Zekim da se osvetim...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DJoxiii91

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.273
... ljudima iz odeljenja iz gimnazije, koji su mi upropastili 4 godine zivota, za koje sam ocekivao da ce biti nesto najbolje sto ce mi se desiti, a u stvari su bile nevidjeno sranje, zahvaljujuci njima. Smatram da bih samo osvetom mogao da konacno zavrsim sa tim, nista drugo ne dolazi u obzir. Ima li neko neku ideju, dakle zelim da sto vise propate, ali da je ne naj.ebem, tj da imam problema sa zakonom.
 
meni je srednja skola savrseno pocela. sto se tice drustva.
ne znam stvarno nemam ideju. uglavnom,sta god da uradis mozes zbog toga snositi posledice tj mozes imati problema sa zakonom.
ali verujem ti da se tako osecas,zelela sam i ja nesto tako da uradim jednom. ali posle me proslo.
 
Sta pravis People to kill Listu?

sa svojih 19god mislim da si odavno trebao da odrastes, ako nisi imao m u d a da im zagorcas zivot kada si isao u srednju sto bi se sada njakao.. Iskreno, da meni neko posle 10+ godina krene da se sveti jer sam prema njemu bio djubre kada sam bio klinac zapanjio bi se kada bi ukapirao da to nije ni delic onoga sto zaista mogu da uradim...
 
Zaista sam pre par dana dosao na ideju da sed ubijem (ne lazem jer nemam razloga), ali jedino sto me je sprecilo je upravo osveta. Zivot mi je zbog toga izgubio svaki smisao, jednostavno zelim da obavim to, ali se plasim posledica...
 
Ne kapiram, kako je to on bio kriv?:confused: Evo, upravo mi je objasnio preko PP-a o čemu se radi, i uopšte nije tako bezazleno. Ali nije ni vredno osvete, kao što sam rekao, najbolja osveta je kad nadmašiš sve te majmune.

Pa uvek si delom i ti kriv. Bilo sto si dozvolio nesto, bilo sto si otrpeo ili ocutao, bilo sto nista nisi preduzeo, bilo sto ako nista nisi od ovoga mogao, gajis pogresne emocije i neces da potrazis strucnu pomoc da se tog bremena resis
 
Pa uvek si delom i ti kriv. Bilo sto si dozvolio nesto, bilo sto si otrpeo ili ocutao, bilo sto nista nisi preduzeo, bilo sto ako nista nisi od ovoga mogao, gajis pogresne emocije i neces da potrazis strucnu pomoc da se tog bremena resis

Opet kažem, lik mi je objasnio preko PP-a. Prvo sam i ja tako mislio. Ja jednostavno smatram da treba da usmeri energiju na kreativne stvari koje mu mogu doneti rezultate.
 
Kako god bilo, za njega je to sto se desavalo bilo ozbiljno.
Vidis do kakvih reakcija je dovelo.
Do toga da momak trazi nacin da nekome naudi, a da ne snosi posledice
To je vrlo pogresno razmisljanje a vode ga zbrkane i lose emocije
Za takve probleme mora da se obrati psihologu, pre nego sto napravi nesto zlo i zauvek shebe svoj zivot zbog drugih.
 
Kako god bilo, za njega je to sto se desavalo bilo ozbiljno.
Vidis do kakvih reakcija je dovelo.
Do toga da momak trazi nacin da nekome naudi, a da ne snosi posledice
To je vrlo pogresno razmisljanje a vode ga zbrkane i lose emocije
Za takve probleme mora da se obrati psihologu, pre nego sto napravi nesto zlo i zauvek shebe svoj zivot zbog drugih.

Buraz, sebi sam vec sjebao zivot, psiholog mi ga sigurno nece popraviti, sada samo zelim da sjebem zivot drugima, samo se plasim da to uradim, zbog posledica...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top