KBS prekinuo program zbog "Oluje"

mislim da to uopce nije pametno...ne zbog toga sto je prekinut signal HTV, nego zbog cinjenice da ti sutra iliu prekosutra moze da bude ukinuto i nesto drugo, drugacija razmisljanja napr., opozicione emisdije itd.
takvo sto se desava samo u diktaturama :rtfm:
znaci jedan privatnik ti , suprotno zakonima i ustavu, zabranjuje da nesto gledas ( to nema veze dali bi ti uopce gledala, ali u demokraciji ti imas pravo na izbor, dali hoces da gledas ili ne)
p.s. usput, proslava Oluje na HTV bila je dostojanstvena :D

Ima mnogo stvari u kojima se slažemo, ali ovo je jedna u kojoj se nikada nećemo složiti. Etničko čišćenje ne može biti razlog za slavlje. U stvari, može, ali samo u nekim zemljama sa poremećenim sistemom vrednosti. Kada prodje euforija, ako ikada prodje, shvatićete koliko niste u pravu.Ne mogu da zamislim da neko slavi zločin. Tu i tamo, poneki glas razuma počinje da se javlja i u Hrvatskoj kad je u pitanju odnos prema Oluji i ja se samo iskreno nadam da će takvih ljudi biti mnogo više, a mnogo manje onih koji odlaze na Tompsonove koncerte u ustaškoj uniformi.
 
Ima mnogo stvari u kojima se slažemo, ali ovo je jedna u kojoj se nikada nećemo složiti. Etničko čišćenje ne može biti razlog za slavlje. U stvari, može, ali samo u nekim zemljama sa poremećenim sistemom vrednosti. Kada prodje euforija, ako ikada prodje, shvatićete koliko niste u pravu.Ne mogu da zamislim da neko slavi zločin. Tu i tamo, poneki glas razuma počinje da se javlja i u Hrvatskoj kad je u pitanju odnos prema Oluji i ja se samo iskreno nadam da će takvih ljudi biti mnogo više, a mnogo manje onih koji odlaze na Tompsonove koncerte u ustaškoj uniformi.

Da, kao Srbija cela nebi slavila da se proteraju siptari sa Kosova :hahaha: :rotf:
Slavili bi svaki dan i noc sledecih 10g, a onda bi proredili na svaki drugi dan i tako dalje.
Ljudi resili sebi drzavni problem i sada su mirni sledecih 1000g ne bude li nekog regionalnog ili svetskog rata, dok je u Srbiji mogucnost gradjanskog rata izvesna gotovo svakog momenta.
 
Неприхватање истине о добровољном одласку.И манипулирање Београда Крајином никад се неће признати.

Јел си пила ону ракију са Антином сликом? Од чега се прави и колко држи венац? Јел одстојала у Јасеновцу?
 

Da, kao Srbija cela nebi slavila da se proteraju siptari sa Kosova :hahaha: :rotf:
Slavili bi svaki dan i noc sledecih 10g, a onda bi proredili na svaki drugi dan i tako dalje.
Ljudi resili sebi drzavni problem i sada su mirni sledecih 1000g ne bude li nekog regionalnog ili svetskog rata, dok je u Srbiji mogucnost gradjanskog rata izvesna gotovo svakog momenta.

Ovo neko piše umesto Šoguna, nemoguće da je on.:eek:
 

Da, kao Srbija cela nebi slavila da se proteraju siptari sa Kosova :hahaha: :rotf:
Slavili bi svaki dan i noc sledecih 10g, a onda bi proredili na svaki drugi dan i tako dalje.
Ljudi resili sebi drzavni problem i sada su mirni sledecih 1000g ne bude li nekog regionalnog ili svetskog rata, dok je u Srbiji mogucnost gradjanskog rata izvesna gotovo svakog momenta.
To je sustina , mislim ono ispus u ratu i onda ti je pobednik kriv sto slavi , ne nego ce da zali i da se solidarise sa nama . :roll:
 
To je sustina , mislim ono ispus u ratu i onda ti je pobednik kriv sto slavi , ne nego ce da zali i da se solidarise sa nama . :roll:

Jedan je Boris Tadic.

http://1.***************/_vADGnqDkynw/TDoJCJFwMYI/AAAAAAAABrw/IkX7R5KbuY0/s1600/Serbian+President+Boris+Tadic+Lays+Flowers+Srebrenica+Genocide+Memorial.jpg

http://1.***************/_vADGnqDkynw/TDoIYKdc5bI/AAAAAAAABro/cOCHN6iB8PQ/s1600/Serbian+President+Boris+Tadic+Wipes+Tears+Srebrenica+Genocide+Memorial.jpg


:hahaha: :rotf:
 
A šta slave? To što su proterali celu etničku zajednicu koja je vekovima živela na tom prostoru. Ološ.
Pa slave sto su za tri dana eliminisali pobunjenicku paradrzavu koja im je zauzimala cetvrtinu teritorije sa kojom su isto toliko i ratovali , isto kao sto bi mi slavioli kada bi za 3 dana zauzeli celo Kosovo i kad bi skoro svi siptari na celu sa Tacijem i ovk zbrisali za Albaniju . :think:
 

Back
Top