glumci/glumice koje ne podnosite

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
missim da je bila ovakva tema ili slichna nekad..ali nikako da je nadjem na pretrazi...
enivej,ovde mozemo da quqamo o glumcima koji nam,na samu pomisao upropaste svaku zelju za gledanjem nekog filma...ja trenutno bsh imam favorita koga iz ne znam ni ja kog razloga trpaju u sve i ono...smuchi mi se kad zelim recimo da odgledam neshto a vidim opet ON:

shia-labeouf(5).jpg


razumem shta su holivudski moguli mislili: evo uzecemo najprosechnijeg i najobichnijeg lika moguceg u univerzumu i onda ce se nasha glupa americhka publika lako identifikovati sa njim...to shto ima pojavu kao esencija izdrqa i prikrivenog sajko-a sa tavana samo pomaze...znachi bash me zaintrigiralo da snimaju wall street 2...i solidna je postva ali zbog njega mi je totalno nemoguce i izgubio sam zelju da odgledam film ikad

james_bond_quantum_of_solace_movie_image_daniel_craig.jpg


lezenbi ili vatevr je dobio naslednika : najgori bond ikad...mada meni to i nije bond...ok glumac ali nije bond a i zadnji film nisam ni gledao posle ochajnog smora kazino rojal...dobro nije on glavni krivac ali nije bond nije,nije,nije,nije skapirajte retardi n i j e

Julia-Roberts3.jpg

najprecenjenija glumica u istoriji em ruzna ko konj...a svi joj stalno neshto serviraju kako je lepa i misteriozna bla bla bla mada nije da zalim ili zelim neshto njeno da odgledam za razliku od ovih gore koji upropaste svojom pojavom..ova samo iritira ako je sluchajno uvatim na ekranu
 
Jean-Claude Van Damme
JeanClaudeVanDamme1.jpg


Arnold Schwarzenegger
Arnold_Schwarzenegger.jpg


Sylvester Stallone
Sylvester-Stallone_0.jpg


Chuck Norris
chuck_norris.jpg


Brendan Fraser
BrendanFraser.jpg


Jack Black
http://3.***************/_An9jyH8UUvQ/SnmUIyZcWMI/AAAAAAAAApo/XSrGE7JiwEs/s400/jack-black.jpg

Lindsay Lohan
lindsay_lohan-profile.jpg


Brooke Shields
brooke-shields-slimming.jpg


Uma Thurman
Uma-Thurman.jpg


Pamela Anderson
pamela-anderson12.jpg


Mary-Kate and Ashley Olsen
102207_olsen_400x400.jpg


Denise Richards
denise_richards.jpg


seticu se jos... :)
 


Ovo dvoje.
Pa pogledaj ih samo. Dovoljno je to pa da mi krene neka mucnina.
Doduse, on stvarno ima par dobrih, cak odlicnih filmova, ali jednostavno, uvek ih gledam sa zeljom da su doveli nekog drugog da glumi umesto njega.

Onda, ovaj...
Iritantan do bola. :roll:


 
Kejt Vinslet
Anđelina Džoli
Kejt Blanšet
(mada sve po prirodi stavri igraju u dobrim filmovima najčešće)
Sara Džesika Parker
Dženifer Aniston

glumci
ova garda što je poznata po fajterskim filmovima
tipa Sigal, Van Dam, Čak, Džeki Čen
ona Džim Keri
Vudi Alen
...
 

Back
Top