glumci/glumice koje ne podnosite

Dwayne Johnson
tn2_the_rock_2.jpg
]

Dvejn Dzonson je seksi.
 
Jasno mi je da ovo nije tema najgori glumci, ali ipak !!!!
Dzek Nikolson? Kejt Blanset? Denzel Vosington? (''u svakoj ulozi isti'')? Son Pen? Leonardo Di Kaprio? Kejt Vinslet?


To su sve odlicni glumci, nekako, u pogresnom su drustvu, ako smem da primetim :)

Ja od ponudjenih ne volim narocito jedino Kejt Vinslet. Ostali su mi vise nego dobri, neki od njih i apsurdno dobri.
 
Ne mogu da verujem da niko nije spomenuo Gvinet Paltrou.Ja kad vidim da ona glumi u nekom filmu,gasim TV!
A ona Vinona Rajder...Zauvek ce mi kvariti predivnost od filma "Reality bites".
E,da,i ona Rene Zelveger.
A od muskih:Tom Kruz,Mel Gibson i Vesli Snajps.Blah...
 
Gledajuc vase postove shvatim da sam ekstremno tolerantna kad su nasi dragi glumci u pitanju XD

Ima likova koji me nerviraju ...recimo..Tom Kruz, Adam Sendler, Ben Stiler, Nikolas Kejdz ( AARRRGH) ..pa ni Ricard Gir mi nije drag ali manje vise sam ravnodusna i niko mi ne smeta nesto posebno.

Eh da , i Mel Gibson me iritira.
 
hvala,da to je taj:)
znachi ne mogu da ga podnesem,gadja mi se televizor kad ga vidim
njegov glas,njegovu"glumu" njegovu frizuru i njushku
ko da ishli ulicom i trazili zbog nekog zayeba u minut do 12...el ti se postaje glumac?aaajde ajde moolim te platicemo ti
andrija-milo%C5%A1evi%C4%87.jpg
 
kako se zove onaj crnogorac shto glumi kod nas po sapunicama i voditelj je bio onog neshto kao na ostrvu u plemenima neka glupa rialiti emisija na fox?
znachi od "domacih" tog ne mogu da smislim al veze nemam kako se zove pa da ga okachim
Ta jje valjda rodjak , saplemenik ili decko od Mime Karadzica i brata mu producenta pa se ne vadi iz nijedne njihove imbecilne serije , oni su ga i dovukli i probili .
 
Nije bas da je nepodnosim, ali otkako je dobila Oskara samo i iskljucivo zato sto je crnkinja, postala mi je prilicno mrska.

halle-berry.jpg

Nije mi jasno zasto je svrstavaju u neke lepotice i dobre glumice. Popsebno, sto je i kao osoba veoma, veoma dosadna.

Denzel Washington
Denzel-Washington_0.jpg

Njega bas ne volim. U svakom filmu glumi na isti nacin.

Slazem se, a posebno mi se smuci kada neko kaze da je zgodan. Odvratan mi je, prava camuga. Mislim da ga zato i guraju u filmove.

..., Chazz Palminteri, Ashton Kutcher, Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Ted Danson, ...

Posebno mi je taj Matt Damon odvratan. Svuda je istini sa tim njegovim prcastim nosem kao itaj DiCaprio.



Grozan je.

Inace na temi o pozoristu sam navela domace najodvratnije glumce, pa moztete da iskombinujete.

http://forum.krstarica.com/showthread.php?p=9772456#post9772456
 
Ovo dvoje forsiranih kad vidim odmah promenim kanal. Jedino sto je dobro jeste da mi istog momenta ubrzaju metabolizam, u svakom zlu ima neceg dobrog - ja ih zovem "probavita" :lol:

Angelina-Jolie-Hackers.jpg


brad-pitt-young9.jpg


... ostali (poznati po forsiranju a ne glumi ili filmovima) me manje ili vise iritiraju u zavisnosti od filma ili uloge koja im je dodeljena
 

Back
Top