Albanski mediji: Srbija daje Kosovo za 31 milijardu dolara

1DaL

Iskusan
Poruka
5.531
Mislim da nije bila tema za ovo...

06.08.2010. - 00:58

TAJNA - Pojedini albanski mediji su, oslanjajući na izvor koji je procurio iz Vlade Srbije, objavili da Srbija priprema tajni plan u slučaju da njena rezolucija o Kosovu ne bude usvojena u Generalnoj skupštini UN.
Naime, ukoliko ova rezolucija ne prođe, Srbija će od SAD, EU i drugih relevantnih faktora tražiti otplatu spoljnog duga zemlje koja iznosi 31 milijardu dolara. Albanski mediji navode da je ovaj plan već na stolu i da će ga predsednik Srbije Boris Tadić iskoristiti tek na kraju.
Na sajtu newkosovareport.com, navodi se i da spoljni dug Jugoslavije 1990. godine bio oko 22 milijarde dolara, a da Srbija sama sada duguje 31 milijardu.
Opisujući trenutnu situaciju u Srbiji, ovaj sajt piše da je pogođena velikom ekonomskom krizom, ogromnom nezaposlenošću, organizovanim kriminalom, korupcijom i učestalom političkom nestabilnošću.


Koja laz :lol:

Misljenja? :ceka:


EDIT: Link http://24sata.rs/vesti.php?id=76923
 
Poslednja izmena:
O ovome sam samo ja pisao pre 5-6 godina poslednji put.
Lično Kosovo vredi više, ali bi bilo dobro da ga srbija ustupi na trajno korišćenje albancima za 100 milijardi dolara.
I to uraditi u godišnjim tranšama od po 10 milijardi.
Ameri neka plaćaju pola rate, albanmci pola i neka im je sa srećom.

P.S. Ko se u srbiji buni na ovaj plan, proterati ga u roku od 24h u Sibir.
 
Poslednja izmena:
O ovome sam samo ja pisao pre 5-6 godina poslednji put.
Lično Kosovo vredi više, ali bi bilo dobro da ga srbija ustupi na trajno korišćenje albancima za 100 milijardi dolara.
I to uraditi u godišnjim tranšama od po 10 milijardi.
Ameri neka plaćaju pola rate, albanmci pola i neka im je sa srećom.

Gde nadje tu cifru? I 31 milijarda je puno za nesto sto je vec njihovo, ali bar bi i mi imali neke koristi/
 
O ovome sam samo ja pisao pre 5-6 godina poslednji put.
Lično Kosovo vredi više, ali bi bilo dobro da ga srbija ustupi na trajno korišćenje albancima za 100 milijardi dolara.
I to uraditi u godišnjim tranšama od po 10 milijardi.
Ameri neka plaćaju pola rate, albanmci pola i neka im je sa srećom.

P.S. Ko se u srbiji buni na ovaj plan, proterati ga u roku od 24h u Sibir.


Ахам...... значи толико ти и Шиптари мислите ДА ВРЕДИ КОСОВО И МЕТОХИЈА... интересантно... али имам предлог пошто сте били у процени "великодушни" - ДА ЛЕПО ШИПТАРИ И ТАКВИ КАО ТИ УЗМЕТЕ ТИХ 31 МИЛИЈАРДУ $ И ДА СЕ НОСИТЕ СА КОСОВА И МЕТОХИЈЕ У ТРИ ЛЕПЕ ?=)($#/&(%#)($#=*"!#?=*)$#/?=)( :rtfm:
 
Ахам...... значи толико ти и Шиптари мислите ДА ВРЕДИ КОСОВО И МЕТОХИЈА... интересантно... али имам предлог пошто сте били у процени "великодушни" - ДА ЛЕПО ШИПТАРИ И ТАКВИ КАО ТИ УЗМЕТЕ ТИХ 31 МИЛИЈАРДУ $ И ДА СЕ НОСИТЕ СА КОСОВА И МЕТОХИЈЕ У ТРИ ЛЕПЕ ?=)($#/&(%#)($#=*"!#?=*)$#/?=)( :rtfm:

Slušaj talibanu, idi sutra pod Lipu u Požarevac, pa tamo manijači-znaš.
 
:hahaha::hahaha::hahaha:

Cela Srbija, kucu po kucu , fabriku po fabriku ne vredi 150 milijardi dolara :hahaha:
Idi bre, rodzace ...znas li ti koliko je to para??:per:

Овде се не ради о процени вредности неке куће - него О ПРОЦЕНИ НАНЕТЕ ШТЕТЕ ПА ТАКО само порушени мостови, фабрике и ПРОСУТ УРАНИЈУМ ------- као скромна надокнада не рачунајући епидемију карцинома и трајно загађење земље, воде и ваздуха коштају преко 150 милијарди $... шиптарски дивљаци су срушили преко 150 храмова и светиња од којих многе средњевековне - да ли си ти свестан ДА ЈЕ ЈЕДНА БОГОРОДИЦА ЉЕВИШКА АПСОЛУТНО НЕПРОЦЕЊИВЕ ВРЕДНОСТИ... толико је вредна...
 
Realna ratna steta od bombardovanja je do 50 mlrd. $, izmedju 30 i 50.

Ali to nema veze s temom, koja je obicna zelja albanskih medija.



Ne mlati, to je naša želja, koju niko ne sme da kaže sem mene, ja to rekao i pre 20 i pre 10 i pre 5 godina. Srbija mi duguje 10 milijardi, jer da me poslušala , cena bi bila drastično veća, a pošto nije, i ja sam u gubitku.
 

Back
Top