Hitna pomoc

giravaru

Primećen član
Poruka
533
Imala bih pitanje za sve, ali ipak prednost dajem lekarima i doktorima. Kratko i jasno...Kako hitna pomoc moze da se ne odazove pozivu jednog srcanog bolesnika, kome je jako lose? Pri cemu je objasnjeno hitnoj sluzbi o kakvoj se bolesnici radi, koje lekove pije, kako se osecala tog momenta.......i pored svega recenog, druga strana dobija SPUSTENU SLUSALICU!!!!!!!!!!?????????

Da se ja pitam da sam ja neko i nesto......Cela ekipa hitne pomoci, 05.avgusta bi dobila otkaz bez ikakvog objasnjenja.

Jel koliko ja znam hitna pomoc postoji iz jednog sasvim normalnog i realnog razloga, da pomogne osobi kojoj je jako lose.......a ne da spusta slusalicu pre recenice.......pa snadjite se za prevoz!!!!!!!????? Da napomenem u pitanju su ljudi satriji od 60-god.

Ovo je stvarno bruka i sramota......pogotovo za tim ljubi koji je radio u hitnoj 05. avgusta 2010 godine...........................

......kuda ide ovaj svet.........!!!!!!
 
UZAS!
Ja bih nastavila da zovem i da im dosadjujem sve dok ne posalju kola.
Najbolje da o ovome obavestis neke novine.




Cisto da se digne frka dva dana, pa da se na sve zaboravi. Ne znam iz kog si grada, ali u Smederevu je ista situacija. Meni nije jasno kako niko to nece da promeni. Da se ja pitam, svaki grad bi dobio po jos neko vozilo, zaposlilo bi se jos toliko lekara, sestara, i da se odazivaju na svaki poziv. Toliko para se valjda ima. Ako ne, onda da svako od nas da prilog od 100 dinara, i da se to uradi.
 
Da to je strasno, ali jos je strasnije sto hitna pomoc ne izlazi za malu decu. Secam se, ziveli smo u NS, bebac od 6 meseci...temperatura oko 40, prvrce ocima lose dise...zimski period od nekih -10 stepeni, a oni ti lepo kazu "uzmite taksi i donesite dete, za tako malu decu ne izlazimo"
 
Desavalo se i meni cesto kad sam zvao za kevu..ona je asmaticar..i srce..i bubrezi..cesto se prehladi a to joj bas tesko padne jedva dise..pa joj onda i srce lupa sve se napakuje nekako..idu na foru da treba uzimati terapiju koja sprecava ispade za koje bi oni reagovali..kapiram da u kriticnijim periodima imaju vise posla pa prema prioritetu odbijaju..jer ima onih koji cesto zovu za svaku nebulozu..u svakom slucaju su za osudu jer se igraju s ljudskim zivotima kao kod autolimara da ste dosli ako nemate vezu
 

Back
Top