trajno uklanjanje kose
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: trajno uklanjanje kose

Početnik
    Učlanjen
    15.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano trajno uklanjanje kose

da li postoji nacin da se TRAJNO ukloni kosa sa glave, koliko kosta i gde moze da se odradi??

sve saljivdzije neka zaobidju temu plz.u obzir dolaze samo konvencionalne metode.ostale mogu kasnije

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5972

Podrazumevano Re: trajno uklanjanje kose

au sta ce ti to covece..nego izgooglaj malo mozda to rade ovim laserskim metodama ko ostali delovi tela
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Poznat Hedonista (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

kosta oko 5000eu

Poznat Hedonista (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    141

ali kada se sabere sve sto se tokom zivota da za sisanje, sampone, cesljeve..decko razmislja vrlo avangardno i produktivno..

Ističe se K aja (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Mislim da to ne postoji.
    Uklanjanje kose je isto štoi i depilacija ostalih delova tela, a koliko ja znam - potpuno trajna depilacija ne postoji. Navodno je laserski trajno, ali kažu da i to "traje" oko 5 godina. Na stranu što laser prepoznaje samo jaku, crnu dlaku a one tanke, svetle ili sede ne.
    Elektrolizom (mislim da se tako zove) se uklanjaju i takve dlačice, ali se mora ubadati svaka pojedinačno pa je metoda dobra samo za male površine.
    Eh, kad bi neko zaista smislio trajnu i potpunu depilaciju, sve žene sveta bi mu digle spomenik...
    I postao bi bogatiji nego Gejts.

Domaćin bela76 (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    344

Citat Original postavio time82 Pogledaj poruku
    da li postoji nacin da se TRAJNO ukloni kosa sa glave, koliko kosta i gde moze da se odradi??

sve saljivdzije neka zaobidju temu plz.u obzir dolaze samo konvencionalne metode.ostale mogu kasnije
    Nikada nisam cula da neko zeli da odstrani kosu...
    Mozes li ukratko da nam objasnis zasto to zelis?

Ističe se K aja (avatar)
    Učlanjen
    15.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    86

Ne znam šta motiviše time82 da ukloni kosu, ali evo zašto to i mene zanima:
    Imam dosta nisko čelo a kosa i koža na T-zoni su mi masne. Kad podignem kosu sa čela izgledam kao Neandertalac. Zato nosim šiške ali su mi doboga na naočarima i prljaju stakla, a ako su kraće onda mi iritiraju kožu na čelu pa iskaču akne (i ružno mi stoje). Pokušala sam da izbrijem kosu na čelu tj. da ga povećam za oko 2 cm i rezultat je sjajan i estetski i higijenski. Na žalost, već posle 3 dana kosa opet niče pa izgledam kao tifusar.
    Eto, možda deluje kao glupost, ali i takve stvari nam svakodnevno komplikuju život, pa ako postoji način da se toga oslobodimo - ja sam prva ZA.

Ističe se
    Učlanjen
    23.04.2010.
    Pol
    muški
    sunetarnica "Krstarica", brzo fikarimo i pevamo zajedno kolika je to sreća, pamet i veselje
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio K aja Pogledaj poruku
    Mislim da to ne postoji.
    Uklanjanje kose je isto štoi i depilacija ostalih delova tela, a koliko ja znam - potpuno trajna depilacija ne postoji. Navodno je laserski trajno, ali kažu da i to "traje" oko 5 godina. Na stranu što laser prepoznaje samo jaku, crnu dlaku a one tanke, svetle ili sede ne.
    Elektrolizom (mislim da se tako zove) se uklanjaju i takve dlačice, ali se mora ubadati svaka pojedinačno pa je metoda dobra samo za male površine.
    Eh, kad bi neko zaista smislio trajnu i potpunu depilaciju, sve žene sveta bi mu digle spomenik...
    I postao bi bogatiji nego Gejts.
    Dovoljno je izmeniti koenzima alfa reduktaze kod muškarca - kose nema garantovano!
    Obratiti se genetičaru i potpisati da on nema ništa sa posledicama u reproduktivnom smislu.
    Mada reprodukcija nema veze puno sa koenzimom...

Slične teme

1. trajno ispravljanje kose
    Autor blpd_girl u forumu Žene
    Odgovora: 146
    Poslednja poruka: 08.08.2011., 15:21
  2. trajno uklanjanje dlaka
    Autor maja_011 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.12.2004., 23:29

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor