Vasington post - Binladen video gde priznaje ucesce u 9/11 je CIA delo

Han Pritcher

Elita
Banovan
Poruka
16.622
Video gde bin laden priznaje ucesce u 9/11 je izreziran i napravljen u SAD.

..The spy agency’s Office of Technical Services collaborated on the ideas, which also included inserting fake “crawls” -- messages at the bottom of the screen -- into Iraqi newscasts.

The agency actually did make a video purporting to show Osama bin Laden and his cronies sitting around a campfire swigging bottles of liquor and savoring their conquests with boys, one of the former CIA officers recalled, chuckling at the memory. The actors were drawn from “some of us darker-skinned employees,” he said...

http://blog.washingtonpost.com/spy-talk/2010/05/cia_group_had_wacky_ideas_to_d.html

rasprava je bila ovde, jedan klinac me nazvao faistom na ocigled moderacije zbog toga sto sam tvrdio da tip u videu nije osama.
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=10277768&highlight=fbi+osama#post10277768

bruka na kvadrat.

sta cemo sad?
 
Video gde bin laden priznaje ucesce u 9/11 je izreziran i napravljen u SAD.



http://blog.washingtonpost.com/spy-talk/2010/05/cia_group_had_wacky_ideas_to_d.html

rasprava je bila ovde, jedan klinac me nazvao faistom na ocigled moderacije zbog toga sto sam tvrdio da tip u videu nije osama.
http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=10277768&highlight=fbi+osama#post10277768

bruka na kvadrat.

sta cemo sad?


Нема веће стоке на Планети од Јенкија... таман помислим да су постигли плафон у својим злоделима - и увек се преварим и поново запрепастим.:dash::dash::dash:
 
Da znam to,dok nije bombardovao njihove ambasade...Dobar kolega Osame Bin Ladena je inace i Ramzi Yusef koji je bombardovao bliznakinje '93...Wikipedia i FBI kažu da je Osama organizovao 9/11,to kaže i on sam,samo srBski wadikali na celu sa marko_comm i 3nojavim 0mladincem tvrde suprotno...

Fašisti...:)


ehem,samo da se podsetimo...

Sakrij sadržaj
ZNOJAVI OMLADINAC VS.WIKIPEDIA,FBI,CNN,BBC,FOX NEWS,OSAMA BIN LADEN,SKY NEWS;ZNOJAVI OMLADINAC VS.UNIVERSE!!!:hah aha:

.................

klinac, gde si sad?
 
Нема веће стоке на Планети од Јенкија... таман помислим да су постигли плафон у својим злоделима - и увек се преварим и поново запрепастим.:dash::dash::dash:

ima jos zaprepascenja da se dese, jel pratis wikiliks? po podacima koji su iscurili, ameri pomazu pakistansku tajnu sluzbu koja pomaze talibane.

sto jedan amer rece za vijatnamski rat, nije cilj rata pobeda nego je cilj da rat traje.

ista stvar i ovde
 
ima jos zaprepascenja da se dese, jel pratis wikiliks? po podacima koji su iscurili, ameri pomazu pakistansku tajnu sluzbu koja pomaze talibane.

sto jedan amer rece za vijatnamski rat, nije cilj rata pobeda nego je cilj da rat traje.

ista stvar i ovde

Да, пратим и знам - то је толико морбидно да потпуно девалвира било какав и било колики успех на било ком пољу САД.
 
postira cnn izvor kao argyment:


Don't blame him, he is the one of those of lesser discerning capacity and he and his kind are easily swayed when they read or watch Talmudvision propaganda disguised as a news story.
Critical thinking is far beyond his ability therefore he will dutifully parrot how 19 ‘Arabs’ heavily armed with box-cutters hijacked four airplanes almost simultaneously and went for a joyride for more than an hour unmolested by USAF before smashing into buildings.
Hook, line and sinker.
 
Don't blame him, he is the one of those of lesser discerning capacity and he and his kind are easily swayed when they read or watch Talmudvision propaganda disguised as a news story.
Critical thinking is far beyond his ability therefore he will dutifully parrot how 19 ‘Arabs’ heavily armed with box-cutters hijacked four airplanes almost simultaneously and went for a joyride for more than an hour unmolested by USAF before smashing into buildings.
Hook, line and sinker.

Sta je s tobom i sa engleskim... Studiras, pa vezbas?

Koja je tacno poenta da na srpskom forumu pises na engleskom?

Cisto sam radoznao... :dontunderstand:
 

Ali nije Osamata jedini koji je preuzeo odgovornost, već i druge face iz Al-Ka'ide kao što su Ajman Zavahiri, Ramzi bin aš-Šejba.

bas lepo od njih. ima osamu koji za pakistanski list izjavljuje da nema nista sa 9/11 i da ameri traze krivce medju svojima.

to isto ponavlja i ahmedinedzad kasnije i plus optuzuje izrael.

odjednom se pojavljuje zavahiri u nekom fantomskom audio tejpu gde optuzuje nedzada da steti al kaidi i laze govoreci da je izrael kriv za 9/11 te da je to delo al kaide, braneci izrael do daske i demonizijuci iran...


valjda neki odliv mozgova u CIA, sta li je, ne znam, tek lici na cirkus
 

Back
Top