Zahladjeni odnosi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: Zahladjeni odnosi

Ističe se OnlyYourShadow (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Zahladjeni odnosi

Zanima me kakav je vas odnos prema starom prijatelju, sa kojim, iz nekog nebitnog razloga, u trenutku niste u dobrim odnosima?
    Kako se ponasate kad ga sretnete na ulici?

Da li radite nesto sto znate da ce ga iznervirati, ili se uopste plasite da ga pogledate u oci?
    "Bog stavlja u najveća iskušenja one koje najviše voli."

Zainteresovan član maslesa89 (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    28

Podrazumevano Re: Zahladjeni odnosi

Nisam u toj situaciji bio jos od osnovne skole,kapiram da bih ignorisao.
    Sve što jesmo rezultat je onoga o čemu smo mislili.

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Ako hoces da se pomiris,osmehnes se,pruzis mu ruku,kada pricas i objasnjavas drzis pokazane dlanove i samo se smeskas i ne prekrstaj ruke.
    A ako ga ne podnosis i neces mirenje onda se pravi da ga ne znas. Prodjes i ne obracas paznju na njega. Gledas pravo!
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio OnlyYourShadow Pogledaj poruku
    Zanima me kakav je vas odnos prema starom prijatelju, sa kojim, iz nekog nebitnog razloga, u trenutku niste u dobrim odnosima?

Da li radite nesto sto znate da ce ga iznervirati, ili se uopste plasite da ga pogledate u oci?
    uvek gledam u oci
    olos pogotovo
    lazove posebno
    ne prelazim na drugu stranu
    ne okrecem glavu
    hocu da ga/je nerviram
    dovedem do ludila ako treba
    da bi se unormalio/la

Aktivan član 7thpoison (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Ovo rade samo idioti.

Ja takve ljude naprosto izbrisem iz svoga zivota,i ne zanimaju me uopste i ne obracam paznju na njih,mogu sa mnom sjediti i za istim stolom,nikada provokacija od mene nece doci.

`S ljudima treba zivjeti u miru cak i kad si s njima na ratnoj nozi`-Ivan Aralica
    You can`t choo​se what stays and what fades away.

Veoma poznat hakim bej (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    177
    Reputaciona moć
    862

Zanima me kakav je vas odnos prema starom prijatelju, sa kojim, iz nekog nebitnog razloga, u trenutku niste u dobrim odnosima??
    Pazi kako postavljas pitanja.
    Ako je nebitan razlog, onda razloga i nema, i opet smo u dobrim odnosima.

Ako je bitan razlog, obavezno nosim martinke.
    Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
    Makar završio u lancima.
    Jedini način da se osećaš kao čovek.

Učlanjen
    30.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio hakim bej Pogledaj poruku
    Pazi kako postavljas pitanja.
    Ako je nebitan razlog, onda razloga i nema, i opet smo u dobrim odnosima.

Ako je bitan razlog, obavezno nosim martinke.
    Ih sad... kao da se nikad nikome u zivotu nije desilo da se iz nekog nesporazuma posvadja sa dobrim prijateljem? Zbog neke bizarne stvari.
    Nigde nisam spomenula da je u pitanju neka zustra svadja "nikad se necemo pomiriti, to je to."

Učlanjen
    30.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio 7thpoison Pogledaj poruku
    Ovo rade samo idioti.

Ja takve ljude naprosto izbrisem iz svoga zivota,i ne zanimaju me uopste i ne obracam paznju na njih,mogu sa mnom sjediti i za istim stolom,nikada provokacija od mene nece doci.

`S ljudima treba zivjeti u miru cak i kad si s njima na ratnoj nozi`-Ivan Aralica
    Idioti su samo oni koji dozvoljavaju da dobro prijateljstvo zavrsi na ignorisanju zbog kojekakve sitnice.

Domaćin gospodarica (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    97

stari prijatelji su stari i ne srecu se vise

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Ja imam situaciju,da sam izgubila najbolju drugaricu koja mi je ujedno i rodjaka,prestale smo da pricamo
    i bilo je jako tesko zbog svega,strasan je taj period bio...
    proslo je neko vreme,ona se meni prva obratila,ja sam je ignorisala,tj. nisam znala kako da se ponasam,samo sam okrenula glavu,komplikovana je u stvari cela prica.Prosle su i godine,sada kada se vidimo pricamo kao da nista nije bilo,ali obe znamo da je ispd svega toga jedna nepremostiva prepreka
    i najvise mi je zao sto nikad nismo stvarno sele i iskreno popricale zasto je do svega toga doslo...

Aktivan član
    Učlanjen
    19.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Lepo se pozdravim, i pitam za zdravlje...ali najčešće sa određene distance koja nije baš prijatna...jer uvek postoji razlog zbog kojeg se ta distanca stvorila između nas.

Aktivan član
    Učlanjen
    19.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Ih sad... kao da se nikad nikome u zivotu nije desilo da se iz nekog nesporazuma posvadja sa dobrim prijateljem? Zbog neke bizarne stvari.
    Nigde nisam spomenula da je u pitanju neka zustra svadja "nikad se necemo pomiriti, to je to."
    Meni se desilo...bez nekog vidljivog konkretnog razloga i bez konkretne svađe ili nesporazuma. Ali postojali su prećutni nesporazumi koji su menjali naš odnos, i meni j eceo taj proces bio toliko bolan da sam radije sve presekla i prekinula kontakt..samo tako sam obezbedila sebi mir...
    Bez razjašnjenja, i često poželim da smo razjasnili neke stvari, koje su sada, posle određenog vremena jasne i razni uticaji i emocije su raspletene..
    Ali kasno je i žao mi je zbog toga...al neke stvari se ne mogu krpiti...

Učlanjen
    30.07.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio maji Mrav Pogledaj poruku
    Meni se desilo...bez nekog vidljivog konkretnog razloga i bez konkretne svađe ili nesporazuma. Ali postojali su prećutni nesporazumi koji su menjali naš odnos, i meni j eceo taj proces bio toliko bolan da sam radije sve presekla i prekinula kontakt..samo tako sam obezbedila sebi mir...
    Bez razjašnjenja, i često poželim da smo razjasnili neke stvari, koje su sada, posle određenog vremena jasne i razni uticaji i emocije su raspletene..
    Ali kasno je i žao mi je zbog toga...al neke stvari se ne mogu krpiti...
    Vidis... i ja imam jednu slicnu situaciju. U pitanju je bila drugarica koja je bila mnogo drugacija od mene, i sto sam je vise upoznavala, to sam shvatala da sve manje vremena sa njom mogu da izdrzim, a da joj nesto ne zamerim. Naravno, to sam radila u sebi, gomilalo se, i onda sam pukla! Ja sam bila ta koja je izazvala svadju, zbog koje vise ne komuniciramo. Zamerila sam joj mali milion stvari, a kasnije kad sam sumirala, nijedno nije bio valjan argument. Ipak, nije mi zao sto nismo vise drugarice.

Aktivan član
    Učlanjen
    19.02.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Vidis... i ja imam jednu slicnu situaciju. U pitanju je bila drugarica koja je bila mnogo drugacija od mene, i sto sam je vise upoznavala, to sam shvatala da sve manje vremena sa njom mogu da izdrzim, a da joj nesto ne zamerim. Naravno, to sam radila u sebi, gomilalo se, i onda sam pukla! Ja sam bila ta koja je izazvala svadju, zbog koje vise ne komuniciramo. Zamerila sam joj mali milion stvari, a kasnije kad sam sumirala, nijedno nije bio valjan argument. Ipak, nije mi zao sto nismo vise drugarice.
    Ljudi se oduvek sastaju, vole i još uvek rastaju....

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

Bas skoro razmisljam s jednim se onako kratko kao pozdravim neobavezno posto znam unapred da ce se hvaliti kako je uspesan u pokusaju da se izdigne iznad mene..a njegovog burazera malo govance ne primecujem..kao kroz toalet papir gledam kroz njega..inace ih znam od malih nogu i mnogo sam im pomagao i vuko na grbaci..ne znam koje pare da mi donesu na gomili ne bi se oprali kolko su sitni
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin
    Učlanjen
    10.04.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    77

Citat Original postavio >DiSSident< Pogledaj poruku
    Ja imam situaciju,da sam izgubila najbolju drugaricu koja mi je ujedno i rodjaka,prestale smo da pricamo
    i bilo je jako tesko zbog svega,strasan je taj period bio...
    proslo je neko vreme,ona se meni prva obratila,ja sam je ignorisala,tj. nisam znala kako da se ponasam,samo sam okrenula glavu,komplikovana je u stvari cela prica.Prosle su i godine,sada kada se vidimo pricamo kao da nista nije bilo,ali obe znamo da je ispd svega toga jedna nepremostiva prepreka
    i najvise mi je zao sto nikad nismo stvarno sele i iskreno popricale zasto je do svega toga doslo...
    Ipak bi trebalo i da popričate na tu temu. Nelagodnost ostaje, postoji negde u vazduhu, čovek oseća da više nije kao što je bilo . Ako se o neprijatnosti ćuti, ona će uvek lebdeti tu negde, ako se popriča, možda postoji šansa, ali ni tada nije sto posto sigurno, da bi se stvari mogle vratiti na predjašnje. Sve je jedno veliko znak pitanja .

Zainteresovan član Helen71 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio 7thpoison Pogledaj poruku
    Ovo rade samo idioti.

Slažem se sa ovim.
    Ja takve ljude ignorišem.
    Ako baš ne mogu da ih izbegnem, kulturno ih pozdravim i to je sve ...
    Ne pada mi na pamet da se trudim da ih nerviram i da se nešto inatim ... neću da se spuštam na taj nivo ...

Aktivan član 7thpoison (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Idioti su samo oni koji dozvoljavaju da dobro prijateljstvo zavrsi na ignorisanju zbog kojekakve sitnice.
    Ovde je pitanje-DA LI RADITE NESTO STO BI GA IZNERVIRALO KADA GA SRETNETE
    ja ne radim

dobro prijateljstvo se nikada nece okoncati zbog sitnice,a i ako se okonca zbog sitnice to znaci da nije bilo dobro
    You can`t choo​se what stays and what fades away.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

postoji samo jedna takva osoba i ne srecem je, ali da je sretnem verovatno bih je ignorisala.

Zainteresovan član kontesa.08 (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    30

Nikad ne bih radila nesto sto ce ga iznervirati,cemu,ne shvatam kakva je svrha toga?
    Dalje,ako je u pitanju stari prijatelj,dakle osoba koju dugo znamo,smatram da je steta da ta osoba nestane tek tako zbog neke gluposti.
    Par puta sam se samo distancirala od nekih ljudi kada sam bila razocarana njihovim ponasanjem,ali iprijateljstvo ima svoje faze bas kao i ljubav,bas kao i zivot sam...

besmrtna nije na forumu
    I still remember the sun always warm on my back somehow it seems colder now ✿✿✿
    Buduća legenda besmrtna (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Kako kada...

Jednom sam u prolazu srela i videla reakciju... losu... pa sam samo produzila

Jednom sam prisla proijateljski al ta osoba nije bila prijateljska prema meni

Sto bi se plasila, mislim da se mene plase..

Zainteresovan član maleckaaaa (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2010.
    Pol
    ženski
    ides malo desno, pa levo, i onda pravo i od tamo deseti cesak nalevo
    Reputaciona moć
    28

Iskreno, i ja sam trenutno u takvoj situaciji, ali inace znam sta zelim....
    stvar je obicno vrlo jednostavna. Ako zelis da to prodje i daopet postanete bliski pridjes toj osobi, a ako ne...samo produzis dalje kao da je ne poznajes...

Trnutno zelim da vratim tog druga al se nekako neceg plasim....kao da to nije vise onaj stari... ali...trenutno ga ibegavam i ignorisem koliko god je to moguce... al sta znam...mozda se vrati na ono staro pa opet postanemo najbolji prijatelji

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Citat Original postavio marixa Pogledaj poruku
    Ipak bi trebalo i da popričate na tu temu. Nelagodnost ostaje, postoji negde u vazduhu, čovek oseća da više nije kao što je bilo . Ako se o neprijatnosti ćuti, ona će uvek lebdeti tu negde, ako se popriča, možda postoji šansa, ali ni tada nije sto posto sigurno, da bi se stvari mogle vratiti na predjašnje. Sve je jedno veliko znak pitanja .
    Svesna sam toga.I razmisljala kada i kako da zapocnem taj razgovor,ali prolazilo je vreme.A i tesko mi je da zapocnem prva.Ali dogodice se kad-tad.Stvarno mi je bio uzasan taj period i bilo mi je tesko zbog svega sto se izdesavalo.

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Pogledam u oči i tu mi sve bude rečeno, da li da ignorišem ili ima šansi za dalje razumevanje.

Početnik
    Učlanjen
    24.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Imam slucaj od skoro. Godinama smo visili neprestano. Prezasicenje. Promena stavova.
    Srecem ga cesto ali samo hladno.
    Ne pricam ne prica.
    Sve je jasno i nista nije jasno.
    Ili strah od vec izrecenog ili neceg sto se moze tek reci. ne vidim drugi razlog.
    Stari jeste ali je i dalje pravi.
    Kad sam bio potreban bio sam tu.
    Kad je bio potreban dosao je.
    Ljudi se udaljavaju. Ne treba osudjivati

Slične teme

1. Odnosi....
    Autor korali u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 157
    Poslednja poruka: 12.01.2009., 10:49
  2. odnosi...
    Autor rile_laki_oblak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 10