STA BI URADIO..??

Sposoban covek se pokaze u svim uslovima kao sposoban. Zato, naravno da bi bilo dobro.

On bi jos '99 god. bombardovao BiH.

Osim toga, danas bi mnogo vise vojno - tehnicki bili povezani s Rusijom, i ne bismo "molili" Siptare da nam ne diraju narod i svetinje.
 
da je nekim slucajem hugo cavez predsednik srbije---sta bi uradio..?? da li bi bilo dobro za srbiju da ima predsednika tipa caveza ..?? a morales..??
Србија нема нафту, тако да...
:mrgreen:

П. С.

Иначе, Чавес је за Милошевића - академик што се тиче свести о националном интересу свог народа.
 
pa ne vidim da se nesto posebno potresaju ni caves ni morales sto nemaju podrsku zapadnih politicara...sve dok imaju podrsku svog naroda---zapad samo moze da ih mrzi...i da pokusava da ih antentatom eliminise...


Ne bi se potresao ni Tadić da ima to što ima Čavez. 'Ladili bi ga lepezom svi evropski političari, i pitali jel mu treba još.
Tako da, pitanje je neumesno, izvini.


Србија нема нафту, тако да...
:mrgreen:

П. С.

Иначе, Чавес је за Милошевића - академик што се тиче свести о националном интересу свог народа.

:ok:
 
Ne bi se potresao ni Tadić da ima to što ima Čavez. 'Ladili bi ga lepezom svi evropski političari, i pitali jel mu treba još.
Tako da, pitanje je neumesno, izvini.




:ok:

znaci ne odgovara nam neko ko zna sta hoce...koji je ujedinio naciju...kome nije CIA uspela da namesti smenu...dal je odgovor samo u nafti..?? zar nije nafte bilo i pre cavesa i moralesa..??
 
znaci ne odgovara nam neko ko zna sta hoce...koji je ujedinio naciju...kome nije CIA uspela da namesti smenu...dal je odgovor samo u nafti..?? zar nije nafte bilo i pre cavesa i moralesa..??

I ja znam da hoću da kupim skupe cipele, znam i gde ih ima....samo ne znam s čim da ih kupim, to kao prvo.

Drugo, nema Čavez ovakvo istorijsko nasledje kao što je imao Sloba, ili danas Tadić.
Treće, geografski položaj nije nam ni približno isti. Njemu su Ameri sa velikim rezervoarima isuviše blizu, može da ih zeza kako hoće, za sada barem. Nas zezaju drugi.
A, zašto mu niko nije do sada smestio smenu,e, to je igranka bez prestanka.. Možda to vreme tek sledi.


Na sva ta pitanja više bi mogao Blajbi da nam kaže iz prve ruke.
 
I ja znam da hoću da kupim skupe cipele, znam i gde ih ima....samo ne znam s čim da ih kupim, to kao prvo.

Drugo, nema Čavez ovakvo istorijsko nasledje kao što je imao Sloba, ili danas Tadić.
Treće, geografski položaj nije nam ni približno isti. Njemu su Ameri sa velikim rezervoarima isuviše blizu, može da ih zeza kako hoće, za sada barem. Nas zezaju drugi.
A, zašto mu niko nije do sada smestio smenu,e, to je igranka bez prestanka.. Možda to vreme tek sledi.


Na sva ta pitanja više bi mogao Blajbi da nam kaže iz prve ruke.

ja ne uporedjujem drzave...vec karakterne osobine predsednika..
 
a ko je pomenuo milosevica..???

А што, забрањено га је помињати?
:roll:

Али, мора се помињати, у поређењу с другим вођама и политичарима, да се види, ко је бољи, ко гори у вођењу државе и народа.

Дакле, Чавес је за свој народ - доктор наука и академик што се тиче вођења државе. :cool:

А сигурно би, такав, свестан национално, и за Србију више урадио, без обзира на све објективне разлике, него што је својевремено Милошевић, или ови данас, слобићи...
 
А што, забрањено га је помињати?
:roll:

Али, мора се помињати, у поређењу с другим вођама и политичарима, да се види, ко је бољи, ко гори у вођењу државе и народа.

Дакле, Чавес је за свој народ - доктор наука и академик што се тиче вођења државе. :cool:

А сигурно би, такав, свестан национално, и за Србију више урадио, без обзира на све објективне разлике, него што је својевремено Милошевић, или ови данас, слобићи...


Није забрањено, али није ни колегијално баш сваку тему заспамовати Милошевићем, Шешељом ....

Отвори још једну, ко зна коју тему по реду,
па на њој мрзи Милошевића до миле воље,
али када си већ дошла на тему онда пишу у оквиру који је постављач дао ....
Знам ја да је то теби претешко,
али потруди се мало ....

За списатељицу твог калибра вероватно не представља проблем да одржи конзистентност приликом изношења ставова по одређеном, а врло конкретном питању или теми,
или се можда варам ???
 
Није забрањено, али није ни колегијално баш сваку тему заспамовати Милошевићем, Шешељом ....

Отвори још једну, ко зна коју тему по реду,
па на њој мрзи Милошевића до миле воље,
али када си већ дошла на тему онда пишу у оквиру који је постављач дао ....
Знам ја да је то теби претешко,
али потруди се мало ....

За списатељицу твог калибра вероватно не представља проблем да одржи конзистентност приликом изношења ставова по одређеном, а врло конкретном питању или теми,
или се можда варам ???
Смисли више нешто оригиналније.

Већ ти написах:

http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=14900836#post14900836
 

Back
Top