Zasto Srbija ne treba da udje u NATO!

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.361
Evo da obrazlozim zasto:

Po ustavu Republike Srbije Srbija je konstituisana kao drzava sa 2 autonomne pokrajine i u tom ustavu pise da je Kosovo i Metohija neodvojivi deo drzave Srbije.

NATO zvanicnici su vise puta istakli da Srbija ne moze da udje ni u EU a ni u NATO bez priznavanja nezavisnosti Kosova .

Tako da je jasno da svako onaj ko propagira ulazak Srbije u NATO u stvari propagira nezavisnost Kosova , propagira krsenje ustava republike Srbije, propagira rusenje ustavnog poretka nase zemlje i njenog suvereniteta - sto je po krivicnom zakoniku Srbije TESKO KRIVICNO DELO

Da je Srbija nezavisna drzava sa prosrpskom vlascu svako taj koji propagira takve stvari bi trebao automatski biti uhapsen i po kratkom postupku osudjen zbog krivicnog dela veleizdaje i pozivanja na rusenje ustavnog poretka zemlje i bio dalje rasporedjen na odsluzenje zatvorske kazne u Zabelu ili neku drugu slicnu ustanovu.

I sve dok je na snazi ovaj ustav republike Srbije koji definise Kosmet kao neodvojivi deo Srbije - je tako kako je.

T
 
Evo da obrazlozim zasto:

Po ustavu Republike Srbije Srbija je konstituisana kao drzava sa 2 autonomne pokrajine i u tom ustavu pise da je Kosovo i Metohija neodvojivi deo drzave Srbije.

NATO zvanicnici su vise puta istakli da Srbija ne moze da udje ni u EU a ni u NATO bez priznavanja nezavisnosti Kosova .

Tako da je jasno da svako onaj ko propagira ulazak Srbije u NATO u stvari propagira nezavisnost Kosova , propagira krsenje ustava republike Srbije, propagira rusenje ustavnog poretka nase zemlje i njenog suvereniteta - sto je po krivicnom zakoniku Srbije TESKO KRIVICNO DELO

Da je Srbija nezavisna drzava sa prosrpskom vlascu svako taj koji propagira takve stvari bi trebao automatski biti uhapsen i po kratkom postupku osudjen zbog krivicnog dela veleizdaje i pozivanja na rusenje ustavnog poretka zemlje i bio dalje rasporedjen na odsluzenje zatvorske kazne u Zabelu ili neku drugu slicnu ustanovu.

I sve dok je na snazi ovaj ustav republike Srbije koji definise Kosmet kao neodvojivi deo Srbije - je tako kako je.

T

JESTE!
 
Evo da obrazlozim zasto:

Po ustavu Republike Srbije Srbija je konstituisana kao drzava sa 2 autonomne pokrajine i u tom ustavu pise da je Kosovo i Metohija neodvojivi deo drzave Srbije.

NATO zvanicnici su vise puta istakli da Srbija ne moze da udje ni u EU a ni u NATO bez priznavanja nezavisnosti Kosova .

Tako da je jasno da svako onaj ko propagira ulazak Srbije u NATO u stvari propagira nezavisnost Kosova , propagira krsenje ustava republike Srbije, propagira rusenje ustavnog poretka nase zemlje i njenog suvereniteta - sto je po krivicnom zakoniku Srbije TESKO KRIVICNO DELO

Da je Srbija nezavisna drzava sa prosrpskom vlascu svako taj koji propagira takve stvari bi trebao automatski biti uhapsen i po kratkom postupku osudjen zbog krivicnog dela veleizdaje i pozivanja na rusenje ustavnog poretka zemlje i bio dalje rasporedjen na odsluzenje zatvorske kazne u Zabelu ili neku drugu slicnu ustanovu.

I sve dok je na snazi ovaj ustav republike Srbije koji definise Kosmet kao neodvojivi deo Srbije - je tako kako je.

T

Bash tako!
 
Ali Srbija nije pravna drzava i u njoj se pravo primenjuje selektivno . krajnje selektivno.

Evo na primer Vuk Draskovic otvoreno propagira nezavisnost Kosova i rusenje ustavnog poretka zemlje ali ga niko zbog toga ne hapsi i ako su za tako nesto po zakonu duzni. Tuzilastvo ne reaguje.

A ako neko slucajno izdajnike kao sto su Vuk Draskovic, Brankica Stankovic, Teofil Pancic i njima slicni prozove verbalno ili ih , ne daj Boze, prebije zbog veleizdaje - onda su tadicevi tuzioci brzi od groma i munje....

To je ta selektivna pravda i selektivno pravosudje zbog kojeg je Srbija danas banana drzava.
 
Evo da obrazlozim zasto:

Po ustavu Republike Srbije Srbija je konstituisana kao drzava sa 2 autonomne pokrajine i u tom ustavu pise da je Kosovo i Metohija neodvojivi deo drzave Srbije.

NATO zvanicnici su vise puta istakli da Srbija ne moze da udje ni u EU a ni u NATO bez priznavanja nezavisnosti Kosova .

Tako da je jasno da svako onaj ko propagira ulazak Srbije u NATO u stvari propagira nezavisnost Kosova , propagira krsenje ustava republike Srbije, propagira rusenje ustavnog poretka nase zemlje i njenog suvereniteta - sto je po krivicnom zakoniku Srbije TESKO KRIVICNO DELO

Da je Srbija nezavisna drzava sa prosrpskom vlascu svako taj koji propagira takve stvari bi trebao automatski biti uhapsen i po kratkom postupku osudjen zbog krivicnog dela veleizdaje i pozivanja na rusenje ustavnog poretka zemlje i bio dalje rasporedjen na odsluzenje zatvorske kazne u Zabelu ili neku drugu slicnu ustanovu.

I sve dok je na snazi ovaj ustav republike Srbije koji definise Kosmet kao neodvojivi deo Srbije - je tako kako je.

T

Ne,vec bi izdajnicima trebali proglasiti one ljude koji su nas '99-te doveli do takve situacije...
 
evo i moderatori menjaju naslov moje teme.

ja sam otvorio temu sa naslovom "zasto svako ko zagovara ulazak u NATO jeste izdajnik i treba biti uhapsen" a oni promenise naslov moje teme "zasto srbija ne treba da udje u nato"

ovo nije tema o tome zasto srbija ne treba da udje u nato vec je tema o tome da svako ko propagira ulazak u NATO u stvari krsi nas ustav i tako vrsi tesko krivicno delo.
 
Ne,vec bi izdajnicima trebali proglasiti one ljude koji su nas '99-te doveli do takve situacije...

to je tvoje subjektivno misljenje koje nema veze sa mozgom

po ustavu srbije - kosovo i metohija su neodvojivi deo nase zemlje

samim tim svako ko propagira ulazak u NATO ili nezavisnost kosova cini tesko krivicno delo usmereno protiv ustavnog poretka Srbije njenog suvereniteta nezavisnosti iintegriteta.
 
da li ce eliminacija ljudi koji ne misle kao vi promeniti stvarnost?
ne mozete da je prihvatite, i onda ajde da ih ucutkamo pa cemo da se pravimo kao da ne postoji. :dontunderstand:
a ona je tu, i ne mozemo joj pobeci.

o kakvoj eliminaciji pricas?

ja sam govorio ovde o tome da se pravda u srbiji ne primenjuje i da pravni sistem ne funkcionise jer se dozvoljava pojedincima da otvoreno krse ustav i zakone republike srbije - bez ikakvih posledica.

nikakvu eliminaciju ja ne zagovaram niti je bilo ko pomenuo tako nesto.

ja zagovaram funkcionisanje pravne drzave i doslednu primenu ustava i zakona republike Srbije.
 
Ulazak Srbije u nato ili naš ustav,nisu pitanja koja bi bila relevantna za donošenje odluka o našoj sudbini.Nismo mi nikad stvarno bili ni predvidjeni za ulazak u nato ili eu.
O tome odlučuje ,,brisel".I odlučeno je.
Ako ubrzo ne nadjemo saveznika,bićemo najverovatnije i defakto okupirani i razbijeni po uzoru na rasparčavanje Srbije u drugom svetskom ratu.
 
to je tvoje subjektivno misljenje koje nema veze sa mozgom

po ustavu srbije - kosovo i metohija su neodvojivi deo nase zemlje

samim tim svako ko propagira ulazak u NATO ili nezavisnost kosova cini tesko krivicno delo usmereno protiv ustavnog poretka Srbije njenog suvereniteta nezavisnosti iintegriteta.

I Burkina Faso moze biti ubacena u ustav ali posto u njoj nema srpskih snaga bezbednosti sve se svodi samo na tupljavinu o recima na papiru...
 
o kakvoj eliminaciji pricas?

ja sam govorio ovde o tome da se pravda u srbiji ne primenjuje i da pravni sistem ne funkcionise jer se dozvoljava pojedincima da otvoreno krse ustav i zakone republike srbije - bez ikakvih posledica.

nikakvu eliminaciju ja ne zagovaram niti je bilo ko pomenuo tako nesto.

ja zagovaram funkcionisanje pravne drzave i doslednu primenu ustava i zakona republike Srbije.

kako moze da funkcionise pravna drzava kad nista nije u skladu sa tim zakonima i kad je primena nekih od njih nemoguca?
 

Back
Top