Forumashica meseca jula - Tamyca94

Forumash meseca jula?


  • Ukupno glasova
    48
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Transcendental

Buduća legenda
Poruka
29.503
Pravila

1) Pratiću vaše pisanje, aktivnost, i slično kroz mjesec dana, i prema svom mišljenju staviću 10 najaktivnijih u anketu.
(najzanimljivijih, najproblematičnijih, najmaštovitijih, najotvarača tema, najspamera i sl).

2) Glasate 10 dana, a onda forumaš sa najviše glasova dobija svoju ljepljivu temu do idućeg glasanja
( NadimakNaForumu - Forumaš meseca marta )

3) Kada proglasimo forumaša mjeseca, na ovoj temi predlažete nova tri imena koja bi zamijenila tri forumaša sa najmanje glasova u anketi, te oni upadaju u anketu u narednom glasanju.

4) Forumaš mjeseca koji dobije svoju temu, ima pravo da u njoj spamuje do mile volje i da radi šta hoće (njegov lični Pub/Krejzi Badiz)... ali tema mijenja ime nakon novog izbora.
Kada tema dostigne veliki broj stranica briše se, ali do toga ima još mnogo piskaranja...


GLASAJTE!



MART

Forumash mjeseca marta je HATOR sa 16 glasova! :klap::klap::klap:

Drugo mjesto dijele KREPTOSUCKS i ERAZMO sa po 7 glasova. :klap::klap:

Trece mjesto je pripalo +OVERKILLU+ sa 4 glasa. :klap:



Iz takmichenja ispada Reckless, kao forumash sa najmanje glasova.


APRIL
1. mjesto dijele HATOR i KREPTOSUCKS :super::super::super:
2. mjesto LIMUNOVO DRVO :super::super:
3. mjesto KREPTOMAN :super:



Iz takmichenja ispadaju Erazmo, Snickers! i daXer.

JUN

Prvo mesto je zauzela KREPTOSUCKS
Drugo mesto je zauzela HATOR
Trece mesto dele OVERKILL i HUNTRESS

Anketa ce trajati 3 dana i posle toga proglashavan pobednik koji ce dobiti svoju sopstvenu temu sa imenom do kraja sledeceg meseca kada ce se ponoviti ciklus.
Iz ankete su izbacheni Pussy Galore, Daxer i Black Leather.
 
Nista Limune, posto dva glasa ne mozes s jednog naloga, kad zapne , tu ja uskacem

Inace, i ja se izvinjavam svima kojima ovom prilikom necu da dam desetopoenski glas, jer svi sa ankete su sjajni najstvarnije,
imala sam ideju da dam svima po poen sa mojih preostalih devet klonova, ali rekoh, razotkricu se, ne smem to da dozvolim.
Ja sam htela za Frendli Juzera da glasam, toliko mi je uticao na serotonin ovih dana, ali moje urodjeno eskiviranje sovinista je prevagnulo.

Takodje, svi momci sa ankete su :cool: naravno, dobijaju hiljadu cvetova od mene,. :heart:
 
Nista Limune, posto dva glasa ne mozes s jednog naloga, kad zapne , tu ja uskacem

Inace, i ja se izvinjavam svima kojima ovom prilikom necu da dam desetopoenski glas, jer svi sa ankete su sjajni najstvarnije,
imala sam ideju da dam svima po poen sa mojih preostalih devet klonova, ali rekoh, razotkricu se, ne smem to da dozvolim.
Ja sam htela za Frendli Juzera da glasam, toliko mi je uticao na serotonin ovih dana, ali moje urodjeno eskiviranje sovinista je prevagnulo.

Takodje, svi momci sa ankete su :cool: naravno, dobijaju hiljadu cvetova od mene,. :heart:

duboko sam potresen ovom izjavom! Odoh da isecem vene... plazmom!:sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top