stampanje
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: stampanje

Ističe se Vitez Koja (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano stampanje

Imam jednu knjigu od oko 2500 stranica pa bih hteo da je odstampam da ne moram da je citam sa racunara. Zna li neko gde u Beogradu to rade nejjeftinije i kolika je priblizno cena?

Iskusan Padre (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    148

Podrazumevano Re: stampanje

Citat Original postavio Vitez Koja Pogledaj poruku
    Imam jednu knjigu od oko 2500 stranica pa bih hteo da je odstampam da ne moram da je citam sa racunara. Zna li neko gde u Beogradu to rade nejjeftinije i kolika je priblizno cena?
    Ne znam gde je najjeftinije ali pokusaj u Copycentru u Sremskoj (TCSremska na 2. spratu). Oni rade 24 sata i sto je najvaznije imaju dobre fotokopir masine.

Ističe se K aja (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Treba ti laserski štampač i reciklirani toner (nemoj nov, jer ćeš ga celog potrošiti a ne treba ti neki spektakularan otisak).
    Ja mislim da je to najjeftinija varijanta.

Aktivan član damajante (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

Koji je format knjige? Veliki je broj strana, a nezgodno je to sto ti treba samo jedan primerak.
    Ako je A5, minimalna cena oko 400-500 evra. I to ako nemaš kolore već samo tex u 1 boji - crnoj.
    A ti vidi umanji stavi više stana na A4, i zaista probaj u nekoj kopirnici, oni su ti za ovakve varijante jeftiniji od štamparija.
    Znam, moj fah.

Domaćin dulebass (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio damajante Pogledaj poruku
    Koji je format knjige? Veliki je broj strana, a nezgodno je to sto ti treba samo jedan primerak.
    Ako je A5, minimalna cena oko 400-500 evra. I to ako nemaš kolore već samo tex u 1 boji - crnoj.
    A ti vidi umanji stavi više stana na A4, i zaista probaj u nekoj kopirnici, oni su ti za ovakve varijante jeftiniji od štamparija.
    Znam, moj fah.
    Sta 400-500 evra? Imas kopirnice koje stampanje naplacuju po ceni kopiranja ako je veci broj strana, sto u tvom slucaju jeste. Mozes naci za 1-3 dinara po strani.
    "Pri rodjenju placemo sto smo stupili na veliku pozornicu budala!" (Sekspir)

Obećava
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Mislim da je najjeftinije u copycentru, u Sremskoj, Trzni centar na II spratu, ako stampas samo tekst bez vecih slika obostrano bice 1250*(2.5*2)=6250dinara. U slucaju da stampas jednostrano, bice 2500*3=7500dinara. Mislim da ti se isplati da uzmes neki laserski stampac, i odradis to...Vetovatno imaju popust na kolicinu, ali mislim da ne mozes da prodjes bez 5000din. Laseri mogu da se nadju vec od 6--7k dinara, taman potrosis prvo punjenje, recikliras i ostane ti stampac SVe ovo vazi u slucaju da je format knjige A4, ako je A5 dodaju cenu secenja,a li te opet izlazi dosta jeftinije, posto je duplo manje stampe.

Kompletan cenovnik imas na:

http://www.copycentar.rs/DOWNLOADS/cenovnik.pdf
    Poslednji put ažurirao/la MP1 : 13.08.2010. u 23:07

Aktivan član damajante (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

Citat Original postavio dulebass Pogledaj poruku
    Sta 400-500 evra? Imas kopirnice koje stampanje naplacuju po ceni kopiranja ako je veci broj strana, sto u tvom slucaju jeste. Mozes naci za 1-3 dinara po strani.
    Navedena cena se odnosi na štampu 1 primerka knjige u štampariji, što je kako sam i rekla u svom prvom postu najskuplja moguća i najnepoželjnija varijanta.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •