Zene Vage...
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Zene Vage...

Pimpology
    Guest

Podrazumevano Zene Vage...

Ja sam Vaga i znam kakva sam ali samo delimicno ali mi se cini da nas muskarci ne vole pa mi treba i vase misljenje o zenama u znaku Vaga..

Guest

Podrazumevano Re: Zene Vage...

Citat Original postavio Pimpology
    Ja sam Vaga i znam kakva sam ali samo delimicno ali mi se cini da nas muskarci ne vole pa mi treba i vase misljenje o zenama u znaku Vaga..
    vaga sam koja za sebe smije reči da je u životu bila 100 puta više voljena nego što je vpljela. i to vaga sa podznakom vage. kakav ti je podznak

Pimpology
    Guest

Podrazumevano

Vaga

Početnik
    Učlanjen
    05.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

hey!!!muskarci nas ne vole???ne vole zene vage???smesno!! pa jos nisam to cula....ni videla...i iz licnog iskustva kazem da to nema veze sa istinom!!!definitivno smo najinteresantnije...

Podrazumevano

poznajem jednu duplu vagu, krajnje je arogantna, ima veliku fasadu oko sebe, ne misli svojoj glavom, ono sto ima je ne zanima, a zeli samo on sto nema, ako kapiras o cemu ti pricam!!!

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano KO ti je to rekao???

To prvi put cujem da muskarci ne vole zene Vage! Po mom iskustvu to nikako nije istina.A i po gomili nekih knjiga koje su pisali sve poznati astrolozi zena Vaga se smatra jednom od najpozeljnijih partnera - uvek elegantna, drustvena, doterana, diplomaticna, otmena,pravedna,brine o partneru,pa i muzu i deci jednog dana...Interesantno,ali jedino za zene Vage vazi da u braku kad dodju deca,ona podjednako posvecuje paznje i muzu i deci,ne zaboravi muza u korist dece,bas zato jer uvek tezi ravnotezi.E sad to sto svojom neodlucnoscu umemo da izludimo ljude,to je vec druga stvar...Ili ponekad lenjoscu...Ali dupli znaci generalno ne valjaju - na stranu sto se dupliraju dobre osobine jednog znaka,ali dupliraju se i lose...

Poznat gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    122

Podrazumevano

... joj to za lenjost ops: tačno ....

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano vagice

cao, ja sam vaga skorpija, i po sopstvenom iskustvu cini mi se da nas muski vole
    imamo sarma, tako kazu
    i istina je da nam je partner i dalje vazan,kad dodju deca. u knjigama pise za nas da smo vise zaljubljeni u ljubav nego u osobu.i da spadamo u najlepse ljude zodijaka. Bas sam skromna :wink:

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Citat Original postavio disem_za_tebe
    poznajem jednu duplu vagu, krajnje je arogantna, ima veliku fasadu oko sebe, ne misli svojoj glavom, ono sto ima je ne zanima, a zeli samo on sto nema, ako kapiras o cemu ti pricam!!!
    Poznajem i ja jednu duplu vagu...Ispostavilo se da mi je to rodjena sestra 8)

Podrazumevano

@POP Mare - xa,xa,xa i sreci tvojoj nema kraja
    slazem se da su zene vage idealni partneri, ali zamisli da ti se u ovoj kombinaciji dupliraju samo lose karakteristike vaga!!!!!

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

moja keva je dupla vaga,i voljena je i vise nego sto joj treba...mislim da je vage,u sustini nemoguce ne voleti

al imaju jednu ooooogromnu manu...to sto stalno nesto "vagaju"...ja ni jednom nisam videla svoju kevu ili bilo koju drugu vagu da se "dogovori" sama sa sobom i zna sta hoce

Slične teme

1. KO SU VAGE ?
    Autor Psihologue u forumu Astrologija
    Odgovora: 452
    Poslednja poruka: 17.12.2009., 16:05
  2. VAGE
    Autor kia u forumu Astrologija
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 10.07.2006., 19:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor