glumci/glumice koje ne podnosite

Domaci glumci i glumice, za pocetak... :)

mirka_vasiljevic_1.jpg


965_Snezana_v2.jpg


ivana-mihic-6518-ajgh.jpg


7782.jpg


12825_vera-3_f.jpg


milica-milsa.jpg


aljosa-vuckovic-glumim-samo-ako-to-ja-zelim_313x444n_41923.jpg


katarina-radivojevic-x.jpg


kul-stojmenovic.jpg

Bogami iznabadala si ih svaka cast..jedino je vera imala 1-2 dobre epizode onako njanjave koje joj leze
 
i meni miki ide na ******
lik je toliko prepotentan i umishljen da je to strashno
koliko puta sam chitao njegovu izjavu tipa" da se rodio na engleskom govornom podruchiju bio bi superstar bla bla"
on misli za sebe da je bogom dan naj glumac ikada sa ovog podneblja lol
ajde da je klinac od 20 godina pa se tako prosipa al da se matora budaletina od 6 banqi toliko umisli je tragikomichno
 
i meni miki ide na ******
lik je toliko prepotentan i umishljen da je to strashno
koliko puta sam chitao njegovu izjavu tipa" da se rodio na engleskom govornom podruchiju bio bi superstar bla bla"
on misli za sebe da je bogom dan naj glumac ikada sa ovog podneblja lol
ajde da je klinac od 20 godina pa se tako prosipa al da se matora budaletina od 6 banqi toliko umisli je tragikomichno

A sta, kao nije? :)

Ako je umisljen, bar ima razloga.

Ne znam da li bi bio superstar da se rodio na engleskom govornom podrucju, tu mozda gresi, ali samo zato sto su mnogi holivudski superstarovi (posebno u poslednjih par decenija) sasvim prosecni ili losi glumci, a cesto i bez harizme, dok mnogo bolji i zanimljiviji glumci nisu ni blizu A liste - tako da to nije merilo vrednosti.

amanda-seyfried-picture.jpg


Amanda Seyfried
slatka je možda..ali meni užasno antipatična i iritirajuća..
Meni je ona odlicna glumica.

Ali zato se u potpunosti slazem sa ovom listom (ne znam bas za Veru Cukic pa sam nju izbacila sa liste):

Domaci glumci i glumice, za pocetak... :)

mirka_vasiljevic_1.jpg


965_Snezana_v2.jpg


ivana-mihic-6518-ajgh.jpg


7782.jpg


milica-milsa.jpg


aljosa-vuckovic-glumim-samo-ako-to-ja-zelim_313x444n_41923.jpg


katarina-radivojevic-x.jpg


kul-stojmenovic.jpg

Ovaj poslednji lik mi je nekako sav ljigav, i bas mi je upropastilo predstavu "Bahantkinje" to sto on igra Dionisa... Jeste da Dionis treba da bude malo zenskast, ali trebalo je da nadju nekog ko ume da bude donekle androgin a da ipak ima neku harizmu, seksepil... Kao Bouvi u doba Zigi Stardasta... a ovaj to totalno nema, pa je smesno kad zene u predstavi sve lude za njim.
 
Poslednja izmena:

Back
Top