Бугарски ватрогасци учествују у гашењу 3 шумска пожара источно од Москве

Poruka
4.285
95 бугарских ватрогасаца који су хитно упућени да помогну гашењу пожара у Русији смештено је у логору 30 км источно од Москве, у близини града Ногиска, јавља бугарско Министарство унутрашњих послова. Екипа је подељена у две групе и одмах се укључила у гашење три шумска пожара источно од Москве.

http://www.bnr.bg/sites/sr/News/Pages/v10-7.08.aspx

Bugara i rusa 300 miliona.
 
ne znam tacno za to, nemam informaciju, ali znam da su poslali AVION HUMANITARNE POMOCI za Srbe/Kosovo. Valjda treba da im necim uzvratimo. Dobro se dobrim vraca.

Mislim da nije potrebno slati rusima nikakvu pomoc.
Rusija je ogromna drzava sa 300.000.000 stanovnika. Da hoce - ugasili bi pozare u kratkom vremenskom perioduu.

Nesto mi se cini da oni te pozare namjerno ne gase iz ekonomskih razloga. Da ne objasnjavam kojih.
 
Mislim da nije potrebno slati rusima nikakvu pomoc.
Rusija je ogromna drzava sa 300.000.000 stanovnika. Da hoce - ugasili bi pozare u kratkom vremenskom perioduu.

Nesto mi se cini da oni te pozare namjerno ne gase iz ekonomskih razloga. Da ne objasnjavam kojih.

Bas me interesuje iz kojih?
 
Nisi mi jasan.

Sta si hteo da kazes, znas li?


Zeli da kaze da su te sume hteli da seku radi novog gradjevinskog prostora. Medjutim javnost se bila bas uzjogunila i bilo je dosta incidenata i sukoba imedju drvoseca i ''zelenih''. Ovaj pozar im dodje ko kec na jedanaest.
 
Zeli da kaze da su te sume hteli da seku radi novog gradjevinskog prostora. Medjutim javnost se bila bas uzjogunila i bilo je dosta incidenata i sukoba imedju drvoseca i ''zelenih''. Ovaj pozar im dodje ko kec na jedanaest.

Eto...
Nisam znao za detalje koje iznosis ali logika navodi na to. :ok:
 

Back
Top