Kad ona ne zna šta hoće....

Poruka
22.606
Moja drugarica ima momka vec 12 godina.On ima 43 a ona 38 što znači da su već zreli ljudi.Svaki vikend on dolazi kod nje jer ne žive u istom gradu.Moram da napomenem da su oboje slobodni, mada ona ima dete ali to sad nije bitno za ovu temu.I pitam ja nju jednom zašto ona neće da se uda za njega ali nije znala da mi kaze:confused:

msm šta ona u opšte radi s njim?:think:
 
Poslednja izmena:
Mozda jednostavno nije spremna da zivi sama?Navikla je da ima njega ,tu negde.da uvek moze da ima nekakav oslonac.
Ili je jednostavno samoziva i zadovoljava svoje potrebe.
Mozda je pitanje,sta ce on s njom sve ove godine?
 
Nije mi jasno zasto sve "tako bitno" u zivotu mora da ima neki moralni razlog, tipa brak, zivljenje zajedno, tu odmah se podrazumevaju deca, itd.

Iskustvo govori da su veze najlepse dok oni ne pocnu da zive zajedno, mozda se toga boji. Mozda on nije osoba sa kojom moze da provodi 24h dnevno.

Uvek u svemu trazimo komplikovano, a dobro je ovako kako stoji...
 
Nije mi jasno zasto sve "tako bitno" u zivotu mora da ima neki moralni razlog, tipa brak, zivljenje zajedno, tu odmah se podrazumevaju deca, itd.

Iskustvo govori da su veze najlepse dok oni ne pocnu da zive zajedno, mozda se toga boji. Mozda on nije osoba sa kojom moze da provodi 24h dnevno.

Uvek u svemu trazimo komplikovano, a dobro je ovako kako stoji...

Meni nije moralno da vučeš čoveka 12 godina da ne kažem od njegove 30-godine... najbolje godine je proveo pored nje, ona abortira njegovo dete, neće da se uda za njega ali hoće da ga vuče ko budalu.......to što je po tebi možda super po meni nije u redu....
 
Moja drugarica ima momka vec 12-est godina.On ima 43 a ona 38 što znači da su već zreli ljudi.Svaki vikend on dolazi kod nje jer ne žive u istom gradu.Moram da napomenem da su oboje slobodni, mada ona ima dete ali to sad nije bitno za ovu temu.I pitam ja nju jednom zašto ona neće da se uda za njega ali nije znala da mi kaze:confused:

msm šta ona u opšte radi s njim?:think:
a zasto bi se uopste udavala ako joj odgovara ovako? :dontunderstand: msm, jel to pise negdje u ustavu da se mora?
 
Moja drugarica ima momka vec 12-est godina.On ima 43 a ona 38 što znači da su već zreli ljudi.Svaki vikend on dolazi kod nje jer ne žive u istom gradu.Moram da napomenem da su oboje slobodni, mada ona ima dete ali to sad nije bitno za ovu temu.I pitam ja nju jednom zašto ona neće da se uda za njega ali nije znala da mi kaze:confused:

msm šta ona u opšte radi s njim?:think:

Uživa. :rumenko:
 
Moja drugarica ima momka vec 12 godina.On ima 43 a ona 38 što znači da su već zreli ljudi.Svaki vikend on dolazi kod nje jer ne žive u istom gradu.Moram da napomenem da su oboje slobodni, mada ona ima dete ali to sad nije bitno za ovu temu.I pitam ja nju jednom zašto ona neće da se uda za njega ali nije znala da mi kaze:confused:

msm šta ona u opšte radi s njim?:think:

verovatno nesto sto tebe ne bi trebalo da se tice :rumenko:
 
Moja drugarica ima momka vec 12 godina.On ima 43 a ona 38 što znači da su već zreli ljudi.Svaki vikend on dolazi kod nje jer ne žive u istom gradu.Moram da napomenem da su oboje slobodni, mada ona ima dete ali to sad nije bitno za ovu temu.I pitam ja nju jednom zašto ona neće da se uda za njega ali nije znala da mi kaze:confused:

msm šta ona u opšte radi s njim?:think:


Nije ti palo na pamet, da ne žele novi brak, da žele vezu u kojoj su slobodni, slažu se i vole. Dijete nije važno za ovu temu? Ma nemoj, odkud to. Ne misliš, da ne žele dijete opterećivati i vezivati s nekim novim odnosima u kojima treba uspostavljati razumijevanje i
prihvaćanje svakodnevnog zajedničkog (novog) života. U kojem valja znati tko je kome tko i zašto je to tako, pa ne ide sve samo od sebe zato što u 12 godina skupa. Zašto tvoja prijateljica ne bi bila s njime, zar zato što je udaja vrhnaravni cilj života, da ne kažem ljubavi? Zna ona što hoće sigurno, a to i ima. Ti ne znaš što je to, pa misliš da joj treba pomoć. Ako se dvoje ljudi vole, imaju svoj sklad i zadovoljstvo, to je zaista veliko, a brak može biti ako ga oni žele :D
 

Back
Top