Zlatibor
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Zlatibor

Početnik brzibrzi16 (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zlatibor

Potreban mi smještaj za 4 osobe( porodično) sa punim pansionom na Zlatiboru.
    Period Septembar/Oktobar 2010.
    Interesuje me privatni smještaj (ne hoteli).
    Da li mi možete nešto da preporučite?
    U svakom slučaju preporuke, šta posetiti, gdje ići, itd.

Cijenio bih ako bi postavili cijene punog pansiona po osobi, i ako bi ste nešto preporučili

Elita Papa Smurf (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Podrazumevano Re: Zlatibor

Upravo se vratio sa Zlatibora... Deset dana odmora je bas prijalo...

Apartman za dvoje 15 evra dnevno... Kompletno opremljen... Miran kraj a svega desetak minuta pesaka od jezera... Maxi u blizini a cene kao i bilo kom drugom gradu... Ko nije lenj da sam sebi spremi hranu, moze dosta jeftino da prodje...

Pored samog centra i okoline gde se moze lepo provesti par dana, ima nekoliko okolnih zanimljivosti...

1. U blizini su Zlatiborska jezera (nema veze sa jezerima ali nije lose videti)...
    2. Obavezno treba otici do Sirogojna i nikako ne propustiti Stopica pecinu koja je u neposrednoj blizini...
    3. U Gostilju posetiti vodopade, osecaj je nezaboravan... Moze se obici i fabrika Zlatibor vode...
    4. Na oko 40 kilometara je i Mokra Gora, grad Mecavnik i naravno sa Cirom do Sargana... U Kremni kuca Tarabica... 6 kilometra od Kremne je i Tara... Steta je ne otici i do Visegrada, kad se vec otislo na Mokru Goru...
    5. Tornik i zicara i tjubing...
    6. U povratku vredi pogledati i Potpecku pecinu koja ima visinu portala od 50 metara...
    7. U blizini je Perucac, Uvac itd.

Ja sam u potpunosti zadovoljan odmorom...
    Sto se tice punog pansiona, nemam nikakvih informacija o tome...
    Zavist valja i zaslužiti...

Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Učlanjen
    08.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala na inf.

Cijena zadovoljava.Samo me više interesuje smještaj sa punim pansionom.
    AKo neko zna cijene u restoranima, želeo bih i to da čujem.
    Da li je možda bolje uzeti smještaj kao ovaj po 15e pa se hraniti u restoranu po želji, jer želimo da probamo isključimo "domaću" kuhinju.. Ili tražiti i dalje pun pansion.

Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    55
    Reputaciona moć
    6991

Ono sto sam ja video, nije bas za pohvalu domace kuhinje... Na vise mesta mozes naci leskovacki rostilj... Slova su tolika da ti isteraju oci... Jedino sto mirise na domacu kuhinju je kajmak i prsuta... Vecina ostalog se ne razlikuje od bilo kod drugog grada u Srbiji... Mada, moram priznati da nisam mnogo obilazio restorane, pa mozda ce neko i izneti drugacije misljenje... Ovo su moji utisci...

Učlanjen
    08.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Šteta...Dosta sam čuo o domaćoj kuhinji na Zlatiboru.
    Pri tome mislim baš na domaću kuhinju koji su praktikovale naše bake, i koja upravo uključuje pršut, cicvaru, kajmak i ostalo...
    Nažalost ne mogu doći do osoba od kojih sam čuo te inf. , pa tako ni do preporuke za smještaj i ostalo.

Ako ipak neko ima neku preporuku,ili informaciju o cijeni punog pansiona i smještaja, cijenio bih puno.

@Fanatik78 Hvala na dosadašnjim inf.

Aktivan član pimbe (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Pa tesko da mozes naci smestaj sa hranom u privatnom smestaju... A mislim da se i ne isplati, osim ako neces da cucis svo vreme na Zlatiboru...
    Elem ako budes pravio ekskurzije tipa Mokra Gora, Tara, Perucac, Sirogojno i td, onda ti preporucujem da na tim mestima i klopas po restoranima, kojih ima svuda... Preporucujem Restoran Vrelo u Peruccu i to dimljenu pastrmku i Tera Lazarica shardone, klopa je vrh, a ambijent je kao nigde na svetu, rucas na mosticu iznad 15 metara visokog vodopada. Pecenje je najbolje u Mackatu i kod Pega u Braneskom Polju, na putu za Kremna (Taru, Mokru goru...) Lokalne Zlatiborske restorane sam izbegavao, jer su prilicno skupi, kao i sve ostale usluge, krkali smo punjenu papriku na jednom mestu, al sad da me ubijes ne mogu da se setim imena restorana.

Primećen član neobaveštena (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Ishranu te vrste u okviru punog pansiona mislim da ne možeš naći na Zlatiboru.To jedino u nekoj etno varijanti,gde seoska domaćinstva osim smeštaja nude i domaću hranu.Neku kompromisnu ponudu možda možeš dobiti ovde

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •