Opisi igara / recenzije

Poslednju igru koju sam presao bila je Prince of Persia: The Forgotten Sands.

Ocena je 4,5/5

Igra je odlicna kao i predhodni delovi,veoma igriva,tema je dobra samo je mana sto je kratka za razliku od predhodnih delova. Borite se protiv zle sile koju je oslobodio vas brat kako bi spasio kraljestvo. Kasnije tokom igre energija koja se oslobadja iz ubijenih neprijatelja ulazi u vas i cini vas jacim...Princ to kontorlise a njegov brat ne i samim time postaje zao,ali i veonma mocniji od vas....potezi su poboljsani,napad vojske na princa je mnogo masovniji za razliku d predhodnih delova sto igru cini tezom. I napokon nije tako lak da se moze preci zatvorenih ociju kao i predhodni delovi.

Igru vredi odigrati....
 
Assassins's Creed 2

Prvi deo iako je bio malo monoton sto se tice misija koje su se ponavljale,i buga sa Jerusalimom je zauzeo top liste sveta,svi su se nadali da ce drugi deo biti ocaj-ali ne,Ubisoft je prevazisao samog sebe i izbacio (po meni) najbolju igru svih vremena.

Ocena 5/5

Igra je smestena u staroj Italiji,ciji gradovi (Fiorentina,Djenova,Venceija...) izgledaju tako stvarno,kao da gledate History channel :) Kretanje glavnog lika je mnogo brze,prisutno je i umece plivanja,ronjenja kao i dzeparenja ljudi. Tema je neprevazidjena,borite se protiv celokupne vlasti koja je obesila vaseg bratea i oca. U tome vam pomazu "male" sitnice koje ovu igru dovode na prvo mesto top liste. Prva pomoc ka osveti vam je Leonardo da Vinci koji vam sklapa nove fensi stvarcice i pomaze oko resavanja misija. Druga pomoc su ***** i lopovi koji se mogu unajmiti kako bi vojnicima skrenuo paznju. Treca pomoc je bacanje novcica u medju narod i napravis pometnju. Borba je dovedena na maksimum sa raznim macevima,bodezima,nozicima pa cak i dimnih bombi,dok su potezi mnogo napredniji u odnosu na prvi deo.

Igru definitivno nemojte preskociti...
 
Venetica

Ocena 2/5

Igra je ispod proseka. Jedan arkadno-akcioni RPG koji na pocetku ima temu ali kada se odmakne malo tema gubi smisao, igra je dosta linearna (sto se tice slobode kretanja),ali to dosta kompenzuje slobodom izbora pri resavanju dobrog dela kvestova(tipa dobro-zlo-neutralno).A postoje i tri razlicite frakcije,a mozes se prikjuciti samo jednoj kao u Gothicu,a ne svim mogucim kao u Oblivionu...Venetica kao lik je izgubila verenika u pohodu zle sile na njeno selo,ali joj Smrt nudi sansu da ga vrati tako sto ce ona njemu pomoci. Najveca mana igre je mapa,koja ne pokazuje sve kvestove,a i one koje pokazuje,nisu tacne,npr da bi potvrdili jednu misijiu treba lutati oko tacne lokacije 10 minuta da bi uocili sitna vratanca koja su tako nepotrebna. Igri hvale detalji,poput slobodnog kretanja,skoka,cucnja,i naravno usavrsavanja mape da bi bila nesto.

Preskocite ovo,stvarno ne vredi izgubiti dobrih 10 dana...
 
Risen

Ocena 3,5/5

Risen je RPG koji je nalik Gothic (doduse,bili su pod njihovom licencom) koji je za razliku od istog veoma igriva i optimizovana. Borbe u Risenu su itekako realne,tako da i kada nabudzite magije,skilove i dalje vas mogu prebiti obicne zveri,sto znaci da morate se potruditi oko svake (sto po meni i nije tako lose). Postoje skilovi koji vam pomazu oko svega navedenog kao npr straživanje okoline će vam omogućiti i da skupite delove nekih moćnih oružja, pa kada naučite od kovača zanat, možete da ih ponovo iskujete i dobijete značajnu prednost u borbi koristeći ih. Moći ćete da savladate i posao zlatara, delom da bi prodavali ono što iskujete od grumena zlata i dragocenog kamenja koje iskopate ili nađete, ali i da bi im dali magijska svojstva i time poboljšali svoje šanse za preživljavanje...Odlazite u skolu koja vas trenira za sve to,i kasnije se vracate u sumu i resavate misije.

Igra je solidna i vredi je odigrati....
 
Ja predlazem da se poveca max. ocena sa 5 na 10 jer kad napises 4.5 i 4 to je velika razlika a ne izgleda tako.

Evo ja:

Dead Space[Best Survival Horror Game]

Volim da igram horor igrice, ali nikako nisam uspevao da nadjem pravu. Recimo skinuo bih Metro2033 i potpuno bih se razocarao.
Ova igra je izasla pre oko godinu dana i tek sam skoro saznao za nju. Moguce zato sto i pre godinu dana nisam bio preterano aktivan u igranju igrica. Nego da predjem na temu.

Prica:

Prica je klise, moze se reci. Nesto poput Alien filmova. Spuste se na planetu, otkriju vanzemaljski organski zivot, predje na brod i svi tamo poginu. Onda naivan satl dolazi u pomoc i nadje se u sranju. Naravno ima tu faktora koji daju jedinstvenost prici, ali sve u svemu prica nista posebno.

Ocena: 6/10

Atmosfera:

E to je ono sto krasi ovu igru, ili barem prvih par chaptera. Osvrtanje oko sebe iz straha da vam nesto ne pridje sa ledja, cimanje na svaki zvuk, jezivi krici i padanje cevi, skrsena vrata koja uteruju strah u kosti su samo neke od elemenata koji cine atmosferu zaista fascinantnom. Mada za prave fanove horora to nije nista posebno. Cak sam se i ja navikao na sve to posle samo par chaptera.
Posle sve dodje u normalu a igra izgubi veliki deo horor doze koju je imala na pocetku. Ali ipak dovoljno da uzivate a i da se cimate.

Ocena: 7/10

Gameplay:

Izvanredan. Jednom recu moze da se opise. I-Z-V-A-N-R-E-N-D-A-N-
Evo uporedicu bas sa igricom Metro 2033 u kojoj gejmplej cini skupljanje municije i pucanje. Ovde je stvar drugacija. U svakom odredjenom delu misije nalazi se "prodavnica" i "Bench". Prodavnica sluzi za kupovinu novih stvari poput novih oruzja, novih odela, nadogradnji za ista, municije, lekova i power nodes(ove su potrebne da bi se upgradeovalo oruzje). Kada sakupite odredjeni broj power nodes-a odete do Bench-a i upgradujete zeljeno oruzje ali po principu strujnog kola. Jedna "node" otkljuca samo jedno strujno kolo(a ima ih vise za svako oruzje pojedinacno). Tako da vam treba dosta novca i vremena da bi upgradeovali sve sto zelite. Pored toga imate dodatne stvarcice poput Kinesis mode-a i Stasis mode-a. Sa prvim mozete da podignete i bacate stvari po sobama(na taj nacin otvarati nove prolaze) i privuci razne "iteme" koji se nalaze na nedostupnim lokacijama. Ovo drugo je mozda i najzanimljivija stvarcica u igri. Usporava vreme i odredjeni objekat/osobu na koju stvar uperite. Tako da uperite ovu stvar na vanzemaljca i on se znatno uspori te vi neometano mozete da kidate udove i smejete se uz to. Od upgradea zavisi i efikasnost svake sprave kao i broj healt barova i vreme za koje mozete da ostanete u vakumu, tj. u prostoru bez vazduha. Pored toga, ako budete dovoljno pazljivi da trazite, nacicete i razlicite igre koje bi vas zabavile, kao kosarka u beztezisnom stanju, i pucanje u mete. A ovo je ipak samo mali deo gejmpleja koji je zaista fantastican i cini veliki deo ove igre.

Ocena: 9.5/10

Grafika:

Grafika je prilicno dobra, cak bih mogao reci i odlicna, s obzirom da je igra napravljena pre vise od godinu i po dana. Ne bih da se previse zadrzavam ovde vec cu reci da je ona zaista super, sa prelepim teksturama i znatnim horor ambijentom, ali je ipak tip na gejmpleju.

Ocena: 8/10

Zakljucak: Ova igra je definitivno obavezno stivo za sve koji sebe smatraju pravim gejmerima. Pravi survivor horor TPS koji ce zabaviti svakoga, ma koliko ko bio zahtevan.

Srednja ocena: 7.6
 
Poslednja izmena:
Dark Sector

Ocena 7/10

Igra je zaista igriva,ima dobru temu. Vi igrate ulogu operativca koji je dosao u Rusiju da bi eliminisao Viktora Sudeka, ali on je zarazen novim virusom koji preti celom svetu...U jeku pucnjave u fensi crnom odelu,padate na pod. Posle krace odmora ustajete i zarazeni ste virusom koji vam je zahvatio ruku i iz koje raste secivo (nalik vrizbiju) koje mozete bacati,upravljati njime u Slowmotion-u. I tako kroz igru,susrecete se sa raznim problemima,ali najveci je zapravo to sto ne mozete uzeti oruzije na neko druze vreme,vec samo na 20 sekundi i onda je lik sam baca....mala mana,zbog koje vam ostaje da se frizbijem borite protiv zle sile :)

Igra je dobro napravljena,relativno je kratka...vredi je preci.
 
Prototype

Ocena 9,5/10

Priča prati Alex Mercer-a, odnosno prototipa, mladića koji je prvi čovek programiran da postane supervojnik koji bi učesvovao u brojnim tajnim vojnim operacijama kao marinac SAD-a. Nažalost, eksperiment je pošao po zlu te se Alex probudio usred operacije prilagođavanja i poboljšavanja sposobnosti i uspeo je pobeći iz operacione sale, ali su ga izvan nje dočekali veliki problemi. Alex krece u osvetu ali i u misiju ciscenja grada od raznih mutanta. Igra vam dozvoljava da udjete u koje god pozelite telo,da vozite sva vozila,i dodatke koji vam izrastaju iz ruke (macete,cekic,bicevi,bodlje....)zanimljiva stvar je to da ako zelite da vozite tenk,helihopter morate uzeti telo od vozaca tog vozila i tek onda upravljati istim. Ovo je jedna od igrica koja ce vas zalepiti za stolicu po nekoliko sati na dan...grafika je vise nego odlicna,tema perfektna,igra koju do sada nismo igrali.

Igru ne smete preskociti nikako...
 
Demon's Souls
Akcioni rpg,koji vas stavlja u ulogu lika kojeg sami kreirate,on prolazi duboku maglu u prokleto kraljevstvo Boletaria i...gine.I da bi oziveo mora da pobije raznu demonsku gamad i na kraju da vrati The Old One cudoviste na spavanje(bukvalno).Igra je akcioni rpg iz treceg lica i da napomenem VEOMA je teska,i zbog toga je dobila(negde) jako lose ocene koje nije zasluzila.Jedna od dobrih strana igre je inovativni online mode gde vidite duhove ostalih igrace a takodje mozete da vidite kako su umrli,kada se borite protiv bossova na kraju svakog nivoa mozete da pozovete druge igrace u pomoc ili da vas oni pozovu.Na kraju mozete da upadnete u svet drugog igraca i da ga ubijete.Borbeni sistem se sastoji od malog broja poteza i magija i cuda,po meni je to dobro jer nema preteranog kombinovanja.Ali,nemozete preci igricu samo pritiskajuci taster za osnovni napad,verovatno ce te poginuti posle prvih 5 minuta.Grafika je vrlo dobra,sa nekim manjim propustima.Ako volite rpg-ove,i pod uslovom da imate PS3 preporucujem vam ali vam treba dosta strpljenja.Na zalost,igra nije izasla ni za jednu drugu platformu.
Ocena 9.2/10
 
Kako kome,nekome je bitna grafika,nekome tema (kao meni npr) i tako :) Sve u svemu nastavljamo kako znamo :)

Tom Clancy's: Splinter Cell Conviction

Ocena 10/10

Jos jedna odlicna igra iz serije Tom Clancy. Tema igre je spasavanje cerke po imenu Sara,za koju je glavni lik Sam mislio da je mrtva. Radnja igre je definitivno za film Po meni ova igra zasluzuje ovakvu visoku ocenu iz sledecih razloga. Nije jos jedna pucacina u nizu koja pruza "uzivanje' drzanja levog klika i saranje po neprijatelju. Ovde toga nema,morate takticki "skidati glave" inace nema prelaska igre. Oruzija imaju mogucnost realne nadogradnje,od pojacanih metkova do lasera,nisana,prigusivaca. Kretanje glavnog junaka je dovedeno na maksimum sto se realnih pokreta tice,penjanje na zidove,preletanje preko haube itd,itd :) Puno nacina za "tiho" ubistvo,koje je i cilj igre. Grafika je vise nego odlicna,i pruza potpuno uzivanje. I da...ne dozvolite da ovu igru igrate na easy mode,necete doziveti igru na pravi nacin. Normal ili Hard je pu pogodak ;)

Definitivno probajte igru,puna je dobrih stvari koje vas drze budnim
 
Poslednja izmena:
eh moracu i ja da dam svoje misljenje za istu igru:

Tom Clancy's Splinter Cell Conviction

Iz dela u deo ova igra je postajala sve gluplja i gluplja. U pocetku smo zaista imali pravu akcionu sunjalicu u kojoj zaista nisi mogao preci igricu sem ukoliko takticki igras. To se izgubilo jos od tog dela, pa ni dan danas nije vraceno. Sa sigurnoscu mogu da kazem ja je conviction mnogo losije uradjen od ocekivanog. Double agent je mozda i najgora SC igra, tako convcition ne moze biti najgora. Pominjali su nelinearne nivoe i nista od toga. Svaki nivo je linearan do zla boga. Kretnje ima dosta, ali samo na naznacenim mestima. Ne mozete sami da odete na drugu stranu i popenjete se uz zid. Ovaj deo je zeznut pre svega sto MOZETE da izadjete iz zaklona i pobijete sve neprijatelje bez ikakvog sunjanja i zaklona, za razliku od prvih delova ove igre.
Grafika je, moglo bi se reci OK, ali ukoliko provodite vreme u zaklonu, necete je ni okusiti s obzirom da onda ekran postane crno beo(kad ste u zaklonu).

Gejmplej je upropascen a nivoi lose dizajnirani. Recimo primer da u Beloj kuci, kada udjete u onu sobu gde se vrse govori i kada vam specijalci upadnu sa ledja, nemate gde da se sakrijete a da vas isti ne provale, tako da je jedino resenje nasumicno bacanje granata i resetanje neprijatelja.

Prica je mnogo glupa i ne nesto specijalno smisljejna. Nadam se iskreno da je ovo zadnji deo Splinter Cella jer ne mogu da gledam kako unistavaju ovaj serijal vise.

Ocena: 4/10
 
El mogu neke starije igre posto to trenutno igram?
P. S. Ne bi bilo zgoreg da se u uvodnom postu postave linkovi ka opisima igara. Jer ce vremenom postati dosta nepregledno, kako se spisak igara & opisa bude uvecavao.

Moze...

PS torment.....
Prica...10000...apsolutno najbolja prica u istoriji video igara..bez konkurencije
Gameplay...9...kopija baldur's gate-a....za to vreme dobar...
Grafika...8...dobra za to vreme....(izasla 98-99)...

Igra koja pored svega zasluzuje 10....jedan od najboljih ako ne i najbolji rpg....Avelon je tu dostigao svoj vrhunac...posle je samo kopirao samog sebe u kotor-2 NWN 2 Mob-u itd....

Baldur's gate 2.....
Zvanicno najbolji rpg ikad.....
bolje preporuke nema....fantasticna prica,fantastican gampley..pregrst kvestova,odlicni likovi....

10/10


Fallout 2.....
Otac nesrecenog fallout 3......sve sto je fallout 3 hteo da bude al mu nije uspelo....kreativan zanimljiv,duhovit,odlicne price,fantasticnih kvestova,lepe grafike,atmosfere koja se jednom vidi.....

10/10
 
Elder Scrolls III: Morrowind

+
Interesantna prica, gomila quest-ova, dosta (pod)frakcija kojima se mozete prikljuciti (Fighters Guild, Mages Guild, Thieves Guild, Imperial Legion, Imperial Cult, Great House Redoran, Great House Hlaalu, Morag Tong, Great House Telvanni, Tribunal Temple), nelinearnost, mnogo prostora i lokacija (pecine, grobnice, rusevine, napustene kule) za samostalno istrazivanje, sirok dijapazon oruzja, cini (od kojih bi izdvojio levitaciju i nevidljivost) i stvari uopste, knjige (od kojih vam neke poboljsavaju skillove u odredjenim oblastima, kad ih otvorite)

-
Jedinu ozbiljniju zamerku mogu uputiti Journal-u, odnosno quest sistemu. Questovi su vam poredjani hronoloski i ne mogu se nikako drugacije sortirati (npr. po tome da li ste ih kompletirali ili ne, sto je redovna praksa danasnjih RPG igara). Verovatno ce vam se desiti da na pocetku igre preuzmete quest koji ne mozete trenutno da resite (recimo, lik kojeg morate da ubijete u tom questu je prejak). Frustrira kada morate stalno da vrtite nazad na desetine ili stotine stranica da biste dosli do informacije sta se od vas trazi u odredjenom questu koji ste davno preuzeli. Jos jedna zamerka se moze uputiti AI-u (Artificial Intelligence - vestacka inteligencija) NPC (Non Player Character - lik koji nije igrac tj. lik kojeg ne kontrolisete vi)-ova. To se najvise desava u questovima koji od vas zahtevaju da NPC od ovedete od jedne tacke do druge (stiteci je usput, naravno). Morate hodati sporo (cak i zastajkivati) i po sto ravnijem terenu. Desavalo mi se par puta da NPC koji bi trebalo da me prati pocne iz cista mira da sumanuto trci u suprotnom smeru i najcesce se zabije u neko brdo. Tada morate da pridjete NPC-u i da se nadate da ce stati i poceti ponovo da vas sledi. Evo jos jedne situacije u kojoj se NPC ponasao problematicno. Borim se s jednim NPC-om; drugi NPC je neutralan. U jeku borbe, drugi NPC prolazi izmedju mene i NPC-a s kojim sam se borio. Naravno, slucajno sam ga udario i on (taj drugi, dotad neutralni NPC) me napada.

Travel sistem

Travel sistem sam izdvojio jer ima dobre i lose strane. Uporedicu ga sa travel sistemom iz Obliviona. U Morovindu, od jednog mesta do drugog mozete doci silt strider-om (neka leteca zivuljka) - to sam najcesce koristio, portalom u Mages Guildu (sto skoro nikad nisam koristio, iako sam cuo da je najjeftinije) ili camcem/brodom. Minus je sto na ove nacine mozete da se krecete samo iz naselja u naselje (jer samo u naseljima postoje silt strideri, portali i camci). Takodje morate da ih nadjete u naselju (sto nije narocito tesko ali kasnije cete primetit da je to minus u odnosu na Oblivion) i placate svaki od tih prevoznih sredstava, u zavisnosti od udaljenosti koju cete njime preci. Pozitivno je to sto mozete da odete i u mesta koja niste dotad posetili, za razliku od Obliviona koji od vas trazi da prethodno sami dodjete do tog mesta da biste mogli kasnije da putem travel opcije dodjete do istog. To je ujedno i jedina mana travel opcije u Oblivionu. Pozitivne strane su: da mozete sa bilo koje lokacije (bilo naselje ili poljana, dokle god je na otvorenom) da odete prakticno bilo gde bez dugotrajnog hodanja. U Oblivionu mozete doputovati i do pecina, gorbnica, kula, etc. a ne samo do nasljenih mesta, kao sto je slucaj u Morrowindu. I, takodje, to radite potpuno besplatno. Sta vam je bolje, procenite sami.

Ocena: 8.5/10
 
Transformers - War for Cybertron

Ocena 6/10

Jos jedan pokusaj da se film pretoci u igru nije uspeo. Doduse igra nema nikakve veze sa filmom. Kada krecete kampanju prvo igrate kao megatron a kasnije ste Optimus Prime,sto i nije tako lose zamisljeno. Igru krase transformacija robota u auto u trenutku borbe,neki fensy pokreti koji daju smeka celoj igri,ali u globalu igra je pucanje,pucanje i...pucanje. Drzanje levog klika je zastupljeno kroz celu igru...znaci mozak na otavu mis u ruke i rokaj. Jedino misija kada ste robot sa mogucnoscu pretvaranja u avion je vredna igre,sve ostalo nista posebno....Déjà vu. Igru kupite/skinite samo u slucaju da volite tu vrstu igre,ili cisto da ubije 15 minuta na dan.

Nista necete propustiti ako preskocite igru....
 
Kako kome,nekome je bitna grafika,nekome tema (kao meni npr) i tako :) Sve u svemu nastavljamo kako znamo :)

Tom Clancy's: Splinter Cell Conviction

Ocena 10/10

Jos jedna odlicna igra iz serije Tom Clancy. Tema igre je spasavanje cerke po imenu Sara,za koju je glavni lik Sam mislio da je mrtva. Radnja igre je definitivno za film Po meni ova igra zasluzuje ovakvu visoku ocenu iz sledecih razloga. Nije jos jedna pucacina u nizu koja pruza "uzivanje' drzanja levog klika i saranje po neprijatelju. Ovde toga nema,morate takticki "skidati glave" inace nema prelaska igre. Oruzija imaju mogucnost realne nadogradnje,od pojacanih metkova do lasera,nisana,prigusivaca. Kretanje glavnog junaka je dovedeno na maksimum sto se realnih pokreta tice,penjanje na zidove,preletanje preko haube itd,itd :) Puno nacina za "tiho" ubistvo,koje je i cilj igre. Grafika je vise nego odlicna,i pruza potpuno uzivanje. I da...ne dozvolite da ovu igru igrate na easy mode,necete doziveti igru na pravi nacin. Normal ili Hard je pu pogodak ;)

Definitivno probajte igru,puna je dobrih stvari koje vas drze budnim
Mislim da je igra zasluzila 6.5.Nije to vise stari splinter cell!
 
Fable: The Lost Chapters

Ukratko: Igra je sjajan uvod u RPG "svet". Nema gomile atributa, skilova, dice-roll-ova i slicnih stvari koje umeju da odvrate odredjene igrace. Takodje, igrac se ne mora opterecivati izborom klase; igra to cini umesto njega na osnovu njegovog omiljenog (najkoriscenijeg) oruzja.

+
Prica nije losa (mada je moglo i bolje), solidan izbor armora i oruzja i mogucnost njihove augmentacije (poboljsanja), zanimljive cini (izdvajam lightning i usporavanje vremena), mini-igre na kojima mozete zaraditi novac, kupovina nekretnina (i njih mozete poboljsavati) na kojima takodje mozete zaraditi novac ili se samo odmarati u istim, mogucnost menjanja frizura, brade, brkova, zulufa i sl. (sve to utice na vasu pojavu, koja moze biti privlacna ili strasna), mogucnost stavljanja tetovaza (sto takodje utice na vasu pojavu), postojanje alignment-a (da li ste dobri ili losi, zavisi od questova koje preuzmete i od vasih izbora u igri), menjanje titula (liberator, ranger, avatar, chicken chaser, sabre, . . .), postojanje knjiga (ne daju vam skill poene kao u Morrowindu ali ce vam price mozda biti interesantne a mozete ih i prodati), mogucnost pecanja (ako uspesno zavrsite mini-igru, dobijate ili ribu [koju mozete prodati ili pojesti i tako dopuniti health] ili neki drugi item (trazite baloncice na povrsini vode), mogucnost traganja za blagom odnosno kopanja (dobijate item ili novac), demonska vrata (zahtevaju od vas da nesto uradite ili date da bi se otvorila (u njima cete najcesce naci neki item), postojanje teleporta, mozete da kradete (ako vas niko ne gleda) a mozete i da potplatite cuvara (pre kradje) da "gleda na drugu stranu".

-
Repetitivnost NPC-ova (svaki cuvar izgleda isto, svaki krcmar izgleda isto, svaki trgovac izgleda isto), brzo starenje (na kraju igre cete najverovatnije imati 65-70 godina; mislim da ne moze preko 70), neki protivnici ce vas najverovatnije iznervirati (nimfe), pogotovo kad se prvi put s njima sretnete (obicno idu u paru; ili probajte da ih ubijete [trebace vam dosta health napitaka] ili prosto pobegnite), questovi pratnje i zastite su jednako frustrirajuci, narocito kad je potrebno da stitite vise NPC-jeva.

Ocena: 7/10
 
Alien Swarm: Igra je besplatna za sve steam igrace. Igrate jednog od 4 marinca (ostalo su ljudi iz celog sveta ili vasi prijatelji sa steam-a ) koja su poslata da istraze dogadjaje u vojnoj bazi....Medjutim ta baza je prekrivena vanzemaljskim bubama , a vi se morate probiti kroz horde buba dok ne dodjete do cilja , a to mozete odraditi samo timskim radom i pazljivim biranjem klasa .
Klase:Postoji komadant , on je tipicni dps sa masinskim puskama ili sacmaricama sluzi kao potpora u ubijanju buba , Specijalista za oruzije koji nosi rucni top i automacki mitraljez na rasklapanje i po potrebi razni arsenali eksploziva , Doktor koji pored osnovnog oruzija za ubijanje buba nosi i zalihe "lekova" koji jako pomazu drugim saucesnicima kod povreda i zracenja , i Tehnicar koji je i najjpotrebniji , nosi sacmaricu , bacac plamena i uredjaj za lemenje vrata , to je jako korisno da zadrzi hored buba , a i bez njega je nemoguce "hakovati" vrata za dalji prolazak....cesto kada tehnicar umre zavrsava se misija..
Sjajna igra , pored oficijalnih misija postoje i addon misije koje prave sami igraci...
Ko hoce da igramo zajedno add me na steam
Zarn:Pucacina iz treceg lica , pogled je iz pticije perspektive
Ocena: 8/10 (jos nema toliko addon misija , a oficijelnih postoje samo 8 , tako da brzo postaje monotono , ali tu su razliciti nivoi tezne da razbije monotoniu :D )
 

Back
Top