Nevaljali tatica

Znas, slatka..malo ti i zavidim..cetiri frajera, nije mala stvar! Samo..ja bih sve to oterala u tri lepe i presla na petog ;).
p.s. Te tatice su pickopacenici sa krizom srednjih godina, a inace..to su najvece kukavice na svetu, samo pripretis da ces reci zeni, bice manji od onog sto nosi u gacama ;)
 
Drugari,
Nisam bas raspolozena da vam pisem sta mi se sinoc dogodilo. Mozda cu sutra, ali pojavio mi se cetvrti udvaraca. Ipak, ovo sto mi se upravo dogodilo je alarmantno. Taman sam komentarisala temu o rimokatolickoj pedofiliji, koju sam osetila i na mojoj kozi, da ne kazem i sluzokozi, kada mi je stigla jedna poruka:

"Najlepsa devojko, Sunce moga neba, andjele cuvaru moje porodice, gledao sam te danas, kada si odlazila iz naseg stana. Celo vece mastam o tebi."

Broj mi je nepoznat, mada bih po poruci rekla da je tata moje drugarice, kod koje sam spavala. Sta da uradim? Da li da pozovem policiju i da ga prijavim? Da li da mu nesto odgovorim?
Uplasena sam.

Policija tu nema nikakve veze jer on tebe nije fizicki napao,a punoletna si tako da ti ostaje da se snadjes kako znas.
 
Drugari,
Nisam bas raspolozena da vam pisem sta mi se sinoc dogodilo. Mozda cu sutra, ali pojavio mi se cetvrti udvaraca. Ipak, ovo sto mi se upravo dogodilo je alarmantno. Taman sam komentarisala temu o rimokatolickoj pedofiliji, koju sam osetila i na mojoj kozi, da ne kazem i sluzokozi, kada mi je stigla jedna poruka:

"Najlepsa devojko, Sunce moga neba, andjele cuvaru moje porodice, gledao sam te danas, kada si odlazila iz naseg stana. Celo vece mastam o tebi."

Broj mi je nepoznat, mada bih po poruci rekla da je tata moje drugarice, kod koje sam spavala. Sta da uradim? Da li da pozovem policiju i da ga prijavim? Da li da mu nesto odgovorim?
Uplasena sam.
Ma jok milicija,bolje popij jednu tabletu za 24h posle:hahaha:
 
Drugari,
Nisam bas raspolozena da vam pisem sta mi se sinoc dogodilo. Mozda cu sutra, ali pojavio mi se cetvrti udvaraca. Ipak, ovo sto mi se upravo dogodilo je alarmantno. Taman sam komentarisala temu o rimokatolickoj pedofiliji, koju sam osetila i na mojoj kozi, da ne kazem i sluzokozi, kada mi je stigla jedna poruka:

"Najlepsa devojko, Sunce moga neba, andjele cuvaru moje porodice, gledao sam te danas, kada si odlazila iz naseg stana. Celo vece mastam o tebi."

Broj mi je nepoznat, mada bih po poruci rekla da je tata moje drugarice, kod koje sam spavala. Sta da uradim? Da li da pozovem policiju i da ga prijavim? Da li da mu nesto odgovorim?
Uplasena sam.

snimi American beauty 2 - when Modern Singer Giri is afraid of one dick or sms
 

Back
Top