NOVA TEMA

ivana5:
NIJE TACNO
BAR PO STATISTIKAMA
Aha! Dakle - pitanje je "Sta mislite...?" I mi onda kazemo, a ti odmah "Netacno!" Fino, dakle, postoji samo jedan odgovor. Koji znas samo ti. A mi smo zeljni da pospes po nama, smrtnicima, kapljice svoje mudrosti...

Ima svih i svakakvih. Po pricama drugarica - skorpije. Bikovi.
Da bi znao, morao bi probati bar po 2 primerka od svakog znaka, zar ne? Inace, nagadjanjem ne mozes nista postici...
 
postoji 12 horoskopskih znakova...6 milijardi ljudi....znachi ako je jedan horoskoski znak najbolji u sexu onda je to 500.000.000 ljudi...pod uslovom da svih znakova ima podjednak broj....hmmmmm
glupa mi matematika...
ali ok...recimo
-Na svetu postoji 10 vrsta ljudi: oni koji znaju binarni sastav i oni koji ga ne znaju...
pa iz toga sledi zakljuchak da ne svetu postoje oni koji su dobri u krevetu i oni koji to nisu....
i eto...toliko ja imam da kazem na ovu pametnu temu :roll: :roll:
 
pa mozda kasnije postanu opasne...ne znam...ja sam josh mali :lol: :lol: :lol:

e sada ozbiljno...lozile su se na bajke...narochito na gospodara prstenova :roll: ....veruju u brak i porodichne vrednosti....
mada....tip sa kojim si od tebe moze da napravi zver....ali to ima svoje loshe strane....
niste bash sklone nekom experimentisanju...
moj utisak je da ne uzivate u sexu bash toliko...da su vam prioritetnije neke druge sfere veze....
 

Back
Top