisnika

jel mozes da mi kazes koje vezbe da radim i kako da se hranim da bih smrsao( relativno brzo) a i posle nabacio neke misice...onako da se izdefinisem =)...hvala unapred =)...inace, imam 15 godina, 75 kg i visok sam 1.78m...Hvala puno

================================================== ================

Relativno brzo ne postoji.....Jer ako je relativno onda moze biti i za 5 godina a to nije brzo...

A sve to zavisi najvise od tebe.....Ja samo mogu da te uputim na pravi put....

Za pocetak procitaj slicne teme i prvo napravi neke korenite promene u zivotu a ako i dalje budes zainteresovan ja cu nastaviti sa pisanjem....Jer mi se ne isplati da trosim vreme i pisem a da neko posle 8 dana zabatali to...

Za pocetak sta treba da uradis...
    1- Da jedes 4-5 manjih obroka umesto 2 ili 3 obilna...
    2 - posle 8 sati ne jedi nista slatko (bukvalno)
    3 - izbaci koka kolu pljeskavice pice bureke peciva sa belim brasnom,beli secer i sl....
    4 - pocni da trcis 3 puta nedeljno ujutro na prazan stomak bar 45 minuta laganim tempom
    5 - upisi se u neku teretanu i rad sa tegovima ako bas ne mozes onda nadji neke bucice i sklekovi propadanja cucnjavi mada je ovo spori metod i nema mnooogo rezultata...

Na ocetku nista ekstremno ne raditi nego polako menjati stare lose navike u nove dobre....Samo polako i rezultati ce doci sigurno....Nista ne moze prekonoci jer preko noci nije ni nastalo....Koliko ulozis sebe u ovo toliko i dobijes pa ti vidi koliko ti treba

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

Podrazumevano Re: Saveti plan i program za narutofan korisnika

Sto se tice koze ne postoji tu sad neka vezba zatezanja....Koza se sama siri kad "mora" i posle se skuplja ali polako postepeno i to se ne moze ubrzavati....Cudotvone kreme ne pomazu to je sve marketinski trik...Nekada ostaju i strije kao znak naglog sirenja skupljanja koze.....E ti sad sta tu mozes da uradis je da razvijes lepo misice grudi i ramena i ta koza ce se tu lepo taman rastegnuti i nece biti viska....Znaci na ta mesta gde je bilo salo sad napravis misic i koza nece biti viseca i mlitava vec ce se lepo zategnuti oko misica......

Obećava narutofan (avatar)
    Učlanjen
    07.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Ok...nisam od onih sto posle 2,3 dana zabatale sve, hocu da istrajem u ovome =)...i jesam zainteresovan i to mnogo...koka kolu i ostala gazirana pica nisam nikad okusio, mozda samo kad mi mama da " da ne povracam" xP...pice i pljeskavice jedem mozda 1,2 puta mesecno i redje, problem u ishrani je mamina kuhinja i ne mogu da joj dokazem da je to sto pravi nezdravo xP...znas, standardan rucak u srbiji, 2 vekne belog 'leba, kaca pasulja i tako 7 dana xP...vezbe sam skoro poceo da radim i to ono, trbusnjaci, sklekovi, posto jos nemam snage da uradim mnogo zgibova i propadanja, a kuci imam neki trenazer pa tu visim oko pola sata..u teretanu ne mogu da idem, prvi razlog je sto moji misle da cu da se nabijem i izgledam ko stoka, a drugi sto nemam para posto mi casovi engleskog kostaju ko da placamo ratu za auto, a samo mi keva radi..tako da to otpisujem =/...bucice mogu da nabavim, imam jednog ortaka koji moze da mi proda...sto se tog trcanja ujutro tice, ne znam, sad sam kao poceo da radim da ih otisao na koncert pa me to zeza xP...radim od 8 do 6..tako da ne znam, jel moze onaj sobni trenazer to da zameni?( u pitanju je nesto kao bicikl, ali bez sedista)..i jel imaju neke vezbe koje mogu da zamene zgibove i propadanja dok ne budem mogao da ih uradim lepo? Hvala unapred =)

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

Cekaj a sta radis kad imas 15 godina??? Radis od 8 ujutro o 6 uvece?? Pa koji je to posao??

Primećen član
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Cekaj a sta radis kad imas 15 godina??? Radis od 8 ujutro o 6 uvece?? Pa koji je to posao??
    Momci njegovih godina na selu rade to radno vreme tako da je satnica više nego moguća.

Učlanjen
    07.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Nisam na selu xP...radim u centru, u magacinu nekom...nasao sam posao preko omladinske =D...inace moj burazer na selu radi 12 sati dnevno, tako da mi ovo ne pada mnogo, a i placaju po satu, tako da mogu dnevno da radim i 2 sata pa da odem

P.S. Ako mi posao bude toliko smetao, zabatalicu ga i otici cu na neku gradjevinu, tamo ima da se tegle dzakovi xD..pa ce to da mi pomogne u treningu
    Poslednji put ažurirao/la narutofan : 09.08.2010. u 15:41

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

P.S. Ako mi posao bude toliko smetao, zabatalicu ga i otici cu na neku gradjevinu, tamo ima da se tegle dzakovi xD..pa ce to da mi pomogne u treningu
    Ne tebra, pogresno si obavesten za gradjevinu, kakvi bre dzakovi. Definicija se najbolje radi na 40 C na mesalici za beton. Isteglas jedno 30 kubika i fit si, al skroz.
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Učlanjen
    07.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

De da nadjem mesalicu u BG-u xP...nema nigde...

@Bru Zli: jel bi ti bio problem da mi napises neki plan za treniranje, i neki plan ishrane, duduk sam za to...ja jedem samo sta mi mama da xP...

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

Ajde hocu ali tesko to sa time sta mi mama da......

Učlanjen
    07.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Znam xP...al ***, takvo mi je stanje kuci...samo mi keva radi i to za neke smesne pare...pa onda kupuje samo osnovno...al sad moj cale treba da pocne da radi pa racunam da cemo imati para da se hranimo malo zdravije xP...i za teretanu i sve to

Slične teme

1. Plan-Program i Saveti za korisnika zeljimir
    Autor bRu zLi u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 17.09.2010., 21:47
  2. Plan-Program i Saveti za korisnika Underboss_Rbc
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 01.08.2010., 12:23
  3. plan-Program i saveti za korisnika sofijica
    Odgovora: 26