Uklanjanje slike koja se prikazuje prilikom podizanja sistema

ZeNoN

Zainteresovan član
Poruka
422
Pre mesec dana sam skinuo sa torenta Vistu ultimate sp1, za sad je ok, i nemam nekih problema. Muci me jedna druga stvar, U pitanju je fotografija Newyork-a sa kulama bliznakinjama, pre teroristickog napada, a ispod pise WORLD WITHOUT RELIGION, koja se pokazuje prilikom dizanja sistema.
Medjutim, to me mnogo nervira, a i verovatno usporava dizanje sistema, jer prikaz te fotografije traje 30ak sekundi.
Pa me zanima da li postoji nacin da se taj prikaz iskljuci, i ako postoji bilo bi lepo da mi objasnite kako :)
Hvala unapred! ;)
 
ne razumem?
Nisam ja nista dodatno instalirao.
Posto je krekovan os kapiram da je onaj ko ga je krekovao i okacio na torent hteo da posalje neku poruku. I to svaki put kad se dize sistem, istu :)
E sad ako se neko razume, bilo bi lepo da mi kazete da li postoji mogucnost da se ta opcija iskljuci. Pre god dve dana, kad sam nesto cackao u biosu nasao sam opciju sa kojom mogu da iskljucim prikaz logo-a - slike maticne ploce koja se pojavljuje pre podizanja sistema. Medjutim ova sad se pojavljuje u sred dizanja sistema.
 
Instaliraj Tune Up Utitites,ima opciju Customize Windows, pa možeš da izabereš neku drugu sliku za Boot Screen i da instaliraš sa sajta

http://www.tune-up.com/services/boo..._source=styler&utm_content=bootscreen&x-rest=

25965827.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top