Ko su oni?

Bivisih komunista ima na svim stranama , eto taj Micun,Draskovic i Latinka na jednoj , a na drugoj Dobrica , Vucela , Sloba Samardzic , Voja Seselj ,Ratko Mladic i slicni ...

od navedenih samo je Latinka bivsi visoki komunisticki funkcioner. i ranije navedeni Zivorad Kovacevic.

Ne znam po kom osnovu si u listu uvrstio Samardzica, Seselja i Mladica, ali dobro mora se neka ravnoteza napraviti, makar i izmisljotinama.
 
od navedenih samo je Latinka bivsi visoki komunisticki funkcioner. i ranije navedeni Zivorad Kovacevic.

Ne znam po kom osnovu si u listu uvrstio Samardzica, Seselja i Mladica, ali dobro mora se neka ravnoteza napraviti, makar i izmisljotinama.
Pa zato sto su sve bivsi clanovi partije , a i bitniji su od Latinke .
 
Pa zato sto su sve bivsi clanovi partije , a i bitniji su od Latinke .

bivsih clanova partije imas hiljade i hiljade, neki su to bili jer su morali da budu zbog profesije, neki jer su bili ubedjeni komunisti, treci zbog neke trece koristi.
to je nebitno

ali komunisticki funkcioneri i birokrate su nasle svoje leglo u eUropejskoj ideologiji
 
od navedenih samo je Latinka bivsi visoki komunisticki funkcioner. i ranije navedeni Zivorad Kovacevic.

Ne znam po kom osnovu si u listu uvrstio Samardzica, Seselja i Mladica, ali dobro mora se neka ravnoteza napraviti, makar i izmisljotinama.

610x.jpg
 
Ajmo na biografiju: inženjer tehnologije, rođen 28. 5. 1951. u Čačku. Iz dva braka petoro dece. Ima slavnu prošlost, i otac i deda po ocu robijali pod Oslobodiocima, deda po majci streljan '43. kao "narodni izdajnik". Zaposlio se u gornjomilanovačkom Graditelju, gde je bio zadužen za proizvodnju betona, i gde je, vele, bio predsednik Akcione konferencije Saveza komunista. Ubrzo odlazi u privatnike, proizvodnja boja i lakova, disperzija za krečenje, zajedno sa Vukom Bojovićem ima firmu Sponit, gaji i piliće...
Evo jos jednog . :mrgreen:
 
bivsih clanova partije imas hiljade i hiljade, neki su to bili jer su morali da budu zbog profesije, neki jer su bili ubedjeni komunisti, treci zbog neke trece koristi.
to je nebitno

ali komunisticki funkcioneri i birokrate su nasle svoje leglo u eUropejskoj ideologiji

.pa nekad lazni ideali bili crvene zastave sa zutim zvezdicama sad su plave sa zutim,sve ostalo isto samo se desila 5 palatalizacija iz crvene u plavu ...................:dash:
 
Zaboravio sam da napisem da neki od tih patriota zive u toj mrskoj EU i imaju dobar zivot a nama sole pamet kako je EU sranje.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

kad neko iz Srbije kaze da je eU sranje za Srbiju - europejci odmah skoce "a pa ti to tako pricas jer ne znas kako je tamo dobro"

a kad neko iz eU kaze da je eU sranje za Srbiju onda skoce "e pa zasto se javljas odatle ako je sranje"

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: koji ste vi olos :rotf::rotf:
 
Ko su patriote koje stalno napadaju EU i sve sto je protivno njihovom interesu?
To su ljudi koji zive na racun naroda.
Za vreme Tita su bili veliki komunisti i jugosloveni,dobijali diplome i radna mesta u javnom i drugom sektoru koji drzi drzava i nista se ne radi na osnovu politicke i kafanske aktivnosti,veza i vezica.
Danas su to njihovi sinovi i unuci velike patriote i srbi,dobijaju diplome i radna mesta po osnovu nasledstva njihovih oceva,dedova...
Evropa ili bilo kakva promena postojeceg sistema im smeta jer ce ostati bez icega.
Takve patriote postoje i u Hrvatskoj,Bugarskoj.Samo sto se tamo sistem menja pa su agresivniji.
Jednom recju oni su bogom dani da budu gospoda i predstavnici naroda.



sve je ovo tačno što si napisao .........samo si se malo zehebo...........odlično si opisao vladajuću garnituru sa sve svojim glasačima.........paraziti.......pijavice........jednom rečju dosmanlije......bravo za zapažanje:ok:
 
sve je ovo tačno što si napisao .........samo si se malo zehebo...........odlično si opisao vladajuću garnituru sa sve svojim glasačima.........paraziti.......pijavice........jednom rečju dosmanlije......bravo za zapažanje:ok:

.....svi su oni nastali iz KPJ i to ne zaboravljaju,sve su to iste jasle iznedrile a niko nije ujedao ruku koja ga je dobro hranila .............:dash:
 
Mislis da bi onaj hrvat-cetnik-komunista Seselj bolje vodio drzavu?:think:



hahahaha......opet si se zahebo.......:hahaha::hahaha::hahaha:......da je po mome svako ko izgovori reč stranka ili partija bio bi u zatvoru.......sve to treba pohapsiti i pozatvarati.......stranke partije i njihovi lideri su najveće zlo koje je zadesilo Srbiju.......hebo ti ovu i ovakvu demokratiju........i ne mislim da bi Šešelj bio dobar za Srbe...možda grešim...ali sam ubeđenja da bi se on mogao iskoristiti kako bi se ova današnja stoka oterala na smetlište istorije.....svi do jednoga........
 

Back
Top